ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

AMOUN

Well-Known Member
Пускам за да предупредя да не се занимавате с тях :)
Мотаха ме няколко месеца за 70 лева
аз ги сложих пробно два месеца за да мина 50 лева - събреаха се 70 и им писах за изплащането - отговориха ми ако искам че може и по paypal да ми платят но предпочитали банкова сметка ... дадох им и двете
и оттогава ни вест ни кост - пратих им 3-4 писъмца да питам ко става ама не отговарят :)
така че чувствайте се предупредени.
Досвидяха им се 70 левчета :twisted::twisted:
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

брадъре мерси ,ще си имам 1 на ум
Пускам за да предупредя да не се занимавате с тях :)
Мотаха ме няколко месеца за 70 лева
аз ги сложих пробно два месеца за да мина 50 лева - събреаха се 70 и им писах за изплащането - отговориха ми ако искам че може и по paypal да ми платят но предпочитали банкова сметка ... дадох им и двете
и оттогава ни вест ни кост - пратих им 3-4 писъмца да питам ко става ама не отговарят :)
така че чувствайте се предупредени.
Досвидяха им се 70 левчета :twisted::twisted:
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Баси и смешниците, за 70 лева такива врътки... направо да ти бяха пуснали парите по paypal и да не се занимават с глупости.
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Безсрамници :(
Мошеници.
boi.gif
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

от такива тъпачета само се губи ценно време..и аз съм ЗА ..не се занимвайте с тия мошеници.
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

lo6a rabota maina
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Явно за нечий бизнес 70 лева са много пари. Бог да ни пази от такива..
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Абе като не плащат защо още ги има или са на доизживяване. Не мога да повярвам, че има толкова бг онлайн пространството.

Май няма да ги бъде много много тия. И защо на контакти имат един мейл само, на който сигурно отговаря неква тъпа паткам, защото е офис мейл. Баси аматьорския сайт. Някой въобще работи ли с тях, за да му кажа, че леко могат и да се издънат някъде. Как не са ги зачесали от КЗП за адрес на сайта и неплащане на комисиони, не знам. Явно все още оспяват да минават тънко.
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Аз за пръв път ги чувам тези. Чувал съм adx.bg :) ама не и adv.bg. Може кризата да ги е ударила и да са спрели да плащат ;)
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

То напоследък всеки идиот се извинява с кризата. В нормалните държави не е така - или плащаш, или те обявяват във фалит, а тук някой да е чул за фалирала фирма?
 
От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Какви плащания , ADV може да е абревиатура на Агенция за държавни вземания :)
 
От: От: ADV.BG НЕ ПЛАЩАТ !!!

Какви плащания , ADV може да е абревиатура на Агенция за държавни вземания :)
:lol:

На мен мечтата ми е да направят Агенция за Държавни Връщания :)
 

Горе