Bitcoin / Биткойн

22366839_136761573623464_273673152738497657_n.jpg
 
Место да си купувам нов трактор миналата година да бях си купил Биткойнчета щеше да е супер, но кво да правим ще се утешаваме с това,че поне от реколтата на слънчоглед тая година нещата са супер, но Биткойна уби рибата и каквото да се залъгваме :(
 
Добре де открих си сметка в blockchain , там има опция да си купя биткоин от coinify директно през дебитна карта , мога ли да им се доверя? Добър портфейл ли е блокчейна
 
Мегазавод ще копае биткойни край Разлог с ток от слънцето! :D
 
Май сте забравили Виденовата зима, или тогава сте ходили прави под масата. До една година очаквам тотален срив и ПУК на балона......
Който копал-копал........... кака се ожени.......

Иначе трябва да си пълен идиот, за да пускаш на компютъра си софтуер, който изобщо не знаеш какво прави.....
 
Тея ги слушаме от 2012. И да - пуква се, ама после пак се надува по N. И така ще е дълго време за напред.
Дано си прав, че да можем да напълним торбата и ние
 
Последно редактирано:
Същото може да го напишеш и след някой друг месец, като стигне 20k. „Дано да падне на $5600, че да си купя и аз“ :D Сега е момента, действай...
 
Дано се спука и да падне под 1000 долара .. след това да си купя и аз :Д
Ако се спука какво ти гарантира, че нямаше падне още 5 пъти от твоите хиляда?
 
никой не купува нищо с биткойни
А със злато какво си купуват хората?
И това въобще не е вярно - страшно много неща можеш да си купиш, да не кажа, че почти можеш да живееш само с него ;)

Но това е доста безсмислен и изтъркан спор...
 
Сега е момента, действай...

От друга страна, при всеки нов рекорд от кръгло число x 1000 имаме доволно връщане надолу, така че ми се струва че дори да мине $6000 и да стигне $6200, пак ще видим нива по-ниски от $5500 няколко дена по-късно :) Ако някой ще купува, бих препоръчал да го прави след поне 2-3 дена на червено, за повече спокойствие след това.
 

Горе