ADNOW.COM

Какъвто и проект да започвате е все тая! Имате огромен проблем, най-вероятно идващ от ръководството на компанията, като все повече издатели спират да работят с вас. Аз лично никога няма да се върна, каквото и да ми предложите, понеже знам, че точно след 1, максимум 2 месеца ще си намерите някакво несъществуваща причина, поради която ще ми резнете приходите. В момента съм на договор с една рекламна мрежа и вече работим от година и половина заедно. Те са доволни и аз съм доволен.
За себе си сигурно си прав. От друга страна има доста хора, които са доволни от нас. Всеки човек си прави сметката за себе си и има право на избор. Отнасям се с разбиране и уважение към всеки, който по някакъв начин ни е обиден по една или друга причина. Не мога, обаче, да оправдая и да уважавам тези, които пишат против нас и са платени от конкуренцията. Лично аз не прилагам такива методи и съм против тях. От това, че не визира, с коя мрежа работиш, разбирам, че не си платена публикация и за това ти отговарям с уважение. Желая ти успехи, с когото и да работиш!
 
Аз не съм платен от ничия "конкуренция". Просто ми е писнало от измамници, които не ценят труда на хората. Точно заради това подобни мрежички като вас няма да оцелеят. Ако сте коректни към издателите си - това са хората, които ви пълнят гушите, то вие ще имате едни сигурни партньори и така двете страни (вие и те) ще бъдат щастливи и никой няма да иска да напуска кораба. В момента точно това се случва. Само манипулирате, обещавате и след това НИЩО.
 
Аз не съм платен от ничия "конкуренция". Просто ми е писнало от измамници, които не ценят труда на хората. Точно заради това подобни мрежички като вас няма да оцелеят. Ако сте коректни към издателите си - това са хората, които ви пълнят гушите, то вие ще имате едни сигурни партньори и така двете страни (вие и те) ще бъдат щастливи и никой няма да иска да напуска кораба. В момента точно това се случва. Само манипулирате, обещавате и след това НИЩО.
Както ти писах, всичко е много субективно. Ако беше точно така, отдавна щяха да са пуснали кепенците. Ще ти дам само един факт - тук имаме един твой колега, на когото изпращаме по 24 000 долара на кампания. И това всичко е предплатена сума. Всеки с късмета си.
 
Това някаква шега ли е ?
Когато направя преглед на сайта е пълно с гафове, давам на екип и там отваря help страницата.... при регистрация на рекламодател целият сайт се обръща на английски език и почва да удря някакви error от javascript.
Условия за ползва са на Български, Политика за поверителност на Английски език, след 9 опита да се регистрирам успявам да го направя, след това почват едни мъки в профила и функциите, просто е нереална трагедия.
Лично аз не бих искал да се занимавам с вас, вие ми изглеждате измамници! :)
 
Лично аз не бих искал да се занимавам с вас, вие ми изглеждате измамници!
Виж им рекламодателите :D
 
Това някаква шега ли е ?
Когато направя преглед на сайта е пълно с гафове, давам на екип и там отваря help страницата.... при регистрация на рекламодател целият сайт се обръща на английски език и почва да удря някакви error от javascript.
Условия за ползва са на Български, Политика за поверителност на Английски език, след 9 опита да се регистрирам успявам да го направя, след това почват едни мъки в профила и функциите, просто е нереална трагедия.
Лично аз не бих искал да се занимавам с вас, вие ми изглеждате измамници! :)
Вашите забележки са много полезни за нас и ще информирам техническия отдел за това. Още повече, че всичко , което сте написали е вярно. Благодаря за което ! В същото време искам да изтъкна факта, че с нас си сътрудничат над 100 български сайта и някои от тях години наред. Тези хора са се регистрирали успешно и си работят с нас нормално. Щеше ли някой от тях да работи толкова години наред с нас, ако не бяхме коректни в отношенията си с тях?
 
Проблем при плащането някой ?
 
Да споделя моя опит с тези ... хайде няма да използвам цинични думи... 2 седмици работя с тях, обаче вчера реших да махна техните реклами, тъй като цената за клик е смешно ниска и получавам имейл от въпросния Иван, в който ме пита защо съм махнал техните реклами. Аз отговарям, че не съм доволен от цената за клик, която сум получил.. и след 1 час виждам , че сайта ми е премахнат от тяхната система, а баланса ми е занулен... :)
Сами си правете изводите......
 
Да споделя моя опит с тези ... хайде няма да използвам цинични думи... 2 седмици работя с тях, обаче вчера реших да махна техните реклами, тъй като цената за клик е смешно ниска и получавам имейл от въпросния Иван, в който ме пита защо съм махнал техните реклами. Аз отговарям, че не съм доволен от цената за клик, която сум получил.. и след 1 час виждам , че сайта ми е премахнат от тяхната система, а баланса ми е занулен... :)
Сами си правете изводите......
Всеки избира за себе си с кого да работи. Не сте доволен от заплащането, махате рекламите. Изпращането на имейл е задължителна процедура при нас, тъй като при някои сайтове премахването на рекламите е свързано с технически проблеми.Сайтът е премахнат от нашата система заради фалшив трафик - https://yadi.sk/i/UzhG_eDl54UgHg Трябва да сте се запознали с условията за работа с нас, когато сте се регистрирали на сайта ни, че за фалшив трафик сайтът се блокира, а натрупаните суми пари се конфискуват.
 
Всеки избира за себе си с кого да работи. Не сте доволен от заплащането, махате рекламите. Изпращането на имейл е задължителна процедура при нас, тъй като при някои сайтове премахването на рекламите е свързано с технически проблеми.Сайтът е премахнат от нашата система заради фалшив трафик - https://yadi.sk/i/UzhG_eDl54UgHg Трябва да сте се запознали с условията за работа с нас, когато сте се регистрирали на сайта ни, че за фалшив трафик сайтът се блокира, а натрупаните суми пари се конфискуват.
:) Фалшиви сте вие... И най - интересното е - защо това се случи след като ми зададохте въпроса, защо съм махнал рекалмите - след 2 седмици показване на рекламите, защо още в началото не го направихте :) :) :)
ВИЕ СТЕ ПЪЛНИ ИЗМАМНИЦИ!!!
 
Само да допълня, че според адсенс и още редица агенции трафика е ок, и си получавам плащянията от тях... Ама нали, вие щото...
Абе какво да говоря... като гледам мненията и на останалите хора за вас... ясно е положението!
Ама най-якото е че първо ме питате защо съм си махнал рекламите, и като ви казах че не плащате, айде бан! :)
Ами ако бях си ги върнал - какво? Всичко щеше да е ок ли?
Вие сте измамници на дребно!
 
Тежки некадърници са adnow, да си имате едно наум. В януарския ми превод ми объркаха превода и ми пратиха по-малко пари. Писах, пращах скрийнове, всеки път ми обещаваха как до седмица ще ми оправят проблема и всеки път - дърво...
И това при положение, че всеки ден им генерирам стотици лайкове.
Като гледам колегите по-горе, явно не само с мен са постъпвали аматьорската.
 
Абе хората се пробват, нали разбирате. Имах някакви контакти преди време с един Борис май беше от там. Нещо го изместиха в Бургас или Варна, забрави.....щото отваряли и офис там, и от тогава нищо. Но с мен е бил точен, после нещо се сдухаха нещата. И в последствие разбрах, че е напуснал. За жалост, ако така се държат с партньорите си, явно на много хора не им е ОК да работят там така. ;)
 
Писах им току-що един гневен тикет. Най-вероятно ще си казваме "довиждане" с тези ентусиасти :)
 
Не съм сигурен и аз, трябва да погледна. И в двата случая са някакви нищожни приходи това.
 
Абе тия не купуваха ли на импресии. :) Нали уж така купуваха трафика, как причисляват в кликове?
Купуваха преди доста години, после се измекяриха да лъжат с 30-40% от импресиите. Като цяло умряха много отдавна
 
Така ли не разбрахте, че всички рекламни компании са ебаси мошенниците. Аз имам сайт с 1 милион месечни посещения и едвам правя 50 долара на ден. Постоянно си намират някакви оправдания да цакат. За 2 г. сигурно съм сменил 20 компании и всички са еднакви. Обещават ти едни пари и след 2-3 седмици ти казват, че имало спад в качеството, импресии и нз си какво. Яко манипулация!
 

Горе