Bitcoin / Биткойн

Хаби ток колкото средно голяма държава. Хаби за нищо.
Души компютърната индустрия.
Да мре!
В момента май започва да "гърми" всичко, което не е свързано с реална стойност. Знаеш ли колко пъти ми се е искало да кажа нещо, което не се връзва с логиката на момента и си премълчавам. А пък и открай време не обичам да се меся в чужди неща и да определям на кой какво му е важно и какво не.

Странно в кавички съвпадение със срещата в Петерсбург.

Борел | Глад заплашва света

По думите му Москва налага квотни ограничения и върху собствения си експорт както на зърнени култури, така и на нужните за земеделието торове. Дипломатът допълва, че европейските санкции срещу Русия не засягат този износ.
 
В момента май започва да "гърми" всичко, което не е свързано с реална стойност. Знаеш ли колко пъти ми се е искало да кажа нещо, което не се връзва с логиката на момента и си премълчавам. А пък и открай време не обичам да се меся в чужди неща и да определям на кой какво му е важно и какво не.

Странно в кавички съвпадение със срещата в Петерсбург.

Борел | Глад заплашва света
Тоя крипто боклук да ми сравняваш с реални стоки!
Сапунът е по-умно нещо от бай Хойн!
 
Много кофти стана за доста хора, много хора загубиха много пари :( , дано тука няма клъвнали яко с пари, че скоро май няма да има мин. 100 000$ , които чакаха до края на годината.
 
Много кофти стана за доста хора, много хора загубиха много пари :( , дано тука няма клъвнали яко с пари, че скоро май няма да има мин. 100 000$ , които чакаха до края на годината.
Га ядоха кифтета ни риваха.
Га ядоха кибапчита па не риваха.
Ся кат ги мандръсат що ривът?

Сривът на криптото върви на всеки 4 години. На 99% от алткойновете им е последен срив. Няма и един дето да оцеля без дълбока загуба.
Това имам предвид, ако чуя че някоя банка, пенс. дружество или корпорация държи бай хойнове. Бягам с 200.
По-добре за BLM да ги бяха дали (шегувам се).
Етер вече под 1000$, скоро ще закръглим и 3 000 надолу за "пионерът". Само за денонощие.
Днес хиляди шарани няма да спат.
Най-хубавото предстои. В понеделник може да се събудим и под 10 К. Като пада пада като отрязано с нож. Паниката е голяма работа!
 
Последно редактирано:
Купувай че секи момент ше тръгне нагоре!

... или недей.
Брейка каза че по-зле щяло да става.
 
Изглежда, че не може да бъде удържано това нещо. Но не разбирам хейта и злорадството. Както написа мисля че @AseasRoa - психологическата бариера. Премината е, само че този път има отежняващ фактор, едва ли не непреодолим. Все пак се надявам да има някаква стабилизация на биткоина. Заради феновете. Не заради спекулантите.
 
това нещо
Но не разбирам хейта и злорадството.
Toва нещо съсипа най-високотехнологичния сектор. Чак до автомобилната индустрия стигна. Натовариха производителите на чипове, че да пълнят хангари с размер на малки села.
Унищожават гигаватове, докато на мене ми прибраха екотакса за колата, в размер на минимална заплата тогава.
Това нещо го искам под 1000 долара, да си изключат тъпите ферми. И да станат съпричастни на тегобата на простолюдието, дето всяко малоумие го оправдават с еко мотив.
Таман Мъск се бори с подобни тъпотии, някви костенурки щял да стряска с ракетите, и на служителите да сервирали задължително книжка с историята на Тексас.
Криптото да мре, в частност prove of work.
$18,104.35 - утре за кафето го искам под 16 К.
Казах!
 
Toва нещо съсипа най-високотехнологичния сектор. Чак до автомобилната индустрия стигна. Натовариха производителите на чипове, че да пълнят хангари с размер на малки села.
Унищожават гигаватове, докато на мене ми прибраха екотакса за колата, в размер на минимална заплата тогава.
Това нещо го искам под 1000 долара, да си изключат тъпите ферми. И да станат съпричастни на тегобата на простолюдието, дето всяко малоумие го оправдават с еко мотив.
Таман Мъск се бори с подобни тъпотии, някви костенурки щял да стряска с ракетите, и на служителите да сервирали задължително книжка с историята на Тексас.
Криптото да мре, в частност prove of work.
$18,104.35 - утре за кафето го искам под 16 К.
Казах!
Не говоря за миньорите. Ти си загубил по някакви причини. Има пък други, които без да са виновни ще си загубят така да се каже фенщината. Дори не фенщина, ами просто им "е дошло" да пробват нещо, без да знаят какво е.
Не го чактисвам този хейт към някой, който дори не познаваш. Към криптото го разбирам, но към някакви хора, които без задни мисли са решили нещо да опитат...
 
Ти си загубил по някакви причини.
И половин стотинка НЕ съм загубил!
Не го чактисвам този хейт към някой, който дори не познаваш.
Новите криптота са преизкопани. Бълват число с 16 нули изодзадзе, че да изплуват в маркет капа.
Що не им се радвате на тях, фенщина дето казваш.
Ами изкупихте де що има полупроводник, стигна дотам хиляди нови коли седят на паркинга и чакат чипове. Щото бай Хойн и компания са тъй програмирани, че искат БЕЗКРАЕН изчислителен капацитет, да го преобразуват в топлина.
Надявам се ще ме разбереш, ако се стигне до там да изключат фермите. Ще се зарадвам, па ще си купя видеокарта за 150 лева, че и новичък комп.
Дотам я бяхме докарали, че и процесорите станаха кът.
Prove of work ДГД!
 
Е пуснаха вече бая карти втора употреба... мое си купиш и да си пуснеш некоя игра че да мирясаш :rolleyes:
 
че да мирясаш
Не мисля.
Миньорите да ги опъва бат' Юсуф, всеки месец. Аз как плащам " задължения към обществото"?
$17,818.32
Казах утре 16 К!

Volume
24h
$35,426,786,313

Уф, че мирише!


кучият койн го видяхме 4 цента. HODL!
Low:$0.04978

High:$0.05775
24h
 
Последно редактирано:
Е пуснаха вече бая карти втора употреба... мое си купиш и да си пуснеш некоя игра че да мирясаш :rolleyes:
Каква видеокарта ще си купи, като парите не му стигат за елементарни нужди, което го озлобява все повече. Започна от мечти за Мерцедес, после падна на Дачия, а сега бил доволен на видеокарта за 150 лв. Следващия път ще изисква някой да му подарява неща.
 
Каква видеокарта ще си купи, като парите не му стигат за елементарни нужди, което го озлобява все повече. Започна от мечти за Мерцедес, после падна на Дачия, а сега бил доволен на видеокарта за 150 лв. Следващия път ще изисква някой да му подарява неща.
Аз геймър не съм, споменатата цена я цитирах, щото бяха станали от 150 на 850 лева, че и нагоре. Древни RX580.
Ся ще изпадат цели ригове. Почнали са да изключват копачки, трудността пада. Хак да им е.
На Мерцедес не съм фен, качеството им не е като едно време, пък са и символ на чичарство и чалгия.
Таман туй си мисля - нова Дачия поевтинява по-бавно от Биткойн. Хем ще си ми дойде девствена, пръв ще си напръцкам седалката, и разпечатам найлоните. Хем ще ми вози гъза.
С един бай хойн най-много да впечатля някой крипто тъпак.
Киро Брейка тъй ви сипва с лопатата, гледахте ли го? Прав ли е? Прав е! Най-голямата пирамида евър.
Кафе има 16 К няма, разочарован съм от вас. На тия цени последно е бил 2017 и 2020 г. Който стиска оттогава той не е на загуба.
2024 г. като стъпим на Луната - може и да се измъкнете на нулата.
Пък за догитата ще почакате до края на Вселената. Дето ми се блещехте, че като не купувам на 40 цента съм изостанал невежа. Снощи го видях 4 цента, ама като не сте разкешили не сте изгубили! Мъск като стъпи на луната ще разплаща с догита, в лунната квартална кръчма.
Почнали са да изключват видеокарти. Кеф!
 
Последно редактирано:
Аз геймър не съм, споменатата цена я цитирах, щото бяха станали от 150 на 850 лева, че и нагоре. Древни RX580.
Ся ще изпадат цели ригове. Почнали са да изключват копачки, трудността пада. Хак да им е.
На Мерцедес не съм фен, качеството им не е като едно време, пък са и символ на чичарство и чалгия.
Таман туй си мисля - нова Дачия поевтинява по-бавно от Биткойн. Хем ще си ми дойде девствена, пръв ще си напръцкам седалката, и разпечатам найлоните. Хем ще ми вози гъза.
С един бай хойн най-много да впечатля някой крипто тъпак.
Киро Брейка тъй ви сипва с лопатата, гледахте ли го? Прав ли е? Прав е! Най-голямата пирамида евър.
Кафе има 16 К няма, разочарован съм от вас. На тия цени последно е бил 2017 и 2020 г. Който стиска оттогава той не е на загуба.
2024 г. като стъпим на Луната - може и да се измъкнете на нулата.
Пък за догитата ще почакате до края на Вселената. Дето ми се блещехте, че като не купувам на 40 цента съм изостанал невежа. Снощи го видях 4 цента, ама като не сте разкешили не сте изгубили! Мъск като стъпи на луната ще разплаща с догита, в лунната квартална кръчма.
Почнали са да изключват видеокарти. Кеф!
Брат, дишай! Успокой малко топката… прав излезе, ама ще те прасне някоя болест накрая от пенене тука по колегите. :D
 
Брат, дишай! Успокой малко топката… прав излезе, ама ще те прасне някоя болест накрая от пенене тука по колегите
Аз не съм имал съмнения, че съм прав. Преди на 4 година се завърташе балона, ама вече придоби популярност и почна да цикли на две. Шараните станаха по-много и по-тъпи.
Една стинка не съм инвестирал в шиткойн, само се радвам сега, че ще заима компютри по магазините. Бяхме стигнали до абсурда стар хардуер драстично да поскъпва, вместо естественото да поевтинява.
Лично съм бил участник да ходя като гламав по магазините и да ми викат "няма налични нови процесори". Само залежали баби яги на космически цени.
Харддискове унищожавахте покрай Шиба Ину, простотията дотам стигна да копаете по мобилни телефони, и нещо дето акъл ми не побира. Копане на микроконтролери. Чипчета по 2 лева на едро.
Съсипахте хардуерната индустрия, как няма да се радвам ся!
HODL-вайте до идното пришествие, то все някой ден бай Хойн ще последва братята си алткойнове. Потънаха та се невидяха.
Лайта е от първите алтшитове, от 386 $ го гледам на 40 тая сутрин.
Пилеете гигавати, после го изоставяте и айде на новата мода. Всичко туй е ден до пладне.
 
Последно редактирано:
Аз не съм имал съмнения, че съм прав. Преди на 4 година се завърташе балона, ама вече придоби популярност и почна да цикли на две. Шараните станаха по-много и по-тъпи.
Една стинка не съм инвестирал в шиткойн, само се радвам сега, че ще заима компютри по магазините. Бяхме стигнали до абсурда стар хардуер драстично да поскъпва, вместо естественото да поевтинява.
Лично съм бил участник да ходя като гламав по магазините и да ми викат "няма налични нови процесори". Само залежали баби яги на космически цени.
Харддискове унищожавахте покрай Шиба Ину, простотията дотам стигна да копаете по мобилни телефони, и нещо дето акъл ми не побира. Копане на микроконтролери. Чипчета по 2 лева на едро.
Съсипахте хардуерната индустрия, как няма да се радвам ся!
HODL-вайте до идното пришествие, то все някой ден бай Хойн ще последва братята си алткойнове. Потънаха та се невидяха.
Лайта е от първите алтшитове, от 386 $ го гледам на 40 тая сутрин.
Пилеете гигавати, после го изоставяте и айде на новата мода. Всичко туй е ден до пладне.
Кофтито е, че цената след време (може и години) пак ше скочи, щото работата е пъмп анд дъмп и после пък на тебе ще ти се смеят. И е затворен и безсмислен цикъл на спорове, който го гледам от много години.
Не се вкарвай в тая тъпотия…
 
Кофтито е, че цената след време (може и години) пак ше скочи, щото работата е пъмп анд дъмп и после пък на тебе ще ти се смеят. И е затворен и безсмислен цикъл на спорове, който го гледам от много години.
Не се вкарвай в тая тъпотия…
Забавлявам се.
Може би си по-умен от мен, само учени умнокрасиви неща те вълнуват, и четеш Достоевски.
Мъчих се да гледам филмиран негов роман, дори името не помня. Дива сапунка, не знам кво им харесват. Клюки и жълтини, и му викат класика.
Предпочитам да ви се кекеря като угасите копачките. Копаенето наистина искам да бъде забранено и криминализирано. И за по-дребни неща пандизят.
Инак тия преизкопаните са ОК, не хабят повече ток от офис пакета.
 
Забавлявам се.
Може би си по-умен от мен, само учени умнокрасиви неща те вълнуват, и четеш Достоевски.
Мъчих се да гледам филмиран негов роман, дори името не помня. Дива сапунка, не знам кво им харесват. Клюки и жълтини, и му викат класика.
Предпочитам да ви се кекеря като угасите копачките. Копаенето наистина искам да бъде забранено и криминализирано. И за по-дребни неща пандизят.
Инак тия преизкопаните са ОК, не хабят повече ток от офис пакета.
Леле, ти наистина си тотал щета. Най-умния си, ок разбрахме :) аз даже не споря за нищо с теб, а ти подскочи. Сега ще кажеш, че не си подскачал. Все ти е тая и се забавляваш. Накрая май ще излезе, че всички се забавляват с теб. Както аз с @deffnews
 

Горе