affiliatejunktion?

Moko

Well-Known Member
някой пробвал ли ги е тия?
Код:
[url]http://www.affiliatejunktion.com[/url]

така като гледам кви оферти вкарват.. звучи ми прекалено хубаво за да е истина... некви пакети некви чудесии.. плащат през пейпал, чек или wire и дават некви лайна на стойност 200$ безплатно ....

та.. някой пробвал ли ги е? :lol:
 
аз се записах уж и ми пращат имейл да си купя хостинг от ipower..
и те щели да ми върнат 75$ в акаунта това ми се струва малко скам story...
 
Sobieski каза:
аз се записах уж и ми пращат имейл да си купя хостинг от ipower..
и те щели да ми върнат 75$ в акаунта това ми се струва малко скам story...

и мен това ме отказа :)
По-скоро те са рефералчета на въпросната хостинг компания и гълтат по 20-30$ от всеки закупен хостинг и после кур за тия дето са се регистрирали...
 
скам скам скам , лалалалл скам скам скам , ооо уууу лялялял скаммммм скамммммммм
 
vetzkov каза:
скам скам скам , лалалалл скам скам скам , ооо уууу лялялял скаммммм скамммммммм

и на мен такова ми мяза :) Емиииии карай... Всичко трябва да се опита ;-) Имаше и туториал, изгледах и него.. Накрая щом трябваше да си напишеш че те са те пратили при хостинг компанията :lol: :lol: :lol:
 
Не разгледах добре сайта, ама май никъде не споменават на какво са affiliate. Може като се регнеш и купиш хостинг да ти напишат:

"Ако искате и вие да станете афилиейт на хостинга влезте на неговия адрес тук и посетете съответната страница"
(Е, виж тва е идея :p )
 
Аз незнам тези добри ли са или не ама има една много добра тактика за разпознаване на скама. Бизнес модела им трябва да е такъв че те да са на печалба за да ви платят на вас ако изглежда невъзможно почти вина ги е....
 

Горе