Adsense: 51 клика = $0.59?!

кризата се усеща батета и каки да дам за пример нашата фирма

продуктова кампания за продажби перфектно оптимизирана 130 киурда от които около 70 със куалити скор греит останалите на ок няма какво да се пипа повече по сайта сега като няма продажби на даден бид получени кликове естествено че бида отива надолу поне на нулата да я държим ако не сме на печалба ... :( да трупаме хистори ако още се влошът нещата може и до пауза да се стигне :( Отделно една част фирмите които усещат по-сериозно кризата първо режът от бюджета за реклама после почват съкращянията и така по спиралата надолу....

Надежтата е че по принцип кризите се развиват на фифо принципа фърст ин фърст аут в сащ кризата официялно я водят започнала от декември 2006 така че можеби оптимистичната прогноза е за след лятото да почнат да се нормализират нещата ще видим....
 
От: Re: Adsense: 51 клика = $0.59?!

в сащ кризата официялно я водят започнала от декември 2006 така че можеби оптимистичната прогноза е за след лятото да почнат да се нормализират нещата ще видим....

Аз пък си мислех, че кризата се дължи на фалита на 4-та по големина банка в САЩ лятото на 2008-а. Щом е още от 2006-а на какво се дължи? Има ли нещо общо с нещата, които казва Кийосаки, че се наливат пари в уеб сайтове, дори да са на загуба?
 
ами всичко тръгна от това че проблемите бяха отлагани във времето вместо да се остави да се случат и хората си повярваха че имотите растът нон стоп сложно е но една каринка го обеснява много яко

от форума на кеш http://www.investiraneto.com/viewtopic.php?t=342


visualguidecrisis2te5.jpg
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Преди 2, 3 месеца не беше така... спомям си преди имах около 70-100 клика на ден и по 6 $ съм правил.. а сега... без коментар :(
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Не е само до езика на сайта. Има си тематики на сайтове, които откакто свят светува се плаща по $0.01 за клик в Adsense. Няма да казвам на какви тематики съм виждал този ефект, но там проблемът определено не е синдромът "беден български рекламодател". А за PR и аз имам съмнение, че играе важна роля при ценообразуването, но за сега нямам сериозни факти по този въпрос и нещата си остават в сферата на предположенията.
А иначе по-неплащащите системи постепенно губят своите по-сериозни издатели. Нека си имат хиляди рекламодатели (привлечени с невероятно евтини оферти за реклама), но щом няма издатели нещата се прецакват.
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Сега май напоследък взеха да се пооправят нещата. Вече имам кликове и по 10-12 цента, които бяха блян преди 2 седмици. Дано не е временно явление това, само...
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Последните два-три дена и аз усещам съществена разлика!

Даже днес направих рекорд - 6 клика / 0.52$
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Явно при всеки е различно... при мен средната стойност на клик вчера е 0,015.
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Засега 1.40$ ми е рекорда за англоезичен таргетиран сайт. Откакто домейна мина годинка, по-често почнаха да се случват 1.20. Минималното което съм засякъл там е било 0.30

За български на обща тематика - май 0.26. Обикновено 0.02 - 0.005 ( :lol: )
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

наистина последните 2-3 дни е малко по добре :) аз съм доволен
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

109 клика - 2,32 US$ .. не ми говорете просто :mad:
Между другото имам чувството, че банерите носят по-малко печалба на клик, отколкото текстовите реклами, което е абсурд ..
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Вчера БГ-тата точно по 1 стотинка на клик.
Иначе чуждите са си ОК според мен!
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Последните дни и аз имах малко по големи печалби ... но с около 0.40$ ама вчера пак паднаха,а БГ почти винаги са си 1ст. :)
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Хахха. Неска някъф клик 30 цента на бг сайт. Това е невъзможно хахахахаха
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Да бе аз гледам че напоследък на сайта ми има клици които са по 1 цент. Яко зеха да се е***ват тия.
 
От: Adsense: 51 клика = $0.59?!

Явно бг-тата са много зле , на моя сайт най-ниската цена за клик 0.08 доларес - най-висока 2.36 $ това инфо за последната 1 седмица .. ама съм филтрирал доста от рекламите .. смисъл на разни информационни сайтове понеже не продават нищо не инвестират и много много в реклама
 

Горе