Bitcoin / Биткойн

Айде опа, бай хойн с почти 13 % надолу от вчера насам. Етерът с почти 16%!
За денонощие това, не за година.
Store of value. Няма как такова да измести кеша, мисля вече е ясно защо.
 
Айде опа, бай хойн с почти 13 % надолу от вчера насам. Етерът с почти 16%!
За денонощие това, не за година.
Store of value. Няма как такова да измести кеша, мисля вече е ясно защо.

HOOOOOOOOODL! :D
 
Средно на 4 години върви pump, сега до следващата високосна ще има сълзи и сополи, който не е слязъл навреме от "икономиката" на бъдещето.
Баш се сещам накрая за оня чобанин от вица на Пешо Мустака. "Аз ако не бях изостанал сега мене щеше да сгазиш"! :D
Мъск е виновен, разръчка пазара само с името си, и направи едни къси милиарди. За да има тарикати трябва да има и ... знаете какво.
 
Що бре, не съм набутал и 1 стотинка. За какво да цивря, за тия дето кълват на бастун ли?

Тези, които циврят са подобни на теб във вечен цикъл. Очакват да върви само нагоре до милион. Няма как да стане! Нека пада да си купим още. Паднат цените на криптото, не съм дал една стотинка, вика. Вдигнат се цените - не бях прав, казва. Разврачанска ти му работа. :) Клоун! :)
 
Що бре, не съм набутал и 1 стотинка. За какво да цивря, за тия дето кълват на бастун ли?
И какво ти пука кой какво кълве? Който иска да си набутва колкото си иска, това си е лично решение. Аз съм ти казал, ако целта ти е да обучиш хората в търгуване, инвестиции или каквото ще да е, то подхода ти е много неправилен и никак не ти се получава. А ако не ти е това целта, тогава значи си просто трол. Аз не обичам тролове.
 
Тези, които циврят са подобни на теб във вечен цикъл. Очакват да върви само нагоре до милион. Няма как да стане! Нека пада да си купим още. Паднат цените на криптото, не съм дал една стотинка, вика. Вдигнат се цените - не бях прав, казва. Разврачанска ти му работа. :) Клоун! :)
Keфиш!

Прав си наистина. Кво ли разбирам.
Оценявам колко внимателно си ме запомнил. Като си прав то срещу фактите и боговете мълчат.
Еваларка!
 
Айде опа, бай хойн с почти 13 % надолу от вчера насам. Етерът с почти 16%!
За денонощие това, не за година.
Store of value. Няма как такова да измести кеша, мисля вече е ясно защо.

Ами супер какво, тъкмо ще купиш като спадне.
 
Що бре, не съм набутал и 1 стотинка. За какво да цивря, за тия дето кълват на бастун ли?
Добре, де. При това положение защо имаш толкова много да кажеш по темата? Нали не участваш, би трябвало слабо да те интересува? Изборът ти да не купиш е добра идея, защото няма как да загубиш като не си купил. Но защо толкова държиш да си наложиш мнението?
 
Ами супер какво, тъкмо ще купиш като спадне.
Tрудно мога да се сетя за нещо по-тъпо да си дам парите за него.

Но защо толкова държиш да си наложиш мнението?
Аз да налагам мнение? Налагане мнение е като почнете да триете безогледно, оня мишок като почне да църка "Блинки кофата", и накрая да остават само алъш-веришите с фейсбук странички. После да ни се подиграва целия нет.
 
Айде опа, бай хойн с почти 13 % надолу от вчера насам. Етерът с почти 16%!
За денонощие това, не за година.
Store of value. Няма как такова да измести кеша, мисля вече е ясно защо.
Как са процентите? :(

Иначе за store of value - да не съм чул!
3n7l1vlmp3821.jpg
 
Как са процентите? :(

Иначе за store of value - да не съм чул!
3n7l1vlmp3821.jpg
Ама що само от 2012. Цитирай за оная пица за 10 000 койна!
Който се ушил на 63 К $ ще смятаме ли проценти? С догитата е най-яко, по-малко от наполовина за няма и месец. Понеже тука ми се смяхте че нищо не отбирам.
 
Ноември 2013, който е купил на върха при 1200$, след спад до 150$, към днешна дата ушил ли се е и с колко?
Декември 2017, точно преди краш-а до 3-5К, който се е ушил да купи на върха (19,500), ушил ли се е или не?
Лятото на 2019, който е купил на върха при 12к, след спад до 5К (61%), колко се е ушил към днешна дата?
Наистина нищо не "отбираш".
 
Tуй казвам, след 4 години живот и здраве може да излезете на нулата. И не се знае за тия дето се копаят, че чувам доста страни ги забраняват, вкл. Китай. Цапат въздуха колкото средно голяма държава.
 
Абе, чудя се колко ли струва да се подкупи някой голям играч, примерно Бил Гейтс или Мъск. Че ще въвежда някое крипто в експлоатация, пъмпва му цената до небето, после се прави че е забравил... Айде, че сума и балъчор още са на кораба, докат не е потънал нацяло.

Бизнес идея за милиарди!
 
Tуй казвам, след 4 години живот и здраве може да излезете на нулата. И не се знае за тия дето се копаят, че чувам доста страни ги забраняват, вкл. Китай. Цапат въздуха колкото средно голяма държава.
Иване, тия са като католическата църква през средновековието. Ще те изгорят на клада, само защото не си bitcoin вярващ:D:D:D
 

Горе