Bitcoin / Биткойн

А не искаш ли да тръгна койн по койн да ти казвам защо трябва да го притежаваш, от първия до 20 хиляди и не знам си кой? Ти ми кажи какъв е смисълът да притежавам 1000 долара?
С 10 бенжамини имаш режийни за месец и повече. С кучи койн за 1000$ имаш кахър и загуби.
 
С 10 бенжамини имаш режийни за месец и повече. С кучи койн за 1000$ имаш кахър и загуби.
Какво става с тези 10 бенджамини когато не ми е зор да се отърва от тях в следващия месец и нещо, и вместо това ги сложа под дюшека "за после"? Твърдиш ли, че няма да имам никакви загуби с тях?
 
Твърдиш ли, че няма да имам никакви загуби с тях?
Не твърдя. Ама да набарбальокаш у алт шит с 90% загуби и нагоре е обратното на $ в момента.
В бай хойн само 70% загуби. Като акции в дотком балона.
 
Не твърдя. Ама да набарбальокаш у алт шит с 90% загуби и нагоре е обратното на $ в момента.
В бай хойн само 70% загуби. Като акции в дотком балона.
Какво ще кажеш за акциите на фейсбук, нетфликс и т.н? Не смяташ ли, че можем да разглеждаме шибата като акция?

Edit: Акциите на фейса (мета) са надолу 76% от ATH, който е бил само преди година.
 
Последно редактирано:
Какво ще кажеш за акциите на фейсбук, нетфликс и т.н? Не смяташ ли, че можем да разглеждаме шибата като акция?

Edit: Акциите на фейса (мета) са надолу 76% от ATH, който е бил само преди година.
Стига се оправдава! Няма логика алт шитните да са нагоре, както се множат кат хлебарки.
 
Стига се оправдава! Няма логика алт шитните да са нагоре, както се множат кат хлебарки.
Няма за какво да се оправдавам, аз не съм произвел шибата. Но ти отказваш да приемеш реалността, постоянно демонстрираш неразбиране, или по-точно нежелание да разбереш как и защо се случват нещата. Все някой ти е крив. Просто си едно досадно мрънкало, което си прецаква живота като отделя твърде много време и усилия да мрънка за глупости.
 
Желание има. Ето питам каква е логиката да се вдигат цени при това свръхпредлагане на хойни.
Нарича се спекулация, и не е нещо дето се е появило от вчера и се отнася само за криптото. И ти го знаеш това, само че не искаш да го приемеш като нормално. Искаш да ти кажа, че не е честно така да става, че трябва да се забранят всички койни, и да те четкам колко си прав. Ама на мен не ми пука когато хората спекулират. Имат си пари, да си ги чупят както намерят за добре. Както и ти имаш свой живот и можеш да го похабяваш както си искаш. Но понеже си ми пред очите, това ми позволява да ти обясня как си се забатачил. Хората маса пари дават за такъв вид услуги, а аз ти го казвам и разяснявам безплатно.
 
Искаш да ти кажа, че не е честно така да става, че трябва да се забранят всички койни, и да те четкам колко си прав.
Искам да спреш да пишеш глупости. Хойните се движат от хорската тъпотия. На всеки 4 г. минава касапина, после след още 4 събрали нови телета.
Но понеже си ми пред очите, това ми позволява да ти обясня как си се забатачил.
Аз ли купувах на АТН туй лято? Аз ли забатачих у кучовия хойн? Или солана на 200, или тера луна :cool:
:p:D:hankey:
 
Последно редактирано:
Искам да спреш да пишеш глупости. Хойните се движат от хорската тъпотия. На всеки 4 г. минава касапина, после след още 4 събрали нови телета.

Аз ли купувах на АТН туй лято? Аз ли забатачих у кучовия хойн? Или солана на 200, или тера луна :cool:
:p:D:hankey:
Ето че за пореден път си заравяш главата в пясъка. Аз не казвам, че койните не се движат от спекулация. Точно обратното, казвал съм си мнението няколко пъти, че койните за съжаление са най-вече спекулация. То дори не е мнение, то е неоспорим факт. Но за разлика от теб аз приемам тази спекулация. Не мога да я променя, тъй че защо да се напъвам като теб да й се дразня. Все ми е тая колко струва догито или шибата. Ако стават балони, да стават. Ако се сриват пазарите, да се сриват. Но ти мрънкаш и когато нещо се балонясва, и когато се срива, та дори и през цялото останало време. Като недоклатена шафрантия си, все нещо не ти е тамън и някой не ти е угодил.
 
Умрем си от кеф, изключиха риговете и има карти да се ползват по предназначение.
Ти си умирай от кеф, ама знай че на никой не му пука. И на никой няма да му пука колко ще си нещастен когато скоро си пуснат риговете отново. Нали ти казвам, ти отказваш да приемеш реалността и си живееш в някакъв си твой изкривен свят, в който само ти си прав, а останалите са виновни. Но само си губиш времето и усилията, вместо да ги използваш за нещо по-полезно.
 
5 тояги на голо за всеки риг, и ваксане с бустер по гъза!
А това пък е раздвояването ти на личността. В онази тема за ваксините мрънкаш как ти ограничавали свободата като те карат да се бодеш, в тази пък мрънкаш че хората използват свободата си да спекулират и настояваш да бъдат ограничавани.
 
А това пък е раздвояването ти на личността. В онази тема за ваксините мрънкаш как ти ограничавали свободата като те карат да се бодеш, в тази пък мрънкаш че хората използват свободата си да спекулират и настояваш да бъдат ограничавани.
Майнърите на сапун!
 
Майнърите на сапун!
Сега като си вкючат риговете през зимата да се топлят ще им е топло като в баня, а ти ще мръзнеш кат шушулка за да пестиш ток, че инфлацията ти изяжда спестяванията по-бързо отколкото шибата се срива.
 
Сега като си вкючат риговете през зимата да се топлят ще им е топло като в баня, а ти ще мръзнеш кат шушулка за да пестиш ток, че инфлацията ти изяжда спестяванията по-бързо отколкото шибата се срива.
Дърва за 2 зими имам!
 
А хората имат десетки видеокарти, докато ти нямаш и една. Къде си ти, къде са те. И после си въобразяваш, че те са фалиралите.
Тъй е, нямам видеокарта, пиша ти от водомера!
Даваш ми идея да пусна дървен койн, само да топли зимата. За който няма дърва.
 

Горе