Adsense вече не е добър избор?

От: Adsense вече не е добър избор?

"Адсенсе е за сайтове хобита"
Ето няколко сайта за ходи които ползват Адсенсе
blitz.bg
24chasa.bg
standartnews.com
Други не ми се търси. И не трябва много много трафик че да се изхранваш с Адсенсе, виж в германия, сащ, Англия цените на клик ас 0.10 – 0.30 с 1к посещения на ден можеш да се изхранваш. Тези неща които ги пишеш аз ги говорех до преди 6 месеца. Пробвах в сферата на строителството и да ти кажа там се оказа по-трудно от колкото с Адсенсе. Колкото повече се занимавам в хора, толкова по-малко искам да се занимавам. Във всякоя едно нещо, в което си имаш работа с хора, нещата стават супер трудно още повече в България. Ето ти пример: болят ме двата крака от 2 месеца не мога да вървя ходил съм на 6 лекаря и продължавам да не вървя. Лекари, служители, шефове навсякъде е така, а в сайтовете всичко зависи от теб, правиш хубав сайт хората влизат цъкат и няма ядове, всичко си правиш сам. Какво не му харесваш как да имаш в България 10к на ден – пробваш, мислиш, бачкаш... всичко зависи от теб, ако искаш да си нещо повече от останалите, то трябва да направиш нещо повече, ако сферата не ти харесва, отиваш там където си по-силен, никой не те кара.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Ебати тъпия спор сте заформили тука:) И от двете места могат да се докарват добри пари, като лимитите всеки си ги поставя сам.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Ебати тъпия спор сте заформили тука:) И от двете места могат да се докарват добри пари, като лимитите всеки си ги поставя сам.

Темата всъщност не е тъпа, човека който я е пуснал май е тъп и не може да разбере предимствата на НАЙ-ГОЛЯМАТА РЕКЛАМНА МРЕЖА. Братле, за теб ако адсенс е нищо, значи си някакъв ултра-хипер-мега разбирач, който със 100 дневни посещения вади 1000 евро (на ден разбира се) и сигурно не чакаш на трафик от гугъл, щот все пак те са същите смешници, измислили адсенса :cry:
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Темата всъщност не е тъпа, човека който я е пуснал май е тъп и не може да разбере предимствата на НАЙ-ГОЛЯМАТА РЕКЛАМНА МРЕЖА. Братле, за теб ако адсенс е нищо, значи си някакъв ултра-хипер-мега разбирач, който със 100 дневни посещения вади 1000 евро (на ден разбира се) и сигурно не чакаш на трафик от гугъл, щот все пак те са същите смешници, измислили адсенса :cry:

Братле (обичам тази дума :-o ) за да вадиш 1000 евро на ден от Адсенс е супер трудно, даже не знам къв трафик и колко сайта ти трябват. Да вадиш 1000 евро на ден от ППЦ реклами + продажби не е лесно също, но е къде къде по-лесно отколкото с Адсенс + не си зависим от Гугъл (за доста банове съм чел), а от себе си.

И да, вадил съм 1000 евро на ден, даже съм имал дни с повече. Както и губещи дни съм имал, но това е бизнеса. До средата на другата година 1000 евро ще ми е средно на ден сигурно, айде така да се каже е малко тъпо, не може да се знаеш, но в крайна сметка 1000 евро на ден си заслужавам да печеля, даже моя отговорност е да печеля толкова.

Просто повечето не се възползват от това, че интернета се скейле-ва бързо, аз съм развивал 2 успешни офлайн бизнеса, там е супер трудно да скейлеваш, защото не е като в нета, имаш ли печеливш модел просто да наливаш повече капитал.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Остава да ни кажеш точният модел и България да стане най-богатата страна в света :)

Може да се консултираш за 4500 евро на час.

Иначе няма какво да ти казвам, тествай и анализирай. Аз едва след 10-15 дена тестване изкарах първата си печалба, а бюджета за тестване не е кой знае колко, 500-1000$ ще те оправят.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

поне кажи в каква насока да се прават тези тестове или говориш пълни глупости...
 
От: Adsense вече не е добър избор?

поне кажи в каква насока да се прават тези тестове или говориш пълни глупости...

Ти въри да готвиш на мъжа си и да му правиш масаж, къде си тръгнала с бизнес да се занимаваш.

А ако си феминистка, еми информирай се малко по темата, да дойда да те вхана за ръчичка ли искаш, ама че мързелана.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

:-o bedrijfsbeheer, забавен трол, спор няма :clap:

1000 евро на ден от Адсенс
Сметни си го :) Не е чак толкова много, като импресии.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

:-o bedrijfsbeheer, забавен трол, спор няма :clap:


Сметни си го :) Не е чак толкова много, като импресии.

Забавлявам се докато работя, че сте големи зайци :p, но за числата не троля, за тях говоря сериозно.

Ти получаваш ли толкова импресии? За 4 години получавал ли си толкова за повече от 3 месеца? Ако не, няма как да твърдиш, че е възможно. Има хора, които правят милион на ден, но аз не правя толкова, затова не твърдя че може, защото не мога.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Какво получавам аз, не е от значение. С очите си съм виждал чек за $300 000 от Адсенс, от американски мой познат, чиито сайт е в топ 300 на Алекса за света. Какво повече има да коментираме за цифри, бебешки числа :lol:
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Може да се консултираш за 4500 евро на час.

Иначе няма какво да ти казвам, тествай и анализирай. Аз едва след 10-15 дена тестване изкарах първата си печалба, а бюджета за тестване не е кой знае колко, 500-1000$ ще те оправят.

Усещам, че скоро ще светнеш в червено. Много са ти високи тарифите :lol:
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Какво получавам аз, не е от значение. С очите си съм виждал чек за $300 000 от Адсенс, от американски мой познат, чиито сайт е в топ 300 на Алекса за света. Какво повече има да коментираме за цифри, бебешки числа :lol:

Аз не съм казал, че е невъзможно, но колко души от форума имат възможност да са в топ 300 на Алекса? Много по-мало от тези, които имат възможност да са успешни с продажби. Всеки 2-ри прави сайтче с цел адсенсе печалба, а ППЦ рекламите обикновенно хората почват с големи надежди, губят 100$ и се отказват.

Аве що няма емотикона на човече, което да пуши пура, много ме кефят тия, админа дали ще е така добър да добави такава емотиконка?
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Чудех се какво значи странния непроизносим ник на новото гуру в ИМ, то било Бизнес управление, така че нема лабаво:mrgreen:.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Във връзка с рекорда на Редрум само искам да кажа, че аз купих Та.та раааааааааааааа и честно казано, цената на клик е доста прилична не е по 300 евро, но няколко клика в месеца стигат за SPA и разни глезотийки
 
Последно редактирано:
От: Adsense вече не е добър избор?

Стойнев, махни си сайта :)
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Стойнев, махни си сайта :)

Ха-ха не знаех, че е тайна... нали знаеш, че не става винаги .. :) Все пак го махам, щом е тайна :)
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Въпреки, че Ред ми забрани ще ви издам нещо. Утре ще ходя да се пързалям с шейната и децата( от към Кладница естествено). Ще яма свински вратни пържоли на жар и ще изкъркам няколко шишетата "Енира" (обичам българкото, а имам и резерва от 2004 г. една касетка)
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Страх лозе пази, приятно ядене на вратни пържоли.
 
От: Adsense вече не е добър избор?

Въпреки, че Ред ми забрани ще ви издам нещо. Утре ще ходя да се пързалям с шейната и децата( от към Кладница естествено). Ще яма свински вратни пържоли на жар и ще изкъркам няколко шишетата "Енира" (обичам българкото, а имам и резерва от 2004 г. една касетка)

Ахх този Редрум, какво лошо момче е само!
 

Горе