Adwords и Воучърите

nikolaicho

Active Member
Определено Г. затягат положението с Adwords и ползването на ваучъри. Преди малко тръгнах да се логвам в един стар акаунт, където все още тече рекламна кампания и след като вписах потребителско име и парола се натъкнах на следното:

adwords.png

Така че, като си правите нови акаунти - пазете всички данни, които сте въвели, ако изобщо ви тръгнат рекламите...
 
От: Adwords и Воучърите

Определено Г. затягат положението с Adwords и ползването на ваучъри. Преди малко тръгнах да се логвам в един стар акаунт, където все още тече рекламна кампания и след като вписах потребителско име и парола се натъкнах на следното:

Виж файлът 3241

Така че, като си правите нови акаунти - пазете всички данни, които сте въвели, ако изобщо ви тръгнат рекламите...

Не е затягане на положението. Постоянно разпитва за такива неща. Праща смс-и, въвеждаш градове и т.н. Просто си събират база с информация и скоро като пуснат people search за теб ще пише повече отколкото знаеш сам.
 
От: Adwords и Воучърите

Не само го затягат, ами и почва да става досадно затегнато.
Явно много им бръкнаха в джоба с тия ваучери и искат малко да укротят нещата.

Много народ се оплаква за съспенднати акаунти след въвеждане на вяаучери - аз лично съм го виждал няколко пъти това положение
 
От: Adwords и Воучърите

Да да, така е и на мен взеха да ми закриват акаунти наред. Нищо по различно от преди не правя, но се получава така че на един сайт тръгват рекламите а на друг не. Нямам идея що се получава така ама нещо май са затегнали яко нещата. Я някои колега ако знае за какво иде дума да удари по едно рамо ;)
 

Горе