Auto събмитери?

profusion

New Member
ако използвам някакъв ауто събмитер, рискувам ли някакъв бан или флууд нарушение? Г разбира ли?

Използвали ли сте такива чудесии, и кои?
 
От: Auto събмитери?

ако използвам някакъв ауто събмитер, рискувам ли някакъв бан или флууд нарушение? Г разбира ли?

Използвали ли сте такива чудесии, и кои?
Не, но директорийте разбират и такива директории с много спам - защото не виждам да се полага много труд за тези линкове. Аз лично така мисля - това е пътя на логиката. Но и другата страна е - все пак е линк, не с голяма тежест, но линк определено.
 
От: Auto събмитери?

Какъв ауто събмитер? Ако става въпрос за директории, до колкото знам аз единственият абсолютно автоматизиран събмитер е DigiXmas - дава ти да попълваш капчи и избираш категории(има учещ се алгоритъм и понякога и сам ги избира) без да отваряш сайтове - това не може да се разбере от гугъл, но програмата често прави грешки и процента на директориите в които ще бъде приет сайта намалява.
Другият вариант са semi-auto събмитерите, които просто попълват полетата вместо теб като ти отваряш сайта, избираш категория(най-времеотнемащата задача) и попълваш капчи - това отново не може да се разбере от гугъл.
Гугъл може да те санкционира ако прекалено бързо набавяш линкове, но тъй като всяка директория разглежда по различно време заявката ти - това в повечето случаи отпада като проблем. Гугъл може да не те хареса също, ако много голям процент от линковете към сайта са с еднакъв анхор(тайтъл в директорията), за това преди да започнеш събмитването трябва да помислиш за няколко варианта на заглавия и описания на сайта.
 
От: Auto събмитери?

Истината е - всичко сам и ръчно, иначе нямаше да има толкова обяви за събмит в списъка на Предприемач!
Другият вариант е плащаш на някого и той свършва всичко!
 
От: Auto събмитери?

Не знам. Аз направо не се виждам. Сега от утре като почна оня ми ти списък с директории. Няколко хиляди ме чакат. Попринцип не съм търпелив и като нищо ще се пречупя и ще почна Ауто събмит.
 
От: Auto събмитери?

200 събмита за 10 минути. Изключително доволен съм. Някой вече са апруувд. ;)
 
От: Auto събмитери?

Ако не е тайна какво ползваш ?
 
От: Auto събмитери?

С Digi Xmas - много е добра. Запомня категории, учи капчи. Като цяло съм страшно доволен ;)
 
От: Auto събмитери?

Сега я тествам програмата :)
 
Последно редактирано:
От: Auto събмитери?

А аз да ви питам по до колко директории на ден да субмитвам? смисъл 100 200 ? или по малко?
 
От: Auto събмитери?

днес пробвам този:
66ymd5c.jpg


семи-събмитер ...харесва ми!


ако някой до иска кракнат да ми прасне едно ЛС :mrgreen:
 
От: Auto събмитери?

не мисля че е ауто субмитер.. то все пак си пишеш капча даваш некст сите. и т.н. семи-ауто (полу-автоматично)
 
От: Auto събмитери?

да семи събмитър е :) удобен

и приема тхт файл с лист на сайтовете

ПП
ако на някой му трябва листа само с адресите от http://submit.predpriemach.com/ като чист тхт да ми пише :lol:
 
От: Auto събмитери?

този е безплатен и го тествам сега:

http://www.fastdirectorysubmitter.com/

едит: този е трепач, инъче нервичките ми .... :)

:D
 
Последно редактирано:
От: Auto събмитери?

то това е почти като digixmas


като свършиш 150-те директории които поддържат диги-то на ауто мод, как може да си намериш още на такъв мод :lol::eek:
 
От: Auto събмитери?

На тази компанийка с "WebSite submitter" И другите и продукти са много доволни ;)
Вижте ги ;). Имат софтуер за преразказване на статии, за фийд събмит, артикъл събмит ;)
 

Горе