8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

ReminD

Well-Known Member
1 - Quest
resizer.php


DEMO
-
Изтегли


2 - Selene
resizer.php


Демо
-

Свали


3 - Triton
resizer.php


Демо
-

Свали


4 - Rhea

resizer.php


ДЕМО
-

Свали


5 Vulcan

resizer.php


Демо
-

Свали


6 Urania
resizer.php


Демо
Свали


7 - Womack

resizer.php


Свали

Демо



8 - Xanthos

resizer.php


СВАЛИ

ДЕМО
 
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Чудесни просто.
 
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

ШаренИя :confused:
За мързеливи вебмастъри.

Най-хубавите теми са тия дето позволяват лесно да си направиш от тях квото си искаш. Обикновено изглеждат примерно така:
Тематик
 
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Да ама не всички са дизайнери.. .+)
 
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Абе то и аз ползвам готово ама да напомня..
Супердупер са темите. :)
 
Последно редактирано:
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Благодаря :) Някой знае ли как да махна на 4-тата тема (Rhea) twitter updates и sponsors ?
 
От: От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Инсталирах Rhea темата, но нз дали ще остана с нея. Много ми харесва, но за втори път ми се бъгва slider-а и снимките от постовете не се показват в него. Първият път се оправи от от самосебе си сега неще да се оправя. Като щракна на една от двете стрелки (наляво или надясно) ми отваря пак home page-а само че с диес накрая на линка ето така - www.tendollaradvertising.com/# Някой да има някъкви идеи ?
 
Така като гледам или не си прочел реад-мето с темата или просто не си добавил елементи в галерията. За момента, там където трябва да са ти "снимките" за слайдшоуто е празно - както във видимата част, така и в сорса.
Не правиш нещо като хората и/или пропускаш някоя стъпка.
 
От: Re: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

Ако под read me говориш за user guide-а в самата тема да прочел съм го и съм изгледал клипа към него " How to add featurured thumbnail to posts? " Инсталирах друга тема от дадените Vulcan темата. И тя се бъгна... забелязах че Rhea се бъгна когато сложих twitter ID а Vulcan се бъгна точно когато сложих линк към " My Facebook " Изтрих ги инсталирах ги на ново същата работа... В google виждам, че има и други хора които имат абсолютно същия проблем със слайдерите в Rhea и др теми на FabThemes.
 
Последно редактирано:
От: 8 Много добри теми за wordpress - подходящи почти за всичко

ЪъъъЪЪЪЪъъ... Whatever.
 

Горе