Auto събмитери?

От: Auto събмитери?

баси намерих някакъв софтуер алсъбмитър ама всички 40.000+ дирове + 2.000+автоматични са руски баси....
 
От: Auto събмитери?

намерих активна директория в рапидшер с десетки СЕО тулс и събмитъри
четох много добри неща за Dynamic Submission

ако някой иска линка да ме ЛС , но по-късно няма да съм онлайн
 
От: Auto събмитери?

Auto submit и semi-auto submit му е майката... всичко останало е загуба на време
 
От: Auto събмитери?

Auto submit и semi-auto submit му е майката... всичко останало е загуба на време


да но не можах да подкарам нито един ауто, само диги-то и то е платено след това

по форумите много хвалят Dynamic Submission 7.0, аз намерих 3-4 линка и все въпреки крака винаги остава демо :(
 
От: От: Auto събмитери?

да но не можах да подкарам нито един ауто, само диги-то и то е платено след това

по форумите много хвалят dynamic submission 7.0, аз намерих 3-4 линка и все въпреки крака винаги остава демо :(

Няма нищо читаво кракнато за читави ауто събмитъри, трябва да си плащаш
 
От: От: От: Auto събмитери?

Няма нищо читаво кракнато за читави ауто събмитъри, трябва да си плащаш

според мен читавото не са ауто събмитери ами са само събмитери , т. е. софтуер улесняващ ръчното събмитване
като тези тук например
 
От: От: От: От: Auto събмитери?

според мен читавото не са ауто събмитери ами са само събмитери , т. е. софтуер улесняващ ръчното събмитване
като тези тук например

ще го пробвам!
 
От: От: От: От: Auto събмитери?

според мен читавото не са ауто събмитери ами са само събмитери , т. е. софтуер улесняващ ръчното събмитване
като тези тук например

Ще видя за какво става въпрос... но лично аз съм фен на авто събмитъри, където единственото което се налага да въведеш е captcha на дадена директория... всичко друго отнемащо по-вече време ми се струва ненужно
 
От: Auto събмитери?

Directory Submitter и Article Submitter има само че платените версии са това което искате
Ще видя за какво става въпрос... но лично аз съм фен на авто събмитъри, където единственото което се налага да въведеш е captcha на дадена директория... всичко друго отнемащо по-вече време ми се струва ненужно
 
От: Auto събмитери?

Хубу де за колко пари долу горе става въпрос с тия яките платените субмитъри?
толкоз ли е скъпо? Дайте някакъв пример
 
От: Auto събмитери?

Ами при положение, че човек се занимава сериозно, 200 долара не е зор да се заделят. Все пак свършаш хамалската работа с едно-две копчета (без да се връщаме на темата за аутосубмитърите да или не)

Ако бях фен на субмитването в дебели мащаби, сигурно шях да си взема една-две такива събмътърчета
 
От: Auto събмитери?

Хубу де за колко пари долу горе става въпрос с тия яките платените субмитъри?
толкоз ли е скъпо? Дайте някакъв пример

да цената е там някъде най скъпата версия на артекъл събмитера е 170 долара
който иска може да изтегли Безплатните версии след това може да се ъпгрейдват ако ви допаднат
всеки може да прецени за себе си
 
или да ползваш индииците и китаиците от дп :) Директориите са само част от линк билдинга ... и ако човек сега започва и няма голям бюджет може и сам наръка.... След това ще го мисли според дали има стратегия с бълване на сайтове като на конвеир :) Ако изкарва от време на време някои сайт не са толкова нужни ...
 
От: Re: Auto събмитери?

или да ползваш индииците и китаиците от дп :) Директориите са само част от линк билдинга ... и ако човек сега започва и няма голям бюджет може и сам наръка.... След това ще го мисли според дали има стратегия с бълване на сайтове като на конвеир :) Ако изкарва от време на време някои сайт не са толкова нужни ...

да ползваш индииците и китаиците от дп :) или като няма канго има манго
разбира се че не първа необходимост
 
От: Re: Auto събмитери?

all submiter $179 + $49 за тяхна база не съм го тествал лично за да го препоръвам

Ще ми кажеш ли името на програмата, мисля, че ще мога да я намеря фрии :)

п.п. трябва да се науча да чета и букви, не само цифри :d
 
Последно редактирано:
От: От: Re: Auto събмитери?

Ще ми кажеш ли името на програмата, мисля, че ще мога да я намеря фрии :)


аз я имам май някъде кракната ама е бъгава пък и е руска....воест базата данни е с руски директории

ти намери Dynamic submission, който да не остава пак демо след крака :eek:
 
От: Auto събмитери?

Най-прекият път за бан са тези събмитери и дано не ги прилагате за сайтове на клиенти, че по нашия край могут и по шее надавать за такова нещо. Оня ден четох по se.ru как некакъв такъв събмитер оправил клиента - буквално на следващия ден се пръснал от трафик. Платил си човеко с кеф хилядото бакса за цялостната услуга и се радвал колко евтино е минал, а на следващия ден сайтът му реализирал доживотен в Яндекс (не че и Гугъл ще му прости).

Та че са опасни как да е. Обаче пък и да плащаш за тях (btw, сите могат да се намерят free дори през Гугъл) си е чист мазохизъм.
 

Горе