Backorder на домейн в GoDaddy

nikolaicho

Active Member
Домейнът е регистриран 2007. В момента е със статус: redemptionperiod. Интересува ме като спечеля домейн ачрез backorder и ми го прехвърлят, дали registration date ще остане 2007 година.

Четох из хелп центъра им, но ми се струва, че има доста противоречия, освен, че е объркано. Ако някой има опит, ще се радвам да сподели.
 
От: Backorder на домейн в GoDaddy

Домейнът е регистриран 2007. В момента е със статус: redemptionperiod. Интересува ме като спечеля домейн ачрез backorder и ми го прехвърлят, дали registration date ще остане 2007 година.

Четох из хелп центъра им, но ми се струва, че има доста противоречия, освен, че е объркано. Ако някой има опит, ще се радвам да сподели.

да ще ти се запази датата и няма да е дропед
 
От: Backorder на домейн в GoDaddy

Не изполчвай татенцата за backorder ...

Домейнът, който искам да backorder-на е регистриран към тях, освен че таксата им е $21, а не $69. Нещо конкретно ли имаш предвид да не ползвам backorder с тях, или просто на общо основание?

да ще ти се запази датата и няма да е дропед


Мерси, това ме интересуваше.
 
От: Backorder на домейн в GoDaddy

Може би netsurfer има предвид това, че през GoDaddy плащаш за "услугата" и също така, доколкото знам, ако някой те аутбидне, ще загубиш домейна.
 
От: Backorder на домейн в GoDaddy

Може би netsurfer има предвид това, че през GoDaddy плащаш за "услугата" и също така, доколкото знам, ако някой те аутбидне, ще загубиш домейна.

ами не е точно така ,но звучи ми познато
 

Горе