AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Може и да е попреувеличил с цифрите, но системата според мен си минава. Знам че много други го правят този номер.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Усещам как много лакомници ще прочетат тази тема и ще започнат да правят нещо подобно. И в резултат ще има много изгорели акаунти... И познайте кой ще спечели от намаляване броя на издателите ;)
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Едно време крадяха жици, сега си кликат на собствените реклами, а утре ще вземат парите на стари баби с телефонни измами. Това не е интернет бизнес, а престъпна дейност.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

смях в залата .... :) :) :) Пичагата нещо не е натъкмил процентите - при над 40% цтр едва ли ще го търпят и 1 седмица ;)
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

пич..така и така си тръгнал с големите суми напред..аиде плесни един скреешот /видео от гогъл за времето което си "цъкал" та и ние да видим не само на приказки.? аз мога да покажа големи цифри ..само че не от гугъл:)само лаф и да си чешем езиците файда няма. ето един метод подобен на които рравих ревю -
http://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=1316393
 
в краина сметка които правилно ползва репортите към адурдса ще види че има много кликове от теб и няма конверсии и ще те отреже .... затова някои плащат за професионале мениджмън на кампаниите си или се научават как да го правят ..... с един цент не е статегия

като в бокса пусна някога адсенс тои беше с големи полета за клик беше близо до бутона търси и дори и на мен ми се случваше да цъкна..... резулата от рекламата след няколко часа изкликан дневен бюджет никаква конверсия смъкнах на 1ц продължи и отиде директно в блокираните сайтове за показване предпочитам да дам повече за някои таргетиран посестител отколкото по 1 ц за много нетаргетирани
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

@coolice - разбирам те.Няма зна4ение колко е професионалист до сега никой не ме е баннбал. Всъщност това е съкратения вариант на метода.Не съм ви казал 4е имах
около 10 адсенс акаунта,вси4ки регистрирани от разл. ИП-та(разл. държави) с разл.дебитни карти,МАК адреси и т.н.А за домеина ползвах forwarding,cloacking и др. техники.Доста BlackHat става нали?
В Гоогле имам над 100(които постоянно нарастват) акаунта ,които ги ползвам за Adwords vouchers(имам програма ,която ти намира вау4ери автомати4но) и ги ползвам главно за CPA.
За скрийн. от адсенс не ми се рови сега ,но мога да ви покажа 5 цифрени суми от Facebook Apps,4-цифрени от CPA i Adult webcams/dating
Органи4ния трафик си беше доста high targeted.
С математиката не съм додре, писах статията набързо ,не ми се ровеше от преди година ,писах random visitors.
Ако искате може пове4е да не пи6а за разли4ни методи както каза @naskobg "само лаф и да си чешем езиците файда няма" и да се махам от този форум(и без туй от в4ера съм тук).
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

даваи скрееншотите на cpa..мен там ми е манията:)
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Хах аз едвам 11$ направих за 2 месеца и се радвам :p и неска от 5 клика 15 цента, Big Г ме принождава :D
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Eто ви скриин от cj.com ,там понеже не съм си теглил парите от 5 месеца и се понатрупаха.Ина4е имам регистрация в над 200 CPA networks,но няма да играя да ви ка4вам снимки.Не ме интересува дали ми вярвате или не.
http://img410.imageshack.us/img410/7086/75244431.jpg
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Спомням си един фен ... който на 3-тия пост се включи в адуордс секцията. Правил 40% клик трю на гоогле за 0.35$ на първа позиция и 10% конверсия с среден ордер 40$ комисионна на хербали :) В резултат генерира РОИ 8- ца.

Не е нужно да ни пращаш скрииншоти, всеки има правото да напише каквото си иска във форума и не е длъжен да го доказва. Успехи в офлайн бизнеса.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Та мислех и аз да пусна 1 скрееншот ама реших да напиша как става номера. За всички комплексари дето имат нуждата да си избиват комплексите във форума ...

Момчета ето как може да правите и 100 000 от CJ :)

Първо отваряте си акаунта и давате Save Page As. След това със някой текстов редактор промерняте цифрата на баланса примерно на 100 000. Стартирате го в браузера и давате принт скриин. След това замазвате адрес бара защото ще пише нещо от рода C:\My Documents - не че и това не може да се подправи но е по лесно да го замажеш. И го пускате във форума да ахкат малките деца :)
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Ще те хванат накрая :( и гугъл не прощава!
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

то хубаво че са 200 сайта ама колко плащат от тях? може би наи много 7-8% не повече.
легалните.тоест сериозните компании CPA са може би не повече от 12-15. почти всичко друго е скам. по отношение на скрееншота CJ минимума за изплащане на парите си го сложил на 20000$.?!!!

Eто ви скриин от cj.com ,там понеже не съм си теглил парите от 5 месеца и се понатрупаха.Ина4е имам регистрация в над 200 CPA networks,но няма да играя да ви ка4вам снимки.Не ме интересува дали ми вярвате или не.
http://img410.imageshack.us/img410/7086/75244431.jpg
 
Последно редактирано:
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

naskobg добре че копна скрееншота че и на мен ми стана интересно :) не е логичто опитни хора онлайн да правят подобни издънки
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Mоже би ще съжелявам, че ще се пусна този отговор, но времето ще покаже.

Стратегията, която си описал тук (съкратена или не) е действала някъде към 2006, защото от тогава насам, гугъл е изменил алгоритмите си на проверка доста пъти.
Тези изменения доведоха до банване на акаунти дори и на съвсем честни рекламоиздатели, което пък гръмна навсякъде в интернет и поради тази причина, г. въведоха нов начин на показване на реклами (независещ от сайта), чрез кукита, базирани на страниците, които е посещавал потребителя преди да влезе на определената страница (т.е. твоята) с адсенс.

Това пък от своя страна доведе до негодувание на уебмастерите, защото по този начин ще се показват adult реклами, на сайтове примерно за деца, или пък други неподходящи места за това, ако потребителя вчера - оня ден е ходил да гледа последните филмчета на някоя кака от бизнеса.

Освен това, доста отдавна гугъл разполагат със система за засичане на прокси/нереални кликове ( от типа, който ти описваш) и затова, схемата е неприложима, защото има "browsing pattern" на определен потребител, на определена мрежа, на определени компютри и т.н., които при използване на такъв метод задействат алармите.

Друг проблем в схемата е ЦТР, с потребителите, които описваш и кликовете, се получава толкова високо, че ако няма поне 60% продажби от тези кликове, без изобщо да се замислят, Г. спират шалтера. Каза, че използваш техники, които да го разсеят, но в крайна сметка при такава схема, трудно ще го свалиш достатъчно, освен ако не пращаш трафик към сайта.

Последния проблем на схемата, на който ще се спра е, че казваш, че това са печалби от 1 сайт, който няма особено съдържание - ТОВА вече аз не мога да повярвам, защото ако един сайт, без уникално съдържание, с 1000 посетителя на ден генерира ЕЖЕДНЕВНО $100 доход той задейства големия червен буркан на Г. и авт. биваш проверен.

Това с цъкането на собствени реклами е просто НЕВЪЗМОЖНО да бъде направени в наши дни, защото са ти нужни страшно много ресурси (разбирай инвестиции) и не си заслужава.

Подсказка: В момента, пари от адсенсе се докарват от КОЛИЧЕСТВО, а не от качество на рекламите (разбирай такива, с висок бид).

И един въпрос: На какъв език беше сайта ?

Иначе е хубаво, да се споделят методи, винаги може да се намери някоя умна глава, която да ги доразвие!

Поздрави!
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Ами моето мнение е, че момчето има ИДЕИ, попрочело е това-онова тук-там, но все още има въпросителни в главата си и иска някой от форума да му покаже и подскаже с коментарите си къде са слабите места в теориите му.Хареса ми поста на Борисов като цяло и това, че идеите може и да се доразвиват.Момчето от USA / т.е. Silistra / е избрало много нетрадиционен начин да си попълни знанията.Няма лошо, даже ми е симпатично.Нека си пише - във всяка заблуда има и капка истина.:D
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Прави чест на потребители като Borisov че илюстрират фактите като се аргументират и обясняват разбираемо за всички нас. Всеки който много или малко се занимава с уеб и онлайн бизнес било то начинаещ или про може да изброи куп софтуерни продукти с които да правиш "cheat" въпроса е колко ефективни са те и какви са последиците при евентуално разкриване от страна на Google както е в случая примерно.
 

Горе