ADNOW.COM

Според wordpress изпращам много повече кликове и импресии отколкото се отчитат от Adnow. Пуснал съм тикет и чакам да ми отговорят. Ще задържа още няколко дни да видя как ще продължи, но най- вероятно ще смянам платформата.
 
  • Like
Реакции: fifi
Според wordpress изпращам много повече кликове и импресии отколкото се отчитат от Adnow. Пуснал съм тикет и чакам да ми отговорят. Ще задържа още няколко дни да видя как ще продължи, но най- вероятно ще смянам платформата.

Същото е и при мен. Отговора на запитването ми беше да не си кликам на рекламите?!? O_O Really? :O

Иначе съм пробвала различни платформи, засега от AdNow са коректни в плащанията.
 
Според wordpress изпращам много повече кликове и импресии отколкото се отчитат от Adnow. Пуснал съм тикет и чакам да ми отговорят. Ще задържа още няколко дни да видя как ще продължи, но най- вероятно ще смянам платформата.
От месеци това разправям.
Adnow са измекяри, работих с тях половин година и после изведнъж импресиите според тяхната статистика спаднаха с над 30%. Пратих им засечка от 3 различни тула - отговорът беше, че потребителите започнали да използват адблокъри и други подобни алабализми.

Е теглих им една майна ...
 
Последно редактирано:
Здравейте, уважаеми Издатели,
предоставяме ви поредната порция информация за нейтив рекламирането !

Как да се избегнат грешки в нейтив рекламите?
avoid-mistakes-featured-1024x538.jpg

Поздрави
AdNow LLP
 
След доста чакане и заявено теглене от моя страна днес ми бяха баннати сайтовете и и също занулен баланса на $0 в Adnow без причина. Колко удобно точно преди тегленето. Такива неща могат да орежат "крилцата" на предприемача.....
 
След доста чакане и заявено теглене от моя страна днес ми бяха баннати сайтовете и и също занулен баланса на $0 в Adnow без причина. Колко удобно точно преди тегленето. Такива неща могат да орежат "крилцата" на предприемача.....
Колко ми е познато това... вече 2 пъти ми направиха тези номера първият път натрупах $30 и не ми ги платиха баннаха сайта ми !БЕЗ ПРИЧИНА! после втори опит за работа с тях пак от същия акаунт но с друг сайт и пак същата история $30 и точно преди плащане бан !БЕЗ ПРИЧИНА!
 
Здравейте,
Радваме се, че с такъв интерес обсъждате AdNow. Ще Ви помолим да не обиждате, защото и ние сме много добри в това, но не го правим. Вие сами си знаете, защо ви е блокиран сайта "БЕЗ ПРИЧИНА" ;)


Поздрави
AdNow LLP
 

Горе