Bitcoin / Биткойн

2mcj7mc2ih191.png

:hankey:
 
"Nexo е една от водещите институции за управление на дигитални активи в света. Създадена в България."
 
Кой туй?
Фирма създадена в България, с екип основно от Българи която в момента управлява над : 12 милярда долара...
Не мога да не отрека, че имат огромен успех.. реално са много големи, а малко хора ги знаят..
 

Тея наистина са идиоти, да публикуват cease and desist в блога си, за да спамят хората. Напомням, че целзиус даваше 12% , бърни мадофф даваше 12% , тея 18... Гледам и доста българи са писали в темата.
 
Фирма създадена в България, с екип основно от Българи която в момента управлява над : 12 милярда долара...
Не мога да не отрека, че имат огромен успех.. реално са много големи, а малко хора ги знаят..
Не бе човек, кво значи управление на активи? Кво общо имат с крипто сферата, имат ли техен си хойн? От академична гледна точка питам, аз на времето също мислех да влизам с проект в крипто простотиите, ама не успях да намеря съмишленик. Не е за сам човек работа, поне още някой ми трябваше да движи маркетинга. Говоря за далечната 2012, когато бай Хойн се търгуваше на 500$.
От тогава ги следя.
Всъщност грешка, наглеждам бай Хойн още като падна от 70 $ на 10 $. Недоверието ми към тия глупости е пословично, наглеждам ги като цирк, как набиват трилиони в нещо без покритие и смисъл.
 
Maй в тоя клип споменаха - сума народ се самоубил като паднало криптото. Не ми се търси точната секунда. Дали е вярно?
 
Maй в тоя клип споменаха - сума народ се самоубил като паднало криптото. Не ми се търси точната секунда. Дали е вярно?
Вярно е.
Ама не се знае дали самоубийствата имат връзка с криптото.
 
И някой вярвал, че нещо струва еди какво си - ами да - няма проблем да вярваш, проблема идва - когато всеки купува, за да го продаде на следващия след него, на по-голяма цена - това се нарича балон, особено ако това, което купуваш, няма стойност и не се използва за друго, освен да се молиш да влизат повече хора в схемата, за да се вдига цената, щото от там идват профитите - от новите съкъри, а не от продукт или услуга.
Американците съсипват биткоина.
Има някаква странна (а може би не) зависимост между курса биткоин - долар и долар - рубла.
Забелязвате ли обратната зависимост? Първото е курса за последния месец bircoin-usd, второто usd-rub

btctousd-usdtorub.jpg

П.С. Това на мен ми се струва сериозна зависимост за такъв тип графика.
btctousd-usdtorub-flp.jpg
 
Последно редактирано:

Горе