Bitcoin / Биткойн

на баба ти фърчилото
Кой са тея места където анонимноста е гарантирана ??? дай пример ?
и да не става въпрос за 50-100$ ,колкото ти е крипто порфейла :D
Криптовалутите са абсолютно анонимни, въпросът е дали искаш да останеш такъв. Разбира се, зад почти всеки портфейл стои човек, но все пак няма име, няма лични данни и тн. А верификациите се изискват, поради законови причини- да се спре прането на пари и тн.

Аз не вярвам на криптовалута, обезпечена с нещо твърдо (или течно). Обезпечаването е придаване на стойност чрез кухо обещание, особено ако обещанието е направено от кух лидер като Николас Мадуро.
Интересно ми е, защо да си купя криптовалута обезпечена със злато, като мога директно да си купя злато :D :D За мен няма логика, освен за финансиране на Мадуро или който и да е друг.
 
Интересно ми е, защо да си купя криптовалута обезпечена със злато, като мога директно да си купя злато :D :D За мен няма логика, освен за финансиране на Мадуро или който и да е друг.

Единствено, че по-лесно се пренасят и изпращат онлайн криптовалутите. Златото тежи и се изпраща /пренася бавно и трудно на големи разстояния и е по-лесно за конфискуване :) Аз поне така си го обяснявам :)
 
Кой те излъга ? :D
Никой не ме е излъгал. Тук има доста хора, които разбират от това, може да попиташ тях. Един въпрос само ще задам- Защо според теб криптовалутите (без значение точно коя) се използват в Deep Web, защо криптовалутите се използват от престъпници?
 
Не всички криптовалути са анонимни. Биткойн далеч не е анонимен, нито пък са останалите по-масови криптовалути. Ако искате анонимност взимайте Монеро.
 
Не всички криптовалути са анонимни. Биткойн далеч не е анонимен, нито пък са останалите по-масови криптовалути. Ако искате анонимност взимайте Монеро.
Monero, Zcash, Verge, Spectrecoin, мога да изброя още поне 10, но няма смисъл. Мисля, че тези стиган на @davidT3216.
 
Monero, Zcash, Verge, Spectrecoin, мога да изброя още поне 10, но няма смисъл. Мисля, че тези стиган на @davidT3216.

Човека обаче категорично твърдеше че
Криптовалутите са абсолютно анонимни

Отделно,че и тези отгоре са "напълно анонимни", и то пак не на 100%,само докато не ги разменят за фиатни пари :)
 
Човека обаче категорично твърдеше че

Отделно,че и тези отгоре са "напълно анонимни", и то пак не на 100%,само докато не ги разменят за фиатни пари :)

Бро на кратко ще ти обясня как стоят нещата:

Да си чувал за миксери?! Ако не си прочети. Не искам да се заяждам или нещо подобно. Зад този адрес, пише ли име, ЕГН, нещо ау? Ако още твърдиш, че не са, ще ти дам един адрес, искам да ми кажеш двете имена на притежателя. Ок?

ПП:

Ами зависи къде ги обръщаш във фиат. Пиър 2 пиър в Америка, или където и да е другаде, и успех да разбереш кой съм. Ама нали трябва да се направим на интересни, хайде
 
Бро на кратко ще ти обясня как стоят нещата:
Да си чувал за миксери?! Ако не си прочети. Не искам да се заяждам или нещо подобно. Зад този адрес, пише ли име, ЕГН, нещо ау? Ако още твърдиш, че не са, ще ти дам един адрес, искам да ми кажеш двете имена на притежателя. Ок?ПП:
Ами зависи къде ги обръщаш във фиат. Пиър 2 пиър в Америка, или където и да е другаде, и успех да разбереш кой съм. Ама нали трябва да се направим на интересни, хайде

Ти няма какво да ми обясняваш ,щото нищо не разбираш :D
Кажи ми как ще обърнеш на фиат и да останеш анонимен ????? не говорим тук да си разменяте 50$ със Сулио от вашия клас

2-3 пъти искам конкретни примери къде ,как,защо ,и нищо не получавам :D

п.п. даже съм готов да ти дам 1% лично на теб,ако ми намериш сигурно и анонимо място да си обръщам криптото в фиат
 
Ти няма какво да ми обясняваш ,щото нищо не разбираш :D
Кажи ми как ще обърнеш на фиат и да останеш анонимен ????? не говорим тук да си разменяте 50$ със Сулио от вашия клас

2-3 пъти искам конкретни примери къде ,как,защо ,и нищо не получавам :D

п.п. даже съм готов да ти дам 1% лично на теб,ако ми намериш сигурно и анонимо място да си обръщам криптото в фиат

Виж ся, със сигурност съм по-компетентен от теб по тази тема. А относно как да ги обърнеш във фиат, има форуми, сайтове и така нататък за пиър ту пиър ексчейндж. Разбира се, че няма да ти изпратя линк за сайтове с такъв ексчейндж, направи си труда да потърсиш в нета, нали си уеб гуру. Нямам намерение да споря с теб, виждам че се заяждаш и целиш да се направиш на интересен или whatever.

И пак ти казвам, не коментирай финансовото ми състояние, или на който и да е друг, без да го познаваш. Много ме "кефят" такива кибер нинджи.
Хайде със здраве и успех в "инвестирането" (в кавички е защото не си инвеститор ofc)
 
А относно как да ги обърнеш във фиат, има форуми, сайтове и така нататък за пиър ту пиър ексчейндж. Разбира се, че няма да ти изпратя линк за сайтове с такъв ексчейндж, направи си труда да потърсиш в нета, нали си уеб гуру.
Ако си имаше някаква идея от крипто ,и ако беше прав,щеше веднага да приемеш офертата ми за 1% от доста сериозни (за теб :D) суми
Питах ,а и съм готов да си платя, за анонимен и сигурен начин за обръщане на крипто във фиат ,не някви детски тиин форуми където обръщат 50$ и трябва да ходя на 100км от нас :D
Не,мерси ,но не ми трябват линкове за подобни форуми :D
 
Ако си имаше някаква идея от крипто ,и ако беше прав,щеше веднага да приемеш офертата ми за 1% от доста сериозни (за теб :D) суми
Питах ,а и съм готов да си платя, за анонимен и сигурен начин за обръщане на крипто във фиат ,не някви детски тиин форуми където обръщат 50$ и трябва да ходя на 100км от нас :D
Не,мерси ,но не ми трябват линкове за подобни форуми :D
Първо искам да се извиня на @Blinky за езика който ще използвам в този пост.

Питам се ти малоумен ли си или се правиш на такъв?

УРОК ЗА БАВНОРАЗВИВАЩИ КАТО ТЕБ:

ПЪРВО.
ВЛИЗАШ В ГУГЪл

ВТОРО.
ПИШЕШ How to cash out bitcoin anonymously

ТРЕТО.
ЧЕТЕШ

ЧЕТВЪРТО.
МЛЪКВАШ И СПИРАШ ДА ПИШЕШ ВЪВ ФОРУМА

ПОНЕЖЕ СЪМ ДОБРА ДУША ЩЕ ТИ ДАМ ЕДНА СТАТИЯ ДА СЕ ОБРАЗОВАШ МАЛКО ПОНЕЖЕ СИ МАЛОУМЕН ИЛИ СЕ ПРАВИШ НА ТАКЪВ https://thehackernews.com/2017/07/cashout-bitcoin-ransomware.html

УРОКЪТ СТРУВА 20 ДОЛАРА В КАКВАТО ИСКАШ ВАЛУТА. ПО ПРИНЦИП ПОМАГАМ НА ХОРАТА И БЕЗПЛАТНО, НО ЗА ТАКИВА ЖИВОТНИ КАТО ТЕБ НЯМА НИЩО БЕЗПЛАТНО!
ХАЙДЕ СЪС ЗДРАВЕ. НАПРАВИ ЕДНО ДОБРО И НЕ ВЛИЗАЙ ПОВЕЧЕ ТУК
 
Последно редактирано:

Горе