ADNOW.COM

Колега 2.63% CTR ще те баннат виж да оправиш процентите ако е възможно :(
Как стигнахте до това заключение ?
Имаме партньори на който сайтовете им имат по 4-6% СТR и си работим от години.
Моля не говорете просто празни приказки, а с факти.

Поздрави
 
Здравейте, уважаеми Издатели,
в края на месец март ще имате възможност да се срещнем на 2 мероприятия в град София и те са :

30.03.17 - IAB Forum, Interactive Advertising Bureau Bulgaria. Повече информация за мероприятието и билети на iabbg.net

Forum-2017-940x600.jpg


31.03.17 - Конференция Online Advertising. Повече информация за мероприятието и билети на bulgaria.oaconf.com


hZins9gDYjBDRHw11aC87ic_anx0Il1V-PRRpz55PjkoM4h8XajvkUgwCW2IqFv4p7-in43qukgbi3OP3OXljKYgaK2QZ1nBZlkhcn6sh25-MK-jMMMoiDPc-utvviawwOSLf-vJ


В случай, че имате желание да се срещнем, моля добавете ме в скайп: [email protected]
Моля тези от вас който искат да се срещнем да ми напишат в скайп или л.с. за да можем да си планираме деня.

В периода 23-29.03 ще мога да се срещна и с издатели от град Варна.

Поздрави
AdNow LLP
 
Последно редактирано:
Как стигнахте до това заключение ?
Имаме партньори на който сайтовете им имат по 4-6% СТR и си работим от години.
Моля не говорете просто празни приказки, а с факти.

Поздрави
[email protected]
Ми писа че блокирахте сайта ми и не ми платихте защото CTR е над 2%
 
Със удоволствие!
Изображение
;)
:D:D:D Наистина много ме развеселихте. Дори и второкласник, ще разбере, че шрифта е различен и снимката е нагласена. :D:D:D Съветвам ви да не си губите времето да правите интриги, защото това е смешно и жалко ;) Докато правихте тази снимка можеше да свършите полезна работа, а не да си губите времето. :D

Поздрави и Успех !
 
:D:D:D Наистина много ме развеселихте. Дори и второкласник, ще разбере, че шрифта е различен и снимката е нагласена. :D:D:D Съветвам ви да не си губите времето да правите интриги, защото това е смешно и жалко ;) Докато правихте тази снимка можеше да свършите полезна работа, а не да си губите времето. :D

Поздрави и Успех !
Много лесно се оправдавате! Не ми се спори, няма смисъл.
 
Кой лъже, че неразбрах ? :)
 
Кой лъже, че неразбрах ? :)
Над 5000 клика имах при тях бе човек, има ли смисъл да оспорвам вече.
Явно сумата им се е видяла доста висока, и нямаха възможност да ми я изплатят.
Каквото и да пиша всичко няма смисъл, просто съм си губил времето.
 
В MediaVenus ми изплатиха 4 големи суми чакам вече петото плащане.
Надявам се и там да не ми направят номера, засега е добре.
Така че вече не мисля че има смисъл да оспорвам и изобщо да пиша нещо на тази тема!
 
В MediaVenus ми изплатиха 4 големи суми чакам вече петото плащане.
Надявам се и там да не ми направят номера, засега е добре.
Така че вече не мисля че има смисъл да оспорвам и изобщо да пиша нещо на тази тема!
И те не са китка за мирисане :)
 
Шшшш, хайде бе господа, кога ще ми изплатите скапаните 46$ ???? Последното плащане което ми направихте е 11 месец 2016 година? Нали на всеки 2 седмици плащате при налични 20$
Писах в скайп няколко пъти никакъв КУР ......... Ще ви се невиди и номерата руски ...... ЧАКАМ СИ ПАРИТЕ сумати и време ви рекламирам скапаните реклами, още колко месеца да ви чакам кефа.. даже бях забравил, ама викам е ся да проверя за кво иде реч и още няма пари........
 
На мен ми платиха 50$ на 02.04.2017г. като от миналата година не бяха ми плащали нищо (някъде около 5-6 месеца)
 
Здравейте, уважаеми читатели !

За всички които се интересуват и следят AdNow, представяме най-новата концепция, която разработихме!

Търсим бъдещи партньори, с помощта на които да монетизираме трафик чрез техните "browser extensions" или по-добре познати като браузър разширения.

web_browsers.jpg


За повече информация, моля да се свържете с мен на лично съобщение или по скайп.
Skype: [email protected]

Поздрави
AdNow LLP
 

Горе