ADNOW.COM

Дискусията в 'Pay Per Click Management - PPC Advertising' стартирана от Adnow BG, Апр 21, 2015.

1. Ivan vasilev

Ivan vasilev New Member

Рег.:
    Дек 17, 2018
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    За себе си сигурно си прав. От друга страна има доста хора, които са доволни от нас. Всеки човек си прави сметката за себе си и има право на избор. Отнасям се с разбиране и уважение към всеки, който по някакъв начин ни е обиден по една или друга причина. Не мога, обаче, да оправдая и да уважавам тези, които пишат против нас и са платени от конкуренцията. Лично аз не прилагам такива методи и съм против тях. От това, че не визира, с коя мрежа работиш, разбирам, че не си платена публикация и за това ти отговарям с уважение. Желая ти успехи, с когото и да работиш!

2. AeonSpoke

AeonSpoke Member

Рег.:
    Септ 21, 2015
    Съобщения:
    134
    Харесвания:
    22
    Точки:
    18
    Аз не съм платен от ничия "конкуренция". Просто ми е писнало от измамници, които не ценят труда на хората. Точно заради това подобни мрежички като вас няма да оцелеят. Ако сте коректни към издателите си - това са хората, които ви пълнят гушите, то вие ще имате едни сигурни партньори и така двете страни (вие и те) ще бъдат щастливи и никой няма да иска да напуска кораба. В момента точно това се случва. Само манипулирате, обещавате и след това НИЩО.

3. Ivan vasilev

Ivan vasilev New Member

Рег.:
    Дек 17, 2018
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Както ти писах, всичко е много субективно. Ако беше точно така, отдавна щяха да са пуснали кепенците. Ще ти дам само един факт - тук имаме един твой колега, на когото изпращаме по 24 000 долара на кампания. И това всичко е предплатена сума. Всеки с късмета си.

4. userca

userca Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    53
    Харесвания:
    11
    Точки:
    8
    Това някаква шега ли е ?
    Когато направя преглед на сайта е пълно с гафове, давам на екип и там отваря help страницата.... при регистрация на рекламодател целият сайт се обръща на английски език и почва да удря някакви error от javascript.
    Условия за ползва са на Български, Политика за поверителност на Английски език, след 9 опита да се регистрирам успявам да го направя, след това почват едни мъки в профила и функциите, просто е нереална трагедия.
    Лично аз не бих искал да се занимавам с вас, вие ми изглеждате измамници! :)

AeonSpoke харесва това.
  5. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,143
    Харесвания:
    491
    Точки:
    83
    Виж им рекламодателите :D

userca харесва това.
  6. Ivan vasilev

Ivan vasilev New Member

Рег.:
    Дек 17, 2018
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Вашите забележки са много полезни за нас и ще информирам техническия отдел за това. Още повече, че всичко , което сте написали е вярно. Благодаря за което ! В същото време искам да изтъкна факта, че с нас си сътрудничат над 100 български сайта и някои от тях години наред. Тези хора са се регистрирали успешно и си работят с нас нормално. Щеше ли някой от тях да работи толкова години наред с нас, ако не бяхме коректни в отношенията си с тях?

7. h3ad0ff

h3ad0ff New Member

Рег.:
    Юни 19, 2018
    Съобщения:
    13
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Проблем при плащането някой ?

8. mihluzin

mihluzin Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 29, 2011
    Съобщения:
    1,851
    Харесвания:
    112
    Точки:
    63
    Да споделя моя опит с тези ... хайде няма да използвам цинични думи... 2 седмици работя с тях, обаче вчера реших да махна техните реклами, тъй като цената за клик е смешно ниска и получавам имейл от въпросния Иван, в който ме пита защо съм махнал техните реклами. Аз отговарям, че не съм доволен от цената за клик, която сум получил.. и след 1 час виждам , че сайта ми е премахнат от тяхната система, а баланса ми е занулен... :)
    Сами си правете изводите......

9. Ivan vasilev

Ivan vasilev New Member

Рег.:
    Дек 17, 2018
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    1
    Точки:
    3
    Всеки избира за себе си с кого да работи. Не сте доволен от заплащането, махате рекламите. Изпращането на имейл е задължителна процедура при нас, тъй като при някои сайтове премахването на рекламите е свързано с технически проблеми.Сайтът е премахнат от нашата система заради фалшив трафик - https://yadi.sk/i/UzhG_eDl54UgHg Трябва да сте се запознали с условията за работа с нас, когато сте се регистрирали на сайта ни, че за фалшив трафик сайтът се блокира, а натрупаните суми пари се конфискуват.

10. mihluzin

Рег.:
    Ноем 29, 2011
    Съобщения:
    1,851
    Харесвания:
    112
    Точки:
    63
    :) Фалшиви сте вие... И най - интересното е - защо това се случи след като ми зададохте въпроса, защо съм махнал рекалмите - след 2 седмици показване на рекламите, защо още в началото не го направихте :) :) :)
    ВИЕ СТЕ ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ!!!

AeonSpoke харесва това.
  11. mihluzin

Рег.:
    Ноем 29, 2011
    Съобщения:
    1,851
    Харесвания:
    112
    Точки:
    63
    Само да допълня, че според адсенс и още редица агенции трафика е ок, и си получавам плащянията от тях... Ама нали, вие щото...
    Абе какво да говоря... като гледам мненията и на останалите хора за вас... ясно е положението!
    Ама най-якото е че първо ме питате защо съм си махнал рекламите, и като ви казах че не плащате, айде бан! :)
    Ами ако бях си ги върнал - какво? Всичко щеше да е ок ли?
    Вие сте измамници на дребно!

AeonSpoke харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice