.BG домейн с PR5

zaekyt

Member
Рейтинг - 100%
9   0   0
Продавам домейн .bg с PR5, който е бил на национална служба по .... и има авторитетни линкове, които обясняват и този PR. Има 8 години история.

Цената е 600 лв и не подлежи на коментар - избива се без особени усилия с 1 година продаване на линкове. Иначе името на домейна е тъпо съкращение и едва ли може да ви привлече нещо друго, така че ми пишете само, ако ви се дават тези пари за PR5 домейн.


Пишете ми на [email protected] или на лично.<br /><br /> Домейн Име | URL: питайте<br /><br />Приблизителна Цена: 600<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: Paypal, Банка<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
От: .BG домейн с PR5

И на мен моля
 
От: .BG домейн с PR5

когато корспондирам с някой на Български език е нормално да е такъв езика
Цената е 600 лв :)
не си заслужава ,защото е някво чудо измислено с недокаран пр5
 
От: .BG домейн с PR5

Толкова му е дал Google, не аз :) Има си линкове и Google е преценил, че за тях pr5 се полага.

ПР5, 600 лв, ако искате купувайте, ако не искате ще си продавам линкове, купувачите чакат. Офертата важи още 1 ден.
 
От: .BG домейн с PR5

xxxx Bulgaria | Поредният WordPress сайт
Отпреди 5 дни – Добре дошли в света на WordPress. Това е първата ви публикация. Редактирайте я или я изтрийте. Щастливо блогване! Posted in Без ...
е едно към едно с хххх.bg/ххххх-хххх.html
смисъла ти си го знаеш...
и така ...
 
Последно редактирано:
От: .BG домейн с PR5

Откога съдържанието на домейн има значение за PR :) Нали затова го продавам, щото не ми се развива... Който го вземе, ще му мисли каквото съдържание иска :)
 
От: .BG домейн с PR5

Офертата вече не е активна.
 
От: .BG домейн с PR5

Това да не е единия от моите дропнатите?
Че сега видях, че си е върнал PR-а и си му махнал наказанието, браво, не трябваше май да го оставям :)
 
От: .BG домейн с PR5

Домейнът е продаден :) Netsurfer, не е от твоите, твоите се оправиха бавно от наказанието, единият си върна и pr, за другия ще чакам следващия ъпдейт. Тях няма да ги продавам :)
 

Горе