Bitcoin / Биткойн

Гледам данъчните в Америка са тръгнали на "лов" спрямо крипто-юзърите на Коинбейс. Мислите ли, че ще има такава инициатива и от НАП?
 
Много добре видях какъв е линка, ретард такъв. Направи си труда да прочетеш в интернет келеш нещастен. Най-лесния начин е локалбиткойнс, чрез лични срещи и малки суми от началото. Този урок е по скъп- 30 долара, за следващия ще трябва да си платиш предните два. Колко МНОГО МНОГО големи суми?
 
Олигофрен ,първо не квичи (писането с големи букви се смята за такова :D )

Ти си само с четенето и приказването на празни приказки.Явно не си го правил РЕАЛНО.
Затова се потретвам,кажи ми как анонимно и сигурно да обърна на фиат и ти давам 1%

П.П. И още нещо малоумник ,ти видя ли изобщо линка и прочете ли го ?
BTC-E отдавна затвори кепенци ,е има едно нейно подобие в момента,но кой ще вкара повече от 100$ в няква борса където всеки един момент може да ти даде error 404 (пии една студена вода)

И трето ,шматко небесна,аз ти говоря за МНОГО МНОГО по-големи суми !

Грам идея нямаш къде се намираш ! :D
Няма ли кой да те изгони от тук?! От два дни ти чета простотите и не се намесвах, ама прекали! Като сме толкова зле, защо продължаваш да пишеш?
Я марш!
 
Олигофрен ,първо не квичи (писането с големи букви се смята за такова :D )

Ти си само с четенето и приказването на празни приказки.Явно не си го правил РЕАЛНО.
Затова се потретвам,кажи ми как анонимно и сигурно да обърна на фиат и ти давам 1%

П.П. И още нещо малоумник ,ти видя ли изобщо линка и прочете ли го ?
BTC-E отдавна затвори кепенци ,е има едно нейно подобие в момента,но кой ще вкара повече от 100$ в няква борса където всеки един момент може да ти даде error 404 (пии една студена вода)

И трето ,шматко небесна,аз ти говоря за МНОГО МНОГО по-големи суми !

Грам идея нямаш къде се намираш ! :D
@Blinky
Тоя какво прави тука още?
 
Най-лесния начин е локалбиткойнс, чрез лични срещи и малки суми от началото.
Олигофрен ,изобщо някога теглил ли си пари ? :D
Защото ако беше теглил ,щеше да знаеш че първо собственика на BTC-E го арестуваха и борсата затвори, и второ няма нищо АНОНИМНО в локалбиткойнс .Аз съм търгувал и там и данните на продавач и купувач се записват и се пазят во веки веков!

Чакам какво ще роди кривата ти кратуна като следващ урок, как се обменят пари анонимно и сигурно :D

Сложете му бан на тоя идиот за дезинформация и олигофрения !
А и между другото, той почна с обидите !

п.п. сега видях че тоя същия идиот твърдеше че криптовалутите "били напълно анонимни".
Ясна е работата :D някъв пиклъо чул преди 6 мес. за биткойн и сега се прави на голямата работа
 
Последно редактирано:
Олигофрен ,изобщо някога теглил ли си пари ? :D
Защото ако беше теглил ,щеше да знаеш че първо собственика на BTC-E го арестуваха и борсата затвори, и второ няма нищо АНОНИМНО в локалбиткойнс .Аз съм търгувал и там и данните на продавач и купувач се записват и се пазят во веки веков!

Чакам какво ще роди кривата ти кратуна като следващ урок, как се обменят пари анонимно и сигурно :D

Сложете му бан на тоя идиот за дезинформация и олигофрения !
А и между другото, той почна с обидите !

п.п. сега видях че тоя същия идиот твърдеше че криптовалутите "били напълно анонимни".
Ясна е работата :D някъв пиклъо чул преди 6 мес. за биткойн и сега се прави на голямата работа

Бро, а до колко собственика на BTC-e е виновен е абсолютно друг въпрос. Хайде да не коментираме темата. Да не ти кажа, че "арестуването" му беше като някакво шоу, "агентите" изглеждаха все едно са на почивка там, и са го видели ей така.

А моето момче да ти кажа и нещо друго, като не може да си пазиш (променяш) личните данни е твой проблем. Интересно ми е как така хакерите с няколко милиона в биткойн си теглят парите. Много добре знам как се случват нещата, теглил съм по този начин, само с цел да видя дали ще се получи- получи се. Но дали ще споделя е друг въпрос, и отговорът е НЕ. Ако ме беше питал @cross или който и да е друг адекватен по темата, щях да му кажа с радост, както съм и правил до сега. Хайде със здраве, и не забравяй да си скриеш ИП-то, че току видиш може да видиш интернета ти с няколко Терабайта трафик от Ботнет! Да видим кой разбира повече от криптовалути, кибер сигурност и така нататък? Хайде ама на лична среща, щото всеки е кибер нинджа в 21 век.
Хайде чао и приятно харчене "на многото големи суми" за които дори и не сподели. Това е ясно, ФИЛМАР.
 
"Но дали ще споделя е друг въпрос, и отговорът е НЕ.

Първо ми предлагаш неработеща борса,после локалбиткойнс ,а сега казваш ,че било тайна и няма да ми кажеш как да си обменя парите (въпреки че предлагам 1% от доста голяма сума )

Осъзнаваш ли всъщност колко си тъп ? :D

Направи си труда да прочетеш в интернет

Ето тук е разликата между мен и теб.Докато ти четеш,аз това същото съм го правил РЕАЛНО и то преди 3г, и знам че не работи.Но идва един пиклъо и ти казва че работело.
Ами вземи ми 1%-я процент тогава :D
 
Последно редактирано:
[QUOTE="CryptoInvest, post: 872500, member: 29347 ] "Но дали ще споделя е друг въпрос, и отговорът е НЕ.

Първо ми предлагаш неработеща борса,после локалбиткойнс ,а сега казваш ,че било тайна и няма да ми кажеш как да си обменя парите (въпреки че предлагам 1% от доста голяма сума )

Осъзнаваш ли всъщност колко си тъп ? :D



Ето тук е разликата между мен и теб.Докато ти четеш,аз това същото съм го правил РЕАЛНО и то преди 3г, и знам че не работи.Но идва един пиклъо и ти казва че работело.
Ами вземи ми 1%-я процент тогава :D[/QUOTE]
Бро ама ти верно си ретард, статията ти е дадох с цел да видиш как се случват нещата- механиката на нещата.Погледнах статията и видях за какво става въпрос ама ти като си бавно развиващ е абсолютно нормално да не разбереш. Не ти искам единия процент от пари, които не знам колко са. За следващ урок се плаща за предходните 2, общо 30 долара. Правиш го реално как? Във форум ПРЕДПРИЕМАЧ със спам :D :D :D айде моля ти се, тия съм ги слушал от комшията :D :D :D Ретарди навсякъде
 
статията ти е дадох с цел да видиш как се случват нещата- механиката на нещата.Погледнах статията и видях за какво става въпрос ама ти като си бавно развиващ е абсолютно нормално да не разбереш.

Добре ,ти като си гений ,кажи как да обменя в локалбиткойнс анонимно, като ми взимат всички данни ? ? :D

После ,след като в тази статия се обяснявало "механиката на нещата" ,кажи как да обменя в BTC-E фиат,като тая борса изобщо не съществува ??? :D

Няма ли модератор тук да му изтрие глупостите на тоя глупак, и да го банне за дезинформация,обиди и спам ??? кой подържа тоя форум ?
 
Добре ,ти като си гений ,кажи как да обменя в локалбиткойнс анонимно, като ми взимат всички данни ? ? :D

После ,след като в тази статия се обяснявало "механиката на нещата" ,кажи как да обменя в BTC-E фиат,като тая борса изобщо не съществува ??? :D

Няма ли модератор тук да му изтрие глупостите на тоя глупак, и да го банне за дезинформация,обиди и спам ??? кой подържа тоя форум ?

Както казах уроците и съветите за теб не са безплатни. 30 долара на този адрес 18CuAFyaxbaMh1gPyQCqo4mBTZC6BDV4AM и ще ти кажа точно как ще стане. И моля те спри да коментираш, не знам кой говори глупости, аз или ти :D :D :D .
 
Блинки, прати ги в почивка и двамата. Колкото по-дълга, толкова по-хубаво ще е въздействието върху форума от тяхното отсъствие.
А към пичовете препоръка - вземете си стая. ;)
 
Така и така темата е пълен батак. Отдавна трябваше раздел за крипто да има.
Ако има достатъчно теми, ще се създаде. Даже мисля,че трябва да е някаква секция от Блогчейн технологии или нещо такова. ;)
 
Криптовалутите и блокчейн технологията са доста популярни в последно време. Има не малко хора, които се занимават и с тях в този форум, затова трябва да има отделна секция. Вече има достатъчно теми във форума, които може да се преместят в тази нова секция. Ще е полезно за всички.
 
  • Like
Реакции: sedo

Горе