BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Естествено че са коректни. Това да не ти букс нещоси:) Проблема е че плащат около 3 пъти по-малко от адсенс. Поне навремето беше така, сега не ги знам как са. Едва ли са се променили към по добро.

Не си мисли да ги ползваш за език различен от английски, то и на енг понякога не пускат реклами.
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

С тях съм си играл малко. Имам спомени за ужасно скучни реклами с ниска кликаемост. Печалбите са мизерни, но наистина плащат при над $10 по PayPal. Поне така беше преди може би 3 години (нямам по-пресни наблюдения).
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Аз днес се записах да ги видя. От първи наблюдения съм доволен. Интерфейса е добър и бързо се ориентираш, рекламите се появяват веднага няма да чакаш. Рекламките изглеждат доста - преи всеки рефреш нова се появява. Сега чакам да видя и пари дали се правят :D
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Ако е само три пъти разликата между AdSense и Bidvertiser имате повод за радост. Преди време разликата беше значително повече.
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Без име.png
За какво си говорим ?!?:mad: Защо при 14,978 импресии и 214 клика имам приход 0.00$ някой може ли да ми обясни?
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Изчакай. До края на деня трябва да се рефрешне.
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Може ли малко помощ.Значи блога ми е на блогър.Регистрирах се към тази програма.Сложих кода през оформление,добавяне на притурка,хтмл джава скрипт и дотук добре.Обаче се оказа,че само аз виждам рекламите.Какво имам предвид?Ами когато дадох линк на няколко приятели ми казаха,че не виждат никаква реклама на сайта.Какъв може да е проблема?Извинявам се сигурно питам нещо глупаво,но нямам много познания в областта.
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Виж дали няма някакво гео-локейшън ограничение. Зависи и съответния рекламодател как си е задал кампанията и дали точно тя се показва на сайта ти. Какъв е сайта като език? Имай в предвид, че за БГ пазара тази система почти не работи. Така де, няма кой знае колко (даже аз лично не съм виждал като съм я ползвал) БГ рекламодатели, което реално и прави БГ сайтовете неподходящи за системата.

А при теб ясно се вижда или защото системата те траква, докато седиш логнат или просто имаш чуждо IP, което пак не е рядкост. Другото, което се сещам е да не са ти ги пуснали все още, демек да се чака някакъв процес на одобрение. Но до тогава беше логично да ти се показват някакви рандъм такива. Дай малко повече инфо. Мерси предварително. А защо направо, след като драснеш тук не ги питаш и тях, защото освен, че ще получиш помощ, току-виж са ти дали някое друго съветче как да си ги оптимизираш или нагласиш така, че да правиш повече кликове. И те имат интерес да им върви мрежата. ;)
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Може ли малко помощ.Значи блога ми е на блогър.Регистрирах се към тази програма.Сложих кода през оформление,добавяне на притурка,хтмл джава скрипт и дотук добре.Обаче се оказа,че само аз виждам рекламите.Какво имам предвид?Ами когато дадох линк на няколко приятели ми казаха,че не виждат никаква реклама на сайта.Какъв може да е проблема?Извинявам се сигурно питам нещо глупаво,но нямам много познания в областта.

Да проверят дали не им е пуснат ад блокъра и да крие рекламите.
 
От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Как се поръчват тези натрупани 10 долара имам вече 19 долара автоматично ли става плащането или аз трябва да ги поръчам през пейпал,и каде да вляза да поискам плащането.
 
От: От: BidVertiser, някой ползвал ли ги е?

Плащанията са автоматични. За целта в графа next payment трябва да има над $10. С adsense стравнение не може и да има, много слаба конверсия... но поне са сигурни.
 

Горе