Bitcoin / Биткойн

В момента съм в чужбина, и си вкарах всичките пари в койнбейс, за да мога да купя от корекцията на етхера, надявам се, ще е в идните дни. Каква е таксата за теглене със сепа трансфер ? Току-що получи имейл, че акаунта ми е верифициран, но все още не мога да купувам валута, някой имал ли е такъв проблем, всъщност никога не съм купувал при тях ползвах бг посредцниците, но в последните месеци доста ме разочароваха...
 
В момента съм в чужбина, и си вкарах всичките пари в койнбейс, за да мога да купя от корекцията на етхера, надявам се, ще е в идните дни. Каква е таксата за теглене със сепа трансфер ? Току-що получи имейл, че акаунта ми е верифициран, но все още не мога да купувам валута, някой имал ли е такъв проблем, всъщност никога не съм купувал при тях ползвах бг посредцниците, но в последните месеци доста ме разочароваха...
На мен като ми верифицираха акаунта с лична карта, веднага си регистрирах дебитната карта и започнах да пазарувам. Картата трябва да е с 3D парола, други карти не приема.
Например за 500 лв исках да си купя Лайткойн, взе ми 8+2 евро... И отделно още 10 евро такса/които не ми написа, че ще ми ги взима/, но като си видях сметката, стана ясно, че общо 20 евро ми взе.
Сигурно ми ги взе, защото ми показваше валутите в админ панела в левове и е направило някакви конвертирания на нисък курс.
Сега смених в евро да ми показва всичко, но не съм пробвал дали ще ми взима втора такса, освен тази, която показва преди да купиш Лайткойн или нещо друго.
 
BitcoinZ се беше застоял много време под 1 цент, и по точно 0.003 до 0.004, сега за няколко часа скочи с центче и вече е 0,025. :D
Някой с инфо на какво се дължи това, да не е листнат в някоя нова борса?

ПС: Каква е логиката в TradeSatoshi цената му да е 0.00000100, което се равнява на 0.0147USD при цена 0,025689USD, според coinmarketcap?
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sedo
BitcoinZ се беше застоял много време под 1 цент, и по точно 0.003 до 0.004, сега за няколко часа скочи с центче и вече е 0,025. :D
Някой с инфо на какво се дължи това, да не е листнат в някоя нова борса?

ПС: Каква е логиката в TradeSatoshi цената му да е 0.00000100, което се равнява на 0.0147USD при цена 0,025689USD, според coinmarketcap?

еха, на 10 цента се пенсионирам :D
 
Падна даже до 1.7 цента, а мен ме е яд, че на 2.5 цента не продадох, защото сайтът лагваше стабилно и явно не е опреснил по-високата цена ли, не мога да си го обясня, бяха си на старата цена, където някъв продаваше 20к+ бройки на 1.5с.
 
КУпувайте ETH, аз взех на 1200, до 19 ще е все нагоре ;) Вчера биткойна изпопадал като круша, само ETH (и бтцз всъшшност) се катери

Двойния връх от който се притесняваха "спецовете " ютуб анализатори се проби, за тва не се занимавам с технически шитове, а си гледам фундаментално - ще се качва заради форка, после ако фелне форка ще се качва още повече :D
До края на годината поне 8-10 к $
 
КУпувайте ETH, аз взех на 1200, до 19 ще е все нагоре ;) Вчера биткойна изпопадал като круша, само ETH (и бтцз всъшшност) се катери
Какво ще има на 19 ? форк ?
 
В коя борса да си го взема и да го държа за да получа форка?
честно казано май и аз FUD-я, не знам ще има ли, нема ли да има

ама бях мернал, че за 2018 трябва да минат от pow на pos, после че ще има форк, пък сега и двете май се отлагат

не знам, всеки да си преценява :D
 
Здравейте от няклко дни се опитвам да си купя биткоини от coinbase но ми дава грешка:
Buy Failed
Your transaction failed for the following reason:It looks like an unknown error occurred while processing this buy. Please try again, or contact support if the error persists.

Имам токен и картите ми иамт 3д парола, но не става. Звънях в банката и от там ми казаха че вероятно сайта е несигурен и за това не ми приема плащанията. Бихте ли ме посъветвали откъде да си купя биткойни. Направих си регистрация в binance и мисля да затворя малко пари за 1 година.
 
Заеби ги тия бавни биткойни. Купуваш етериум от койнбейс става за минута после отиваш в бинансе и пазариш.
 
Пробвах със всички валути и не става изписва ми тази грешка. Искам да взема някаква валута с която да почна да си пазаря от борсите и не става.
 
Пробвах със всички валути и не става изписва ми тази грешка. Искам да взема някаква валута с която да почна да си пазаря от борсите и не става.
Пусни тема във форума и някой колега може да ти продаде Лайткойн или Ripple или каквото ти трябва, но без биткойн, че са големи таксите да ти го прати.
 
коя банка е това .. какво значи "вероятно сайта е несигурен" те не виждат ли сайта за да ти кажат дали е несигурен и те са проблема или не не несигурен и проблемът е някъде другаде
БТВ първата стъпка в процеса не е да си купиш биткойни, а да си заредиш кешовица .. а щом искаш да вкарваш през карта първо тр да си верифицираш акаунта
 

Горе