Am I the only

От: Am I the only

Нетипично изказване, Томов. То така много общо. Трябва да разпъваме лакърдии по никое време. Конкретизирай, та да се хванем за нещо
 
От: Am I the only

Нещо е луднал човека в 3 през нощта, или мацката му нещо го е ядосала, или се е прибрал пиян на говедо, а може и второто да е следствие от първото.
Познах почти нали.
 
За всичко и за нещо определено :)
Интересен е факта, че нещото което продиктува желанието ми да напиша тази тема е как всички обсъждат едно лице в последните 24 часа, а с пускането на тази тема, аз също станах от обсъжданите лица :D Иронично, но пък забавно от моята гледна точка :)
 
От: Re: Am I the only

За всичко и за нещо определено :)
Интересен е факта, че нещото което продиктува желанието ми да напиша тази тема е как всички обсъждат едно лице в последните 24 часа, а с пускането на тази тема, аз също станах от обсъжданите лица :D Иронично, но пък забавно от моята гледна точка :)
Е как да не си обсъжданите. Не знам някой, който да ни ти се кефи. ;)

И да фак ит, ако търген да ти пука.

аз си мислех, че я пусна ей така....да му таковам такова на всичко имам си бизнес за управляване. Цар Киро, Б.Б., не знам си какво....да се оправят. Те техните милиони са си ги натрупали, време е да помисля за мойте. ;)
 
... нещото което продиктува желанието ми да напиша тази тема е как всички обсъждат едно лице в последните 24 часа ...

Да не е оная лелка от Бразилия :) ?
 
Да не е оная лелка от Бразилия :) ?

И тя, и тя!
Цял ден задръствания от задръстеняци :Д

Ама иначе, малко в стил 9gag:
A billionaire died - the whole world gives a f*ck.
Each 4 seconds, a child dies from hunger - no one gives a f*ck.
 
От: Re: Am I the only

И тя, и тя!
Цял ден задръствания от задръстеняци :Д

Ама иначе, малко в стил 9gag:
A billionaire died - the whole world gives a f*ck.
Each 4 seconds, a child dies from hunger - no one gives a f*ck.

Да, така е...засега...още от римско време важи напълно неопровержимото правило, че простолюдието, демек ние, някой да не се заблуждава, не е способно на чувства. Чувствата са привилегия и подхождат на избрани. Останалите - умряло му детето от глад - не може да го боли, ще си направи друго. Останалите не могат да страдат, да обичат....майната им. Тази "истина" даже се е превърнала в някои общества и времена в норма, и като се повтаря многократно, почва да звучи разумно... за някои
 

Горе