Admin . Moderatorite

Статус
Not open for further replies.

ShadowGrave

New Member
Bann ме плс не моа се занимавам с 30 годишни геймарчета само акъл да ми дават на 15 няя си трова нервите аии мс предварително и ЕнджОу :)
 
От: Admin . Moderatorite

Хлапе, бегай обратно да си модерираш азърбейджанския форум...
 
От: Admin . Moderatorite

Що бе негро, прайш весело тука, стой моля ти се че се поизчерпа ресурса за захранка у тоя форум! :(
Не им обръщай внимание на тия изтрещели чичовци де са се навъдили.
 
От: Admin . Moderatorite

Bann ме плс не моа се занимавам с 30 годишни геймарчета само акъл да ми дават на 15 няя си трова нервите аии мс предварително и ЕнджОу :)

споко бе nigger!!! те просто не те разбраха хората че си gamer! гамерите винаги пишат калпави постове щото като цъкат в мрежа СтарКрафт по 15-20 часа без сън - и аз да съм и аз след това ще пиша простотии!!

тряй ся - аз имам една идея - админа да сложи нов раздел във форума - за GAMERS спешъл мадафака зоун!

имам идея този раздел да служи като отдушник за гамерите-маняци и по този начин ще намалее малко хейта - щот за кво могат да се скарат ту ниггърс като са мадафака-геймърс - за това кой да хоства играта ли? за нищо....

таман ако стане работата ще си имаме спец по игрите в раздела! ОК?
 
От: Admin . Moderatorite

Хабе смешковци :D:D:D Не мога да разбера кви са тия теми постоянно, баннете ме моля, изтрийте ме и т.н. Мислиш, че ще ни липсваш ли :D:D Ба ми не влизай повече ве. Или търсиш евтино внимание? Тип: моооооля те, нееедееееееееей, не си тръгвааааааай....
:D:D
 
От: Admin . Moderatorite

малии има Гамени вДъхващи доверие :Д пиис печковци ама верно нема ви липсам ^.^ и сам Лаит Скин :Д ако направат раздел евалата
 
От: Admin . Moderatorite

Такива олигофрени, като срещна по улицата ме избива на садизъм. Ако срещна този, ще ме нарича "Поразяващата ръка".
 
От: Admin . Moderatorite

Йо нига беги лъскай, аи и се пак евалата, че подкопаваш дейността на ККК ;]
 
От: Admin . Moderatorite

малии има Гамени вДъхващи доверие :Д пиис печковци ама верно нема ви липсам ^.^ и сам Лаит Скин :Д ако направат раздел евалата

шгу напраят - що да не го напраят! аз също съм стар гамер - играл съм по 2 седмици Heroes-3 без да излизам от къщи - прав съм заспивал докато пикая, ама пак продължавах!

Блинки, Куул-Айс, риспект! направете един гамерски раздел за тва новото бро - предложението е добро като идея за анти-хейт :)
 
От: От: Admin . Moderatorite

Harkon Леко Скинарю или да те наричам Порязаната Ръка познавам Окървавения Крак да ви запозная ЛИ :)
 
От: Admin . Moderatorite

Аз оставям къъл-айс да модерира тук, че ако аз започна много триене и бан ще падне. Нищо лично към никого тук (много ви уважавам), но много хей се изля. А най ненавиждам хора да нападат хора за глупости. ;)
 
От: Admin . Moderatorite

Аз оставям къъл-айс да модерира тук, че ако аз започна много триене и бан ще падне. Нищо лично към никого тук (много ви уважавам), но много хей се изля. А най ненавиждам хора да нападат хора за глупости. ;)

ми досега не съм срещал хейт в гамерски форуми - навремето малка РС-зала държах та ги знам гамерите че не са лоши хора - тряя са опита - аз лично обещавам да участвам активно в новия раздел и да играя в мрежи-брежи там квот се иска от мене no problem
 
От: Admin . Moderatorite

Защо лъжеш, че ни уважаваш , бе Блинки? Бъди по-прям и естествен. Не е нужно да триеш много. Можеш просто да изтриеш темата. Тя за това бе създадена- за изтриването на една тема и една регистрация във форума.
 
От: Admin . Moderatorite

Изтриете ли темата - ще изтриете и бъдещия нощен представител на PC-залата у България :p
 
От: От: Admin . Moderatorite

Изтриете ли темата - ще изтриете и бъдещия нощен представител на PC-залата у България :p
Блинки "представители" на трие. За него бройката е важна.
 
От: От: Admin . Moderatorite

Изтриете ли темата - ще изтриете и бъдещия нощен представител на PC-залата у България :p

в тая тема не можеш ме ядоса щот тук обсъждаме едно благородно дело (нов зарибяващ раздел във форума)
 
От: Admin . Moderatorite

"Количествените натрупвания водят до качествени изменения" :D
 
От: От: От: Admin . Moderatorite

в тая тема не можеш ме ядоса щот тук обсъждаме едно благородно дело (нов зарибяващ раздел във форума)

Брокерчетата у московскио Перник са душевно непробиваеми by default :D
 
От: Admin . Moderatorite

Защо лъжеш, че ни уважаваш , бе Блинки? Бъди по-прям и естествен. Не е нужно да триеш много. Можеш просто да изтриеш темата. Тя за това бе създадена- за изтриването на една тема и една регистрация във форума.

добре де, Харконе, ти нали оняден писа че също цъкаш секи ден игри - не ти ли харесва идеята за раздел ИГРИ? абстрахирай се от ShadowGrave... рано е да му теглим калемчето още, може пък той да е от Атрейдите
 
Последно редактирано:
Статус
Not open for further replies.

Горе