Auto събмитери?

От: Auto събмитери?

Ползвате ли ги за сериозни сайтове тези събмитъри или само за афилиейт сайтове?

що си мислиш че афилиейт сайтове са несериозни
естествено че се ползват за всеки сайт който искаш да популяризираш


strana Та че са опасни как да е. Обаче пък и да плащаш за тях (btw, сите могат да се намерят free дори през Гугъл) си е чист мазохизъм.

дали ще е събмитер или ще платиш на някой за услугата все се плаща освен ако имаш много време да си правиш събмита сам без никакъв софтуер
 
От: Auto събмитери?

Точно това казвам. Представи си, че съвсем случайно сериозен клиент надзърне тук и плати на оптимизатор с такъв събмитер. Мани, че оптимизаторът после ще ходи със скъсани уши, но клиентът може да понесе сериозни финансови загуби, а реномето дори и на сериозните оптимизатори на малък пазар като българския да падне значително.
Качественият събмит струва пари, съответно като взимаш тези пари естествено, че ще знаеш съответните начини да подсигуриш клиента с качествен трафик и излаз по ключови за него думи. А не да му вземеш некви мижави двеста лева, да пуснеш на самотек и накрая да се гледате като костенурки.
 
От: Auto събмитери?

Второ. Оптимизирането не е еднократен, а продължителен процес. И при положение, че това не го разбират самите оптимизатори, не знам как ще убедят и клиента, който не е специалист в тази област, а не му е и работа да е такъв. При използване на масов събмит почти със сигурност го вкарваш под филтрите на търсачките. Дори да е само Гугъл, то той като монополист стига напълно да изхвърли сайта на клиента поне за половин година. А че ще го изхвърли не се и съмнявай - масов събмит попада под поне четири от филтрите:

Google Bombing (със сигурност) - директно си личи червения картон.
Google Bowling - при положение, че клиентът е сериозен, то и конкурентите му са сериозни. съответно, ще забележат черния СЕО. А сайта на клиента няма необходимия trust rank, така че щрайхът ще е сигурен.
Google-30 - черното проличава веднага.
CO-citation Linking (при некачествен събмит - много слаби каталози)
Твърде много линкове накуп (не помня точно английския термин) - веднага се хваща, че линковете към даден сайт изведнъж за много кратък срок са нарастнали неестествено много.
 
Последно редактирано:
От: От: Auto събмитери?

баси намерих някакъв софтуер алсъбмитър ама всички 40.000+ дирове + 2.000+автоматични са руски баси....

може ли да сложиш линк за нея ?

или да ми я сенд по някакъв начин ?
мерси много предварително
 
Последно редактирано:
От: Auto събмитери?

С Digi Xmas - много е добра. Запомня категории, учи капчи. Като цяло съм страшно доволен ;)

Здравей,
web версия ли ползваш? Аз доколкото виждам е платено всичко и няма нищо безплатно там.
Дай моля те малко повече инфомация за тая шитня.
 
От: Auto събмитери?

Никои ли не ползва IBP& Arelis. Вярно че е скъпа но е за мен най добрата. Пробвал съм поне 10-на. За Ибп крак няма да намерите или сериал или поне мнооого трудно
 
От: Auto събмитери?

АМи хайде някой ако има някакъв кракнат ли нз как се казва аутосубмитер с повече от фрее триалa( 150-те директории) да ми го прати плс;)
 
От: Auto събмитери?

това че е аутосубмит не означава че отиваш в сандбокса... колко такива съм субмитнал с аллсубмиттера около 2000 директории и не съм влязал ...
 
От: Auto събмитери?

И аз съм чувал, че доста хора ги използват, само си оравят листи с чисти и хубави директории под някакъв формат и си ги адват. И така си работят с всеки сайт, но рано или късно ги подновяват, защото...абе сами се сещата. Или изчезват директории или ги заклюват, или ви махат и започват да чарджват защото са направили добър pr. ;)
 
От: От: Auto събмитери?

баси намерих някакъв софтуер алсъбмитър ама всички 40.000+ дирове + 2.000+автоматични са руски баси....

Може ли да ми го пратиш. Или линк да дедеш
 
От: Auto събмитери?

Трябва ми напълно автоматичен (или с такъв режим) submitter - free или cracked с директен download link .
 
От: Auto събмитери?

Много са рисковани аутосъбмитърите, по-добре е да си изгуби малко време човек за размени.
 
От: Auto събмитери?

Здравейте. Изпробвах Website submitter и Digixmas и при двете имам 1 и същ проблем .Полетата се попълват от програмите без проблем ,но когато натисна бутона submit или enter нищо не се случва просто бутона не работи .Мисля си ,че може да е нещо от IE .Имате ли идея от какво може да е??

edit:

Оправих го от IE беше.
 
Последно редактирано:
От: Auto събмитери?

ако използвам някакъв ауто събмитер, рискувам ли някакъв бан или флууд нарушение? Г разбира ли?

Използвали ли сте такива чудесии, и кои?

външната оптимизация не е забранена - иначе всеки гад би могъл да събмитне примерно сайта на правителството в някой калпав каталог и кво - после ще му занулят ПР-а от 8 до нула ли? само вътрешното СЕО се наказва
 

Горе