bazar vs prodavalnik

От: bazar vs prodavalnik

Никой от тук не може, все тая, такива сайтове трябва да бъдат банвани.
 
От: bazar vs prodavalnik

Никой от тук не може, все тая, такива сайтове трябва да бъдат банвани.

И защо пък ? :rolleyes:
 
От: bazar vs prodavalnik

Никой от тук не може, все тая, такива сайтове трябва да бъдат банвани.

Да злезим на майдана и да палим и бесим, докато ги махнат тия гадни сайтове ?
 
От: bazar vs prodavalnik

Може ли аз да беся админите на преебалника който са ми трили обявите :?

Да но първо ще им се изредим!
базар едно време преди продавалник и те бяха тарикати и те триеха!
на пилонаааааааааааа
 
Големите сайтове...трият и мажат. :) Ако тръгна там да си продавам гащите, ще понамина да ги видя кви са умници. :)
 
От: bazar vs prodavalnik

Prodavalnik определено е по-напред. Базар нещо не са го измислили, формата им за контакт е под всякаква критика. Ракламата там си е жив зян. Тези потребители,които са на челни позиции просто си подготвят пратките през тяхната платформа, иначе няма как да се правят по 600 продажби за месеца през този сайт. Докато през продавалник Декември съм правил по 20 продажби на ден. Вярно, с около 200 лв. за промотиране на обяви за месеца, но се избиваха само за един ден.
Истината е,че Продавалник го направиха "отчаяните съпруги" от бг.мама с тяхната парцалена мафия и с клюкарника във форума. В началото бяха много зле - имаше теми "Еди кой си некоректен - десет минути ме разпитва за даден продукт и не го купува". Като хванати от гората бяха. Добре, че навлязоха фирми да осъзнаят как се прави търговия. Сега пък се сърдят, че онлайн магазини продават нови неща по-евтино от техните парцали втора употреба.
 
От: bazar vs prodavalnik

няма как да не са напред, защото наливат таквиа пари че базар не могат да ги стигнат.
Дори и за рекламата. Вижте реклама на продавалник и я сравнете с тъпотията на базар - която щеше да е актуална преди 7-8 години, но сега е ебаси жалкия напън...

Интересно м ие само, ако спрат продавалник да наливат в проекта, колко време след това ще е силен?
акуро отначало наливаха в него - но умря после?
 
От: bazar vs prodavalnik

То Аукрото умишлено го потопиха май, аз си пазарувах от там от време на време. Не беше лошо въобще, малко по-подредено от продавалника.
 
От: От: bazar vs prodavalnik

Prodavalnik определено е по-напред. Базар нещо не са го измислили, формата им за контакт е под всякаква критика. Ракламата там си е жив зян. Тези потребители,които са на челни позиции просто си подготвят пратките през тяхната платформа, иначе няма как да се правят по 600 продажби за месеца през този сайт. Докато през продавалник Декември съм правил по 20 продажби на ден. Вярно, с около 200 лв. за промотиране на обяви за месеца, но се избиваха само за един ден.
Истината е,че Продавалник го направиха "отчаяните съпруги" от бг.мама с тяхната парцалена мафия и с клюкарника във форума. В началото бяха много зле - имаше теми "Еди кой си некоректен - десет минути ме разпитва за даден продукт и не го купува". Като хванати от гората бяха. Добре, че навлязоха фирми да осъзнаят как се прави търговия. Сега пък се сърдят, че онлайн магазини продават нови неща по-евтино от техните парцали втора употреба.

Нямаш идея какво пък беше преди поляка да купи Продавалник ... абсолютен 'лов на вещици' ... Ако забележат, че случайно имаш 7/8 обяви за нови артикули директно се пуска тема срещу теб във форума , че си търговец и админите веднага слагаха БАН. Тогава още не беше разрешено за търговци. Беше тотално забранена търговията.
Даже и с ползвани вещи не даваха да се прекалява. Ако видят, че имаш 50 обяви за употребявани дрехи, тогава пък те обявяват за пре-купвач от Дрипшоповете, който се мъчи да изкара някой лев ...
Беше ад някакъв.
Сега определено е по-добре, но това ограничение на брой обяви и тези правила пречат много, но ... адаптираме се някак и това е. Няма начин.
 
От: bazar vs prodavalnik

няма как да не са напред, защото наливат таквиа пари че базар не могат да ги стигнат.
Дори и за рекламата. Вижте реклама на продавалник и я сравнете с тъпотията на базар - която щеше да е актуална преди 7-8 години, но сега е ебаси жалкия напън...

Интересно м ие само, ако спрат продавалник да наливат в проекта, колко време след това ще е силен?
акуро отначало наливаха в него - но умря после?

Аукро беше най-точния еквивалент на ebay и не знам, защо го затриха така. Сайта беше поне 5 пъти по-добър от продавалник. Подреден, с рейтинг и си я имаше тръпката от наддаването, особено в последните минути. И ей така, без да се усетиш, увлечен в наддаването си купуваш нещо - което беше добре и за двете страни. После се опитаха да вкарат таксите на ebay и всичко пропадна.
 
От: От: bazar vs prodavalnik

Нямаш идея какво пък беше преди поляка да купи Продавалник ... абсолютен 'лов на вещици' ... Ако забележат, че случайно имаш 7/8 обяви за нови артикули директно се пуска тема срещу теб във форума , че си търговец и админите веднага слагаха БАН. Тогава още не беше разрешено за търговци. Беше тотално забранена търговията.
Даже и с ползвани вещи не даваха да се прекалява. Ако видят, че имаш 50 обяви за употребявани дрехи, тогава пък те обявяват за пре-купвач от Дрипшоповете, който се мъчи да изкара някой лев ...
Беше ад някакъв.
Сега определено е по-добре, но това ограничение на брой обяви и тези правила пречат много, но ... адаптираме се някак и това е. Няма начин.

Ами нали това беше целта на прдавалник, да си продават ненужните дрехи и разни вещи члиенките на форума.
После като стана силен, започнаха да му налитат търговци и имаше контрол.
Сега няма нищо общо, но забелязвам че още има някакви бгмамища из вътре, които не се усещат явно какво е станало и се лутат в нефоумение и мрънкат :)
 
От: bazar vs prodavalnik

Продавалник съвсем се побъркаха. "Вашата обява беше задържана за проверка от администратор", понеже коригирах цената на един продукт от 400 на 380лв. Утре очаквам тази обява да бъде премахната като дублирана, защото имам друг продукт в същия цвят, въпреки че е коренно различен модел. Де да имаше толкова потенциални Клиенти на друго място, веднага щях да се махна!
 
От: bazar vs prodavalnik

Продавалник съвсем се побъркаха. "Вашата обява беше задържана за проверка от администратор", понеже коригирах цената на един продукт от 400 на 380лв. Утре очаквам тази обява да бъде премахната като дублирана, защото имам друг продукт в същия цвят, въпреки че е коренно различен модел. Де да имаше толкова потенциални Клиенти на друго място, веднага щях да се махна!


Ами потребителите правят сайта. Просто се махат и отиват в друг. След 1-2 месеца той ще е вървежния сайт.
 
Последно редактирано:
От: bazar vs prodavalnik

Ами потребителитея правят сайта. Прсот се махат и отиват в друг. След 1-2 месеца той ще е вървежния сайт.

Да, доста голямо текучество имаше последнит години, преди продавалник беше базар, преди това безплатно нет преди това още 10 се бореха за приза.
Но сега продавалник яко е дръпнал пред всички останали с мнооооого, ще чакаме следващия проект.
...тия достъпни смартфони за "плебса" ще променят коренно интернет бизнеса.
 
От: Re: bazar vs prodavalnik

Сега се сещам, че имаше и едно далавера.кол май беше. ;)

По това време нямаше голям фаворит имаше множество сайтове с по 3 - 10 000 посещения
ало.бг къртеше тогава
далавера ком е на човек от форума имаше далавера.бг те наливаха някакви пари,
но не им се получи проекта и го преправиха на нещо като грабо.
 
В последно време доста се излагат продавалник. Не им работеха снимките коректно. Та се наложи да преправям скрипта....
 
Мани ги тези сайтчета смешни. Всеки си модерира как си знае. Днес гледах в Фекса се споделяше линк от някой от тези сайтове, на който се продаваше VPS хостинг. Кви ли не глупости има по тези сайтове. Като искаш нещо влез в некой форум и попитай. Там търговците всичките разчитат на Китай. :)
 

Горе