Ads not by Facebook

Radost

Active Member
"1 принцип на плоския корем", много любим банер!!!, който ми се появява и в Ибей и къде ли не, цъфна и във Фейсбук.plos.jpg
Имате ли наблюдение над платформата Ads not by Facebook?
 
От: Ads not by Facebook

Ъ? Това е като пост на страница? о_О
 
От: Ads not by Facebook

Явно съм го лепнала:)
Обаче е интересно като канал за реклама.
Все още не съм го разучила.
 
От: Ads not by Facebook

Оооо.. това ако го набараме, ще е страшна работа :lol: (В хубавия смисъл разбира се :lol:)
Ще предлагам на хората по цял ден начини за отслабване :lol:
(Шегувам се разбира се)
 
От: Ads not by Facebook

За съжаление Фб профилът ми е пълен с досадни реклами, особено като тези с отслабването. И в албумите ми - където и да се озърна и в други профили... Няма начин да ги деактивирам (опитвах) - доста хора от чужбина се оплакват от тази напаст. Просто Фейсбук е допуснал нежелано натрапничество в личните ни пространства...

facebook.jpg
 
От: Ads not by Facebook

Петя, приставката adblock не ги ли крие? Сложи си я, дори и да не са добавени (съмнявам се за което), ти можеш да ги добавиш към филтрите.
 
От: Ads not by Facebook

@redrum, благодаря ти за напомнянето за addblock. В IE приставката е активна, но кой да се сети да провери през този браузър... Във FF рекламите се появиха този месец (в Бг-я не ги виждах). Проблемът е, че FF непрекъснато се обновява (деактивирах авт. обновление вече) и доста приложения са несъвместими с новите версии. Бях се отказала да търся блокиращи приставки, но днес като погледнах в другия браузър - addblock действа, открих това приложение за Firefox - работи безупречно ;).

You must spread some Reputation around before giving it to redrum again.
 
От: Ads not by Facebook

Да, но вирусът е готин :) Сигурно този, който го е измислил вече си пече д-то на някой слънчев плаж :)
 

Горе