Article Submission - препоръки

flasher

New Member
тук таме прочитам по малко за тази така важна част от seo-то
а някой по-опитен не иска ли да даде малко препоръки
какъв софтуер ползвате?
колко големи статии
колко линка в една статия

може и да стане важна статията ...
 
От: Article Submission - препоръки

Всеки ползва софтуеър според предпочитания, аз лично ползвам isnare - не е софуеър, а директория, която предлага и събмит на статиите, за скромна сума (виж подписа ми). Доволен съм, а някъде бях пуснал една тема с експеримент с isnare.

Линковете варират - някои позволяват линк в боди-то на статията, други не, но общо взето до 3 линка в Author's bio всички позволяват.

На всичките ти въпроси вече е писано, просто отдели време да поразгледаш: http://www.predpriemach.com/forumdisplay.php?f=12
 
От: Article Submission - препоръки

определено не съм нацелил :)
ей сега се насочвам към социала :)
 
От: Article Submission - препоръки

Има тема по въпроса за актикъл маркетинга. Виж я!!! Иначе по въпросите ти накратко:

1. Повечето ползват Article Submitter-a (но си трябват акаунти към всяка директория).
2. Тук зависи от изискванията на всяка отгелна директория, но е от 250-500 думи, като има и такива с над 500.
3. Пак зависи от директорията, но 1 в бодито и 2 в ресурс бокса е обикновенно.

Успехи, това е много готин начин за популяризация ;)
 
От: Article Submission - препоръки

Можеш да ползваш и AllSubmiter-a на полуавтомат.
И най-важното - не е хубаво да пускаш една и съща статия навсякъде.
Преди това е желателно да ги "клонираш" и уникализираш.
Не е трудно :)
Така от 1 статия, можеш да направиш 5-10 хил статии и всяка за бота ще бъде уникална :)
По този начин ефекта от цялата процедура ще е максимален.
Успех :)
 
От: От: Article Submission - препоръки

Можеш да ползваш и allsubmiter-a на полуавтомат.
И най-важното - не е хубаво да пускаш една и съща статия навсякъде.
Преди това е желателно да ги "клонираш" и уникализираш.
Не е трудно :)
Така от 1 статия, можеш да направиш 5-10 хил статии и всяка за бота ще бъде уникална :)
По този начин ефекта от цялата процедура ще е максимален.
Успех :)

и така стигнахме до клонирането
това как става :)
 
От: От: От: Article Submission - препоръки

и така стигнахме до клонирането
това как става :)
Чрез синонимомайзери.
Има няколко вида, автоматични, полуавтоматични и ръчни.
1-те 2 вида обикновенно са платени.
Но ето тук съм писал за това как се работи с една такава безплатна програма и там има и линк за сваляне.
Програмата работи много бързо и за секунди клонира текста.
Може да се ползва не само за статии, а и за текстове за регистрации по директории и за всичко за което се сетите :)
Успех :)
 
От: Article Submission - препоръки

Всички тези софтуери и програмки които си мислите, че ви помагат повече ви отнемат време от колкото да ви ускоряват дейността. Седнете напишете си статийката и потърсете в Гуглата PR release. По-голям е шанса да ви се появи артикъла на мултипъл места от колкото да синонимайзвате и масс-събмитвате със идиотски "софтуери". Не сте ли се замисляли че щом вие разполагате с него, то хиляди други боравят с него и следователно шанса реално да работи и да омаже целия уеб със глупости е минимален.
 
От: Article Submission - препоръки

Колко време трае одобрението на статиите в артикле директории бре хора?Миналия месец субмитнах в 100 от тези които за в Article Submitter (пакет) и все още от никъде не са одобрили. Седят ви waiting и до там.
 
ама то механично не става хубаво батетеа а например езаин артикъл искат и удобряват само униклани артикъли а линкчето от тях е най ценно моя съвет е пишете унилкаен артикъл за езаин артикълс и като там го удобрят го пробвате в следващите 10 по големи

няма нужда саитвете ви да имат една камра линкове и с по малка броика добри става
 
От: Article Submission - препоръки

Напълно съм съгласен с кулайс. Езинартикълс е най-важната директория. Пишете за нея и според нейните правила. Няколко съвета които мога да ви дам:
1. Намерете подходяща ключова фраза с малко търсене, но и малко конкуренция.
2. Напишете много хубава статия и събмитнете ш Езинеартиклес.
3. След като я побликуват, пренапишете статията на ръка, така чеда постигнете 20-30 процента уникалност. Нищо драстично, но сменете поне заглавието, първия и последния абзац.
4. Събмитнете пренаписаната статия в топ 10 артикъл директориите, линквайки обратно към 1вата статия в езинеартиклес и евентуално втори линк към сайта ви. Ползвайте подходящи анхор текстове.
5. Напишете 10тина коментара в ду-фалоу блогове, линквайки към първата статия.
6. Събмитнете я в топ 10 ду фалоу социалки.
7. Настанете се удобно и се наслаждавайте на първото място в гуугъл, окупирано от статията ви, която ако е достатъчно добре написана ще преселва продукта, който продавате и ще праща само най-качествения, вискотаргетиран трафик към сайта ви.
 
От: Article Submission - препоръки

Аз пък да добавя - т.2 е може би най-важната. Убедих се че най-добрата статия е тази която сам си напиша, след малко труд за да не прилича на поредната статия на тема "някоя ключова дума".
 
От: Article Submission - препоръки

В този сайт eZineArticle.com могат ли да се пускат статии на български или е само за статии на английски?
 
От: Article Submission - препоръки

Еми то в такъв случай, значи не става за СЕО на български сайтове, само за чуждестранни, англоезични.
 

Горе