AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

$$$$$$.$$

New Member
Здравейте ,това ми е първата тема в този форум(днес ми е парвия ден тук)

Създадох сайт преди 10 месеца . Първо трябва да ви кажа че се хоства извън БГ и е на английски.

Поставих Google AdSense преди и след статиите в сайта навсякъде.
((Сайта трябва да е за добре платен keyword(mortgage,insurance..bla,bla за да полу4авате 0.5-5$ за клик)))

Сайтът получава окolo 200 - 400 посетители на ден и още 200 - 400 от линкове .. социални мрежи и имейли ..

Все пак това е, което аз правя

Ползвам програмите Hide-My-Ip and Cookie Crumble.

Hide-My-Ip скрива ти ИП-то на всеки няколко минути на произволни места по света.

Cookie Crumble програма за изчистване на бисквитките след всеки ре-фреш на IP адреса.

После...щраквам върху собствените си реклами. Да ....

Оба4е не винаги щраквам върху една и съща страница и не на една и съща реклама, и никога същия период два пъти

Така че да кажем 4е IP-то ми е xx.xxxx.xx.xxx и място е САЩ

Ще отида в моя сайт,да ре4ем 45 страница и кликвам на рекламата, която се казва "бла,бла..." Това би ми донесло долар или повече за клик((много хора сигурно няма да ми вярват в този форум,то зависи от таргетирания keyword,език на сайта ,таргетирания location,advertiser companies...)), в зависимост от това кой е рекламодател.

Държа всички кликвания, проследени в Excel документ, всички от IP адреси и всички държави, час на клик...etc

Също така с едно и също ИП не кликвам на по-ве4е от 2/4 реклами.

Трябва да изглежда така:

9am - кликнете на 2 обяви
9:03 - кликнете на 1 обява
9; 04 - clik на 2 обяви
9:12 - кликнете на 3 обяви
9:14 - кликнете на 1 обява
.... т.н. ... така че по този начин Google да не види, че аз съм щраквал на всека минута,а на всеки 2, понякога 3, 5, 10, 15, 25 минути.

В края на деня, около 10 часа работа ... вкъщи аз или някой друг може да щтракне.... 200 клика(10 часа х 20 клика на 4ас)

Така в края на деня аз имам около 200 кликвания от моя метод и 50-150 органи4ни(google,facebook,twiter,myspace,reddit,digg,hubpages,youtube,
yahoo,directorii и мн. други изто4ници)
Google сега вижда трафик от всички краища на място, различно ПР's, различни страни др ...

За около 300 кликвания на ден получавам $ 200, $ 250 и на моменти около $ 400 в зависимост кои реклами се кликват.

Лесни пари,,,обаче това беше преди година.Сега не ми се занимава ве4е,затоваи го споделям с вас.Адсенса го забравих ,сега съм на други методи.
Като за първи пост мисля че беше е интересен ...ще се върна с други, по-добри скоро.
$$$$$$.$$
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

200 $ на ден минимум. Ммм 6000 долара на месец. 72 000 долара за една година приблизително в най-лошият случей ами браво поздравявам те. Ако си врътнал правилно парите в офлайн бизнес сега би трябвало да имаш добър бизнес. След кризата може и да станеш милионер. Браво браво !!! Възхищавам ти се.
 
WTF ??? само един въпрос защо да седиш по 10 часа на ден пред пц да пробваш да изчитваш гугъл с 200 клика за да изкараш $300-350 като теоретично само натуралните 50-150 клика на ден бихати изкарали $50-150 просто мулитиплицираш модела на първия сайт и може да имаш и 20 толкова успешни сайта да отделяш за подръжката им само по няколко часа на ден / седмица ................

Радев маи ще издава ремикс на албума

Ето и бекковъра :)

bfi1224523985q.jpg
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Поздравления за интересната тема. :)
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Ето и моето скептично мнение. Ако имаш м/у 400 и 800 посещения би трябвало наистина както беше казано по горе да си докарваш добрите доходи без да правиш номера и да рискуваш да те хванат от Г.,
Второ 200$ на ден и си намерил нещо по-доходоносно ами пак не ми се вярва. Както спомена PyramidSeo тези доходи минимум на година ти носят заплата по висока от на средния американец. Ако живеш в българия можеше направо да се пенсионираш.

И все пак ако е вярна (а на мене не ми се вярва) все пак браво.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Ще те баннат скоро според мен, ако не спреш!
То май само с такива методи се печели от Google. Не случайно когато съм рекламирал през Adwords болшинството от кликовете (и то от по-конкретни сайтове най-вече) се оказват фалшиви, макар да е трудно да се докаже фалшивостта им.
Причина: Google не ще да плаща рекламата на адекватни цени по адекватен начин.
Следствие: Камари хитреци, които си изкарват луди пари с подобни трикове.
Въпрос: Правилно ли е да се прави така?
Отговор: Сигурно, щом Google те предизвиква да го правиш.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Сега поред:
@pyramidseo-благодаря за похвалите,със офлайн не се занимавам

@coolice - Нали ви казах че това беше преди година и беше само за 2-3 месеца.
По принцип съм мързелив ,вече никога няма да го направя.Тъпо е цял ден да кликаш на реклами.

@harkon мерси

@alabam4eto от 1 месец съм в БГ,ина4е живея USA и само с онлайн бизнес се занимавам.За това че съм намерил нещо по доходоносно,ами всъщност са много неща.Когато не ме марзи ще ги пиша методите тука,нали ви казах 4е съм много марзелив.

@dancho-спрял съм от преди 10 месеца,даже продадох саита SitePoint.За банването - бил съм администратор на BlackHat форум за кратко време.И ние от BlackHat знаем как да прекараме
Big G и сме 1 стъпка пред другите.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Много ми е интересно, на каква възраст си? :)
П.П. Поздравления и от мен за иновативната разработка..
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

И какво, яко ли ти е да прецакваш рекламодателите със фалшиви кликове, хубаво прецаквай гугъл, ама рекламодателите с какво са виновни, че искаш да прецакаш гугъл???? Големи сте смешници казвам ви!
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

На 21 съм ,но се занимавам от 4-5 години с онлайн бизнес.Този метод всъщност не е кой знае кво,всеки може да го направи.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

@sammy- и мен са ме прецакали ,даже с хиляди $ от Аdwords.И после намерих единствения н-н да отвърна на удара-Blacкhat.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Аз не мога точно да се оплача, защото въпреки измамите що-годе си избих загубите. Реалната цена за клик е поне $0,50, но плащах $0,01, като 3 от 4 клика със сигурност бяха фалшиви, но 1 от 100 кликнали останаха за постоянно в сайта ми. Това прави по $1 на реален човек, което що-годе е сносно като цена. Кофтито е не за рекламодателите, а за издателите. Колкото повече измами с кликовете има, толкова по-ниска става цената за клик. Така дори кликовете от сайта ти да са реални, те се таксуват като смес от реални и нереални.
А Google няма изгода да преследва измамниците, защото те са с Alexa с трицифрени числа и такива под 10'000 (т.е. големи сайтове; дори навремето си имах листа с камари от тях изготвена на база мои проверки) и от тях като посредник Google дърпа много пари. Супата я духат обикновенните издатели опитващи се да играят честно.
Въпреки всичко това, което казах, до някъде оправдавам тези трикове. Нека ги има, но нека са по-явни, за да бъде притиснат Google чрез компромати да не си затваря чак толкова очите.

Ето защо не вярвам на рекламните посредници. Иначе, Google е може би най-сносният като цена и ефективност. От мой опит ви казвам, че е много по-изгодно да купувате линкове (което също се води забранено от Google) и така да трупате трафик от търсачките, а не да плащате луди пари за неефективна реклама.
И тъй като започнахте с тайните и аз ще ви споделя една. Ако имате променлив трафик (т.е. такъв от търсачки или други сайтове), то цената на кликовете нараства без значение от евтиността на дадените ключови думи. Казано с други думи, помпете в SEO за трафик от търсачките. За този трафик Google плаща в пъти повече. Проверил съм го и ви казвам, че е така.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Абе в форума влизат много свестни хора ама като се появи някои като въпросният $$$$$$.$$ направо се вбесявам ... 200$ на ден изкарвал ама видиш ли сега много го мързи да клика и вече не се занимава , намерил забележете (по-доходоносен) начин за изкарване на кинти онлайн. Поне да се беше постарал да сложиш някакви по-реални цифри за да заблудиш някой ако това ти е идеята , все пак тука много хора ползват адсенс и са на ясно с това колко аджаба се печели ...
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

А с proxy-ta няма ли да стани същото :oops:
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Евала ако това е вярно и какво и на мене на твое място не би ми пукало за рекламодателите, защото и на тях им е ясно че едно поне 50% от кликовете не са реални
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Ами то добре, ами МАС адреса не трябва ли да се смени. Те Гугловците толкова ли са тъпи, че да не поглеждат и МАС адреса, ами гледат само IP и кукита? Някой да знае?
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Абе в форума влизат много свестни хора ама като се появи някои като въпросният $$$$$$.$$ направо се вбесявам ... 200$ на ден изкарвал ама видиш ли сега много го мързи да клика и вече не се занимава , намерил забележете (по-доходоносен) начин за изкарване на кинти онлайн. Поне да се беше постарал да сложиш някакви по-реални цифри за да заблудиш някой ако това ти е идеята , все пак тука много хора ползват адсенс и са на ясно с това колко аджаба се печели ...
Не искам да те обиждам, но явно не четеш внимателно. Никой по нормален начин не би изкарал толкова и точно затова си е трик. Мен са ме цакали с една друга система, за която дори си бях направил детектор, след което такива ги пращах в листата където да не ми се показват рекламите при тях, но болшинството не си правят такива джаджи и си плащат като попове за нереални кликове.

А за това дали става с проксита:
И ти май не четеш. Той точно така го прави.

Иначе много такива номера и аз ги мога, но си имам някаква съвест. Не искам един ден като ме питат как съм преуспял да се срамувам да кажа истината.
 
От: AdSense метод, който проработи за мен 100% $$$$$$.$$

Добре но на мен друго ми стана интересно
Сайтът получава окolo 200 - 400 посетители на ден и още 200 - 400 от линкове
средно - 600

Така в края на деня аз имам около 200 кликвания от моя метод и 50-150 органи4ни
? 200+ 50-150

Малко съмнително излиза но да се беше постарал с математиката... то и мене не ме бива в математиката но чак пък толкова..
 

Горе