ADNOW.COM

Все още чакам отговор, но такъв не получавам. Махам рекламите на adnow от сайта си и приключвам с тях.
Писа ли им на съпорта. Не знам защо се мотат с отговора. Обикновено отговарят бързо. Особено по такива въпроси.
 
Писах им, посочих ID номера на акаунта си и обясних по най-елементарни начин проблема си, но така и не получавам отговор, а вече минава 2-та седмица, надминал съм 50$ отдавна
 
Писах им, посочих ID номера на акаунта си и обясних по най-елементарни начин проблема си, но така и не получавам отговор, а вече минава 2-та седмица, надминал съм 50$ отдавна
Здравейте.
"2-та седмица". Ако сте първа седмица с AdNow, молим да помните, че първото плащане, ще получите само в края на 2-та седмица.
Това е пради това че Расчетен период има и това е една седмица. Се има предвид, че за минал период(за миналата седмица) Ще получите плащане само в края на новата седмица. и т.н. Понеже плащането се изпълнява винаги веднъж седмично.
Винаги изплащами и съвестно се грижим за качеството.
Молим, също, помнете че има ТИКЕТИ в профила Ви, къде-то може да пишите всякакъв въпрос и да получите отговор в рамките на няколко часа.

Поздрави!
Екип AdNow
 
Да ви уведомя, че получих бърз отговор и сега остава да си дочакам превода, който би трябвало да е в края на тази седмица. Ще ви уведомя дали съм го получил или не. Гледам, че и други хора имат подобни проблеми..
 
Да ви уведомя, че получих бърз отговор и сега остава да си дочакам превода, който би трябвало да е в края на тази седмица. Ще ви уведомя дали съм го получил или не. Гледам, че и други хора имат подобни проблеми..

Да ви уведомя, че това не е "проблеми" а това е систематично изплащане - миналата седмица, в края на следващата.
Ако се задържа, по неизвестна причина трябва да проверите причината - дали сте пуснали Лимит на изплащането да е по-малък от тази сума която имате на баланс.
Ако намерим че по технични причини, ще Ви бъде изплатено, така или иначе, в края на седмицата.
Но този път още не сте престигнали до края на периода, за изплащане.

Поздрави!
Екип AdNow
 
А бе колеги, стига с тоя Adnow, започнаха братушките добре с ударни цени на пазара, но се сринаха тотално и започнаха с циганските номера. Ясно е, че перат нечии пари, ама поне да дават подобаващо на уебмастърите, кви са тия 1-2 цента за клик :D
 
Здравейте уважаеми Издатели!

Започваме един нов цикъл с публикуване на интересни статии на AdNow.Blog.bg

Как мисли твоят клиент? Използвай Психологията за да продаваш!

1153267620X310.jpg


Желаем ви добра монетизация !
AdNow LLP
 
Последно редактирано:
Последно редактирано:
Не мога да вляза в профила си в AdNow. При опит да въведа имейла в "Забравена парола" за получаване на нова такава, ми изписва, че няма такъв имейл. А в пощата си, нямам информация, която да съобщава за наличие на проблем.

Не мога да пратя и запитване, понеже формата ви за контакти не работи.

Затова и пиша тук.

Няма бг телефон за връзка, така че бихте ли ми изпратили имейл за връзка, където да изпратя данни, за да проверите какво се случва?

Рекламите продължават да се показват в сайта ми.

Между другото забелязах рязък спад на кликовете и приходите последните дни, което е странно предвид, че посещенията не са се променяли.
 
Аз пък сега не мога да си вляза с потребителското име и парола....... Честно казано ми омръзна от "проблемите" на adnow и ще се пренасоча към друга компания. Лека...
 
Аз пък сега не мога да си вляза с потребителското име и парола....... Честно казано ми омръзна от "проблемите" на adnow и ще се пренасоча към друга компания. Лека...
Ресетни си паса. Пиши им. Не се притеснявай, като гледам с другите платформи какви проблеми имате хората, тук са цвете. Как ти се струва адсенс да ти блокне акаунта без никакво предупреждение? :) А да, и да ти прати едно фабрично мейлче.
 
  • Like
Реакции: fifi
Да попитам как се справя adnow с мобилния трафик, щото адсенса ми е много зле там, хем съм сложил мобилните им реклами
 
Да попитам как се справя adnow с мобилния трафик, щото адсенса ми е много зле там, хем съм сложил мобилните им реклами

Банерите им не са мобилни на Аднау. Трагедия за мобилни устройства.
 
Банерите им не са мобилни на Аднау. Трагедия за мобилни устройства.

От доста време имат мобилни, просто има отметка :)
 

Горе