Adnow vs Mediavenus?

Adnow vs Mediavenus?

  • Adnow

    Votes: 9 33.3%
  • Mediavenus

    Votes: 9 33.3%
  • Друга (посочи я в поста си)

    Votes: 9 33.3%

  • Общо гласове
    27
В момента и двата руски сайта за в пъти по-добре от Адсенса! Adwise как са? Наистина ли средната цена е 12 стотинки на клик?
Май нормално. Двете руски мрежи си имат хора,които като им пишеш в повечето случай връщат. Не са като великите където от умрял писмо. През всички тия години нито един не дойде по форумите или соц. мрежите или някъде да получи някакъв фидбек от хората. И помощта на руските им конкуренти към публишърите явно си казва думата. Но не ползвам, само чета и попивам. :)
 
Това никога не ми се е случвало в AdNow Изображение
При положение че сумите са големи! Мисля че MediaVenus са в пъти по-добре.
 
Имате ли наблюдения за последните 2-3 дни в mediavenus как варира цената на клик.. От 28.03 забелязах рязък спад в цената за клик, от 3-4ст. на около 1,5ст.
 
Имате ли наблюдения за последните 2-3 дни в mediavenus как варира цената на клик.. От 28.03 забелязах рязък спад в цената за клик, от 3-4ст. на около 1,5ст.
same story. Чакаме следващите :)
 
При мен стига и до 6ст. Но повечето е 4-5 стотинки на клик. Ниско е като цяло!
 
При мен стига и до 6ст. Но повечето е 4-5 стотинки на клик. Ниско е като цяло!

Ако ти дава по 4-5 стотинки на клик си добре значи :) На мен повече от 3 стотинки на клик никога не ми е давало.
 
Колко пъти подред са ви плащали на вас, без отказ? Честно казано в другите мрежи не ми се получава, все намират някакви дребни причини за да не платят, в MediaVenus ми плащат вече 7 пъти подред, всичко е окей... харесват ми!
 
Колко пъти подред са ви плащали на вас, без отказ? Честно казано в другите мрежи не ми се получава, все намират някакви дребни причини за да не платят, в MediaVenus ми плащат вече 7 пъти подред, всичко е окей... харесват ми!
Плащането за тази седмица осъществено ли ти е, понеже моето все още е на статус "В обработка на", а трябваше до днес вече да е преведена сумата
 
Ползвам Адноу с фейсбукски трафик, цената на клик е около 3цента. Плащанията се бавят доста, но все пак се осъществяват, доволен съм като цяло, най-вече поради никаквите изисквания към сайта на който ги слагам.
 
Плащането за тази седмица осъществено ли ти е, понеже моето все още е на статус "В обработка на", а трябваше до днес вече да е преведена сумата
Вчера ми беше платено колега от 27 този месец - до 29 за 2 дена
 
Здравейте! От 5-6 дни от Adnow ми казват, че имат някакъв технически проблем и скоро щели да ми преведат парите. Веднъж ми платиха, но втория транш е още мираж.
Та въпроса ми е, при вас има ли такъв проблем? Говоря от петък, 24 юни.
Благодаря предварително за отговорите.
 
Здравейте! От 5-6 дни от Adnow ми казват, че имат някакъв технически проблем и скоро щели да ми преведат парите. Веднъж ми платиха, но втория транш е още мираж.
Та въпроса ми е, при вас има ли такъв проблем? Говоря от петък, 24 юни.
Благодаря предварително за отговорите.
Техническият проблем е, че трябва да ги подсещаш.
 
Здравейте! От 5-6 дни от Adnow ми казват, че имат някакъв технически проблем и скоро щели да ми преведат парите. Веднъж ми платиха, но втория транш е още мираж.
Та въпроса ми е, при вас има ли такъв проблем? Говоря от петък, 24 юни.
Благодаря предварително за отговорите.
Аз се чудя, дали изобщо на някого са платили повече от веднъж? :confused: На мен един път ми забавиха плащането с цели два месеца, и накрая...
 
Аз се чудя, дали изобщо на някого са платили повече от веднъж? :confused: На мен един път ми забавиха плащането с цели два месеца, и накрая...
Когато видят, че нямат полза от някой сайт и си го режат.
 
На мен са ми плащали доста повече от веднъж. Както казах бавят се, технически пробеми и тем подобни глупости и накрая след няколко напомняния плащат. Може да се каже, че това е рекламна мрежа за нахални publishers (на български мисля се казваше издатели) хахах
 
Да разбирам, че това е тяхна традиционна практика да се молиш за заработени пари.
 
Аз съм при mediavenus от 1 месец, плащанията са редовни(досега) и не съм имал никакви проблеми. Цените са прилични, дори мога да кажа, че в някой ситуации повече от adsense.
 
Аз чакам 4-та седмица превод но такъв няма.Писах им и отговора беше,че имали технически проблеми,да съм очаквал скоро.След 2 дни махам рекламите им.Съжалявам,че си загубих времето с тях.
 

Горе