AOL е Идеален за поща

mantaman

Well-Known Member
Туко що си отворих поща в www.aol.com и съм много приятно изненадан.
Супер бърза регистрация без излишни неща (даже може и да не посочваш резервен мейл)
Отдавна не бях виждал толкова подредена и прегледна страница всичко си е на мястото Г. са много зле в това отношение.
Ако ви трябва мейл извън мрежата на Г. това е много добро решение

ПП
Линка е реферален за това толкова ги хваля
 
От: AOL е Идеален за поща

Някой регна ли, защото при мен не става.
 
От: AOL е Идеален за поща

Г е крайно време да престанат да си сменят добрите работещи дизайни. От как омерзавиха и Гмейла си го прехвърлих към Тъндърбърд.
Сичкото възможно мейл ми е прехвърлено там. Толкова е удобно, че чак се чудя що не съм го направила по-рано

Някой регна ли, защото при мен не става.
няма причина да не работи, освен ако не регистрираш трети е-мейл в рамките на 10 мин. Пробвай пак
 
От: AOL е Идеален за поща

Щом ще хвалиме пощите, и аз да похваля моята 11-годишна пощица в www.mail.com :)
И въпреки това по-добри пощи от тези на яху и гмейл няма
 
От: AOL е Идеален за поща

На Г пощата е отвратителна ако не беше към профила ми отдавна да съм и бил шута особено след последната смяна на дизайна е ужас. Незнам дали при вас така ги показва нещата но при мен са необходими 3 клика докато стигна до папката със спама да видя дали не е решило да ми прецака някое важно писмо.
 
От: AOL е Идеален за поща

Да новият дизайн е просто отвратителен, ама кво да се прави, май насила ни го набутаха :)
Три дена ги пцувам и чак на четвъртият изобщо видях че имам спам :D
Въпреки това обаче, гмейла е железен от към функционалност и сигурност...за място изобщо няма да коментираме нали :)
Мисля че ще бачкат и в тая насока...и скоро ще има и дизайн улесняващ, а не затрудняващ работата
 
От: AOL е Идеален за поща

За съжаление откъм дизайн едва ли ще стане по-добре, защото всичко се приравнява към Google+ и компромиси в тая насока няма да правят. Аз все още съм със стария дизайн в основната ми поща, но скоро сигурно ще ми натресат новия. Няма как, трябва да свикваме. От Gmail по-хубаво няма по-отношение на филтри за спам. Много рядко бъркат там, за разлика от други безплатни пощи като Abv.bg.
 
Някога си направих поща в гмейл още като беше с покани заради безплатното поп3 което хотмейл и яхо не предлагаха... от тогава много рядко влизам веднъж на няколко месеца даже и по рядко и нямам нищо към акаунта на пощатата даже се чудя като сте уебмастъри как си седите логнати в пощите и си браузвате нагоре надолу ама всеки си знае...


и понеже ме гонят паранои за следене трия кукита и кеш преди и след влизане...наг
 
От: AOL е Идеален за поща

Аз преди малко правих акаунт в gmail и е супер елементарно - за 15 секунди, много бързо стана всичко.
 
От: AOL е Идеален за поща

Кое е супер елементарното първо ти иска да създадеш акаунт за който трябва да посочиш поща - и понеже не искам да ме свързва с други проекти ходя по абв да правя пощи правиш акаунт и едва след това почваш да правиш поща.
Я кажете в един акаунт на Г може ли да направиш 2 пощи или има право само на една поща.

Относно параноята за ползването на пощата си мисля че не оказва влияние защото ако някой успее да докаже че ти следят пощата и на тази база нещо променят ще им одерът задниците - не че ги плашат парите но ще им удари яко реномето и може такъв отлив на клиенти да реализират че това на ГД да им се види като детска гоненица.
 

Горе