Bitcoin / Биткойн

Само да добавя, че в Индонезия чужденец няма право купи земя/имот. Има варианти, но са много трудни и въпросния не спада в категорията.
 
$900 милиона нет аутфлоу в Binance. Понеже някой спомена, че не се притеснява за тях.

Ще го кажа за сигурно 20-ти път - недейте да държите крипто в борси. Изтеглете си всичко на локален портфейл.
 
Вече сме на $2 милиарда аутфлоу за последните 24 часа. Намирисва ми на нещо, но не съм сигурен все още.

Из Reddit и Twitter пишат, че искат да тестват Binance.
 
В Нигерия се опитват да наложат cbdc-тата, хората не ги искат. Не могат да теглят пари в брой, имат лимит около 200 долара на седмица за теглене от банкомат. Биткойна там е над 40 000 долара в момента. Ако не осъзнавате какво се задава и срещу какво трябва да се изправят хората в бъдеще, замислете се малко, защото тези неща ще се случат и при нас.
 
В Нигерия се опитват да наложат cbdc-тата, хората не ги искат. Не могат да теглят пари в брой, имат лимит около 200 долара на седмица за теглене от банкомат. Биткойна там е над 40 000 долара в момента. Ако не осъзнавате какво се задава и срещу какво трябва да се изправят хората в бъдеще, замислете се малко, защото тези неща ще се случат и при нас.
Какво се задава и каква е ползата от биткойна в случая?
 
Опитва се да хайпва нещо ама и той не знае какво. :hankey:

Аз пък се радвам на ETH валидатора си. В момента 32-те бройки са ми с 30% нагоре спрямо покупката. Поръчал съм си още два NUC 12 за следващите.

Събирам навитаци за допълнителни два валидатора, които смятам да пусна в края лятото. ;)
 
  • Haha
Реакции: null
Айде сега па USDC и DAI нещо се сриват :D
една от големите хАмерикански банки фалира и от там всичко надолу ...

 
Последно редактирано:
И мен ми е интересно какво се задава, като изклчюим безспирните крипто и NFT ръг пулове?

Засега загубите са наполовина толкова, колкото от dot com краша, но това е без да брим ръг пуловете и NFT-тата.

Честно казано на този момент повече бих се доверил на флат ъртърите да измислят нова икономическа революция, отколкото на крипто бротата.
 
Като назначиш, diversity officer и почнеш да си пълниш бизнеса не с най-добрите за позицията, а така че да имаш най-доброто diversity и 5 години подред си споменат в Bloomberg Gender Equality индекса - накрая става така. Същото стана и със Шри Ланка и почти перфектния им ESG рейтинг точно преди да фалират.






svb-je.jpg
 
Скоро не съм писал в темата, но като гледам продължавате да я "мешате" с различно крипто..

Bitcoin price : $20,218.06
11.03.2023г
 
Последният пад на биткойна го обясняват с това, че американското правителство е прехвърлило конфискувани биткойни за около 1 милиард долара в Койнбейс, явно ще ги продават.
 
Никой не се хвали с покупки? Все още е добър момент за вход според мен. Вече 3 банки в САЩ фалираха, 4-та е пред фалит, а сектора като цяло е разклатен.

При мен ETH валидатора се движи доста добре. :)

Скоро ще започна още един проект свързан с DeFi yield farm. Да видим каква точно е тази суматоха около LP. Като ще опитам да е с някаква малка месечна сума както направих с дивидентното портфолио и ще го документирам пак.
 
Последно редактирано:
Никой не се хвали с покупки?
Купуваме без да се хвалим :D Наредил съм ордери, които ще се изпълнят при евентуален спад на цената, отделно всеки месец правя DCA, а с една част гледам да купя и да продам, за да хвана профит, с който да купя повече.
 

Горе