Bitcoin / Биткойн

Киро и той не харесва Биткойна.

(мързи ме да ви чета)
 
Киро и той не харесва Биткойна.

(мързи ме да ви чета)
Ами не чети! Ама и не лъжи! Не съм казал, че не го харесвам. Крипто истерията чак понякога ми е обидна, колко може да се зомбира човек. Хем виждате, че съм прав, алт-шитовете на дълбока загуба, за по-малко от мандат на селски кмет.
Много си е яко криптото, чакам момента да си разплащам с крипто. В момента избягвам да разплащам с банкови карти, ако и да имам три.
Огромен дерт имам да развием крипто дето да става за нещо, не алабализми нови икономики и "дефлация".
И един не успях да навия, да се кекери като вас по форумите, и да го изтикаме под прожекторите. Криптото е 100 % маркетинг в момента, ама от тоя кухия маркетинг.
За NFT-тата дори няма да отварям приказка, там превъртяха левела с тъпотиите си, чак и на най-залюханите маняци им светна как ги залъгват с бистра водица.
 
Кви аргументи, сам каза, че имаше успешна 51%-ова атака. После ревъртват блокчейна, па спирания па разправии, па изчезнали транзакции.
Абе пич ти пиян ли си? Казах, че върху БИТКОЙН ГОЛД, БИТКОЙН САТОШИ ВЕРШЪН имаше 51% АТАКА, а не върху блокчейна на БИТКОЙН, ПРОСТО БИТКОЙН. Нали се сещаш каква е разликата.
ПС: Сега те разбирам, нокойнър от 2012-2013. Имаше песен по едно време в един известен форум за хора, с подобно мислене като твоето. Кавърът е още от 2013-2014, та тогава пак се лафеше за БАЛОН, ШОК ЩЕ ВИ ОБЕРЪТ ПАРИТЕ БИТКОЙНЯ Е СКАМ и бла бла бла.
Ако следващият ти отговор не е адекватен, блокирам те и не се занимавам повече с теб. Моето време със сигурност е по-скъпо от твоето, с оглед на това, че си 24/7 във форум за предприемачи, а същевременно спамиш някакви безсмислени работи.
 
Абе пич ти пиян ли си? Казах, че върху БИТКОЙН ГОЛД, БИТКОЙН САТОШИ ВЕРШЪН имаше 51% АТАКА, а не върху блокчейна на БИТКОЙН, ПРОСТО БИТКОЙН. Нали се сещаш каква е разликата.
Върху първия, основен биткойн имаше успешна 51% атака, и съм пускал доказателства точно в тая тема.
Имаше форкове, и тия пулове умишлено си намаляват хешрейта, сплитват към пак техен си друг пул. Точно никакъв проблем 51% атака на Биткойн segwit, или баш дъртия динозавър. Туй е най-примитивното крипто.
Другите които могат да правят каквото си искат с него е дето му правят ъпдейтите.
На крипто фанатик няма как да ги обясниш тия неща, по простата причина, че сте потребители, и няма лошо в това.
Гледате в тавана и правите технически анализ в резултати от рулетка.
ПС: Сега те разбирам, нокойнър от 2012-2013. Имаше песен по едно време в един известен форум за хора, с подобно мислене като твоето. Кавърът е още от 2013-2014, та тогава пак се лафеше за БАЛОН, ШОК ЩЕ ВИ ОБЕРЪТ ПАРИТЕ БИТКОЙНЯ Е СКАМ и бла бла бла.
Всички алткойнове се оказаха дърт балон, етерът още не се е пукнал, всички други са под 50% от предходния балон. Нещо имаш ли напротив, ако да - дай ми линкче. Тъй като кълнеш си като талибанин, дето неговия господ бил най-правилния.
Ако следващият ти отговор не е адекватен, блокирам те и не се занимавам повече с теб. Моето време със сигурност е по-скъпо от твоето, с оглед на това, че си 24/7 във форум за предприемачи, а същевременно спамиш някакви безсмислени работи.
Ох на дяда предприемачите, дето пускате теми "какво бих инестирал АКО ИМАХ 1000 лева".
Пускам сАлза и си го местя в другия крачол. Няма да успея да преживея, че крипто фанатик щял да ме блокира. Прекалено жестоко е!
 
Всички алткойнове се оказаха дърт балон, етерът още не се е пукнал, всички други са под 50% от предходния балон.
50% надолу от върха, ама няколко стотин процента преди това нагоре, които защо ли ти се губят някъде по сметките. :D Опитаваш се да изкривиш реалността през твоята си призма, ама греда (то не е прецедент при теб, де).

Ей ти цифри на месечни кендъли:
Етириум
  • 845% нагоре за година назад
1633805644496.png
  • -17% корекция от ATH. На твоята графика може и 50 да са. :D
1633805685496.png

ADA
  • 2680% нагоре за година назад
1633805769269.png
  • -27% корекция от ATH
1633805814640.png

XRP по-скромно:
  • 333% нагоре за година назад
1633805877095.png
  • -40% корекция от ATH
1633805927018.png

Дори и толкова споменавания от теб Лайткойн да видиш, то пак е над нивата си отпреди година. DASH и той.

Ако все още не разбираш, за допълнително ограмотяване следващият пост може да включва бавно четене и инфографики. :D
 
Върху първия, основен биткойн имаше успешна 51% атака, и съм пускал доказателства точно в тая тема.
Имаше форкове, и тия пулове умишлено си намаляват хешрейта, сплитват към пак техен си друг пул. Точно никакъв проблем 51% атака на Биткойн segwit, или баш дъртия динозавър. Туй е най-примитивното крипто.
Другите които могат да правят каквото си искат с него е дето му правят ъпдейтите.
На крипто фанатик няма как да ги обясниш тия неща, по простата причина, че сте потребители, и няма лошо в това.
Гледате в тавана и правите технически анализ в резултати от рулетка.

Всички алткойнове се оказаха дърт балон, етерът още не се е пукнал, всички други са под 50% от предходния балон. Нещо имаш ли напротив, ако да - дай ми линкче. Тъй като кълнеш си като талибанин, дето неговия господ бил най-правилния.

Ох на дяда предприемачите, дето пускате теми "какво бих инестирал АКО ИМАХ 1000 лева".
Пускам сАлза и си го местя в другия крачол. Няма да успея да преживея, че крипто фанатик щял да ме блокира. Прекалено жестоко е!
Това е последният цитат на твой коментар, защото след него ще те блокирам.
По първото. Няма нужда да коментирам
По второто. Къде съм те калнял уат да фак :D :D :D :D Само да ти кажа, че аз нямам господ защото не съм вярващ. Няма да изпадам в подроности в тия неща щото много ще трябва да се изпише по въпроса.
По третото: Реално колкото и нелепо да звучи, тези хора поне правят някакви опити да се информират и да възприемат нещо различно, за разлика от теб. Реално тези хора са по-полезни за обществото от теб.
Пожелавам ти най-искрено много печеливши бизнеси, инвестиции и всичко най-най. Не се шегувам.

ПС: Поздрав, приятел
Още от 2013 година.
 
50% надолу от върха, ама няколко стотин процента преди това нагоре, които защо ли ти се губят някъде по сметките. :D Опитаваш се да изкривиш реалността през твоята си призма, ама греда (то не е прецедент при теб, де).

Ей ти цифри на месечни кендъли:
Етириум
  • 845% нагоре за година назад
Виж файлът 22006
  • -17% корекция от ATH. На твоята графика може и 50 да са. :D
Виж файлът 22007

ADA
  • 2680% нагоре за година назад
Виж файлът 22008
  • -27% корекция от ATH
Виж файлът 22009

XRP по-скромно:
  • 333% нагоре за година назад
Виж файлът 22010
  • -40% корекция от ATH
Виж файлът 22011

Дори и толкова споменавания от теб Лайткойн да видиш, то пак е над нивата си отпреди година. DASH и той.

Ако все още не разбираш, за допълнително ограмотяване следващият пост може да включва бавно четене и инфографики. :D
Винаги може да намериш възходящ тренд, дори при най-калпавия крипто шит.
Като ще се връщаш към началото на времената, айде да го направим справедливо. Вземаме сегашната цена, и делим на началната, да видим какво ще получим.
Вземи калкулатора, произволен крипто шит, и раздели на първоначалната стойност, която е нула. После ми обади какво получи. Хихи :)
Това е последният цитат на твой коментар, защото след него ще те блокирам.
Аз се чудя кой ми пръдна на дедовия, то ти си бил!
 
Винаги може да намериш низходящият тренд, дори при най-калпавия крипто шит.
А това е нещото, което ти правиш. Що ли като го напиша аз така веднага загравяш, но продължаваш да си дрънкаш едни и същи глупости, които са точно обратното, но с минусовите стойности? И дори в моя случай не намирам случаен възходящ тренд, ами точно за последната една година, в която адопцията на биткойн и криптото, като цяло, е по-височка от преди и тепърва ще продължава да расте. Тоест, дори и хората, които са влезли през последната година, са на плюс.

Посредствен трол без грам покритие на плямпаниците си...
 
Последно редактирано:
Че ти толко време си изгуби тук да загубена кауза, сега изведнъж като се стигна до защита на тезата, почна да си цениш времето... :D Ядеш един по един блок и скоро ще трябва да си правиш нов акаунт, да не си пишеш сам. Пък видиш ли ти, може да си възобновиш стария. :D
 
И за Догито тъй се дървехте. Тръгнахте кат' аслани, върнахте се кат' насра...
:cool:


Догето е друга бира. Супер манипулирано от ония пич с батериите, без да носи отговорност за постовете си в Туитър. Всеки сам си решава, кръста си е твой.
 
Догето е друга бира. Супер манипулирано от ония пич с батериите, без да носи отговорност за постовете си в Туитър. Всеки сам си решава, кръста си е твой.
Какво значи манипулирано :) Като има цял екип от хора девелопери назначени от Мъск към тоя проект... Ако подобренията им са сполучливи ще се превърне в един от най-добрите блокчейни и тогава? :) Да не би Мъск да те кара насила да купуваш или продаваш :)
 
Какво значи манипулирано :) Като има цял екип от хора девелопери назначени от Мъск към тоя проект... Ако подобренията им са сполучливи ще се превърне в един от най-добрите блокчейни и тогава? :) Да не би Мъск да те кара насила да купуваш или продаваш :)


Означава ,че е мръсен манипулатор. Много добре знаеш за какво говоря. Пуска публикация ракета с куче, детските му емотиконки и хората купуват... А кой държи 70% от монетите на пазара?
 
Ако подобренията им са сполучливи ще се превърне в един от най-добрите блокчейни и тогава? :)
Трябва да се разбере вече, че няма такова нещо най-добър блокчейн. Всеки блокчейн си има характеристики - размер на блока, време на блока, награда на блока - и всяка от тези характеристики когато се промени, това има едновременно положителна и отрицателна страна. Въпрос е на баланс между тези характеристики спрямо целта на блокчейна.

Ако Мъск иска DOGE да харчи по-малко ток, трябва да смени PoW с PoS например. А дано, ама надали. Отделно, че няма никакъв смисъл при наличието на хиляди койни, кой PoW, кой PoS, кой микс. Явно е, че Мъск просто си се забавлява с DOGE.
 
Че ти толко време си изгуби тук да загубена кауза, сега изведнъж като се стигна до защита на тезата, почна да си цениш времето... :D Ядеш един по един блок и скоро ще трябва да си правиш нов акаунт, да не си пишеш сам. Пък видиш ли ти, може да си възобновиш стария. :D
Казах ти, че ми е все тая и нямам кауза. Имам дерт някой да ми поеме маркетинга, аз да прекомпилирам Етер или нещо друго по избор, с някои подобрения. Имам идеи какво точно липсва на криптото да стане пари, и може да побутна в тая посока. Имам и тия умения, и време.
Няма кой. Не е за сам човек, прекалено сложно стана вече да изплуваш и да те забележат.
Нито сте предприемачи тука, нито програматори, нито маркет гурута.
Навън вали, развали ми плановете и затуй ви сипвам тука.
Догито може да си го видиш в юлските страници в тази точно тема. Хич нямам мерак да ти го сдъвча, все тая. Който го е налапал на ~70 цента ся да си го дръша и да му се радва. Тъпи HODL-ъри както вика Пламен Андонов, той от същите тия, просто му се радвам на лафа.
Старият ми ник сам си го паркирах, прекалено насериозно ви вземах, още като бяхте на vBulletin платформата. Сега да искам пак мога да пиша от него, ама ме е срам. Че се подлъгах като първолак.

П.с. Супер бруталната пачка е в туй крипто, ама мишок HODL-ър не може да го види. Малко като рекламите на магазините. "Изгодни цени", и не уточняват изгодни за кого.
Програмисти направиха милиардите, производителите на карти направиха мазните кинти, тия с ASIC може и да са минали Интел, ама си траят.
Тука ми се лезите все същите простотии, нова икономика, дефлация и не знам кво. Дано сте си платили тока поне, че и той яко нагоре пълзи!
 
Последно редактирано:
@jkminkov
Колега, преди 10 години си пуснал тази тема, много ми е любопитно, ако не е тайна - как ти се стекоха нещата с крпитото и съумя ли да изкараш добри пари.


--------

Не съм чел темата, само последната страница, на която се вижда 1 противник и доста яростни защитници - общо взето това което прочетох, затвърждава мнението ми, че това е някакъв тип секта - който попрочете малко и някакси врътва (без да ми се обиждате) за едните това е новата истина в живота и новия световен ред и който каже нещо против това не е човек за тях, противниците и те доста енергия харчат за оборването им.

За мен това е леко плашещо, близък мой приятел и той се запали доста по крипто, начина по котно ми говори, съм му казвал и на него, че ме плаши, защото изглежда като вманиачен и само това му е в главата.

Но не е нормално да блокираш човек само защото не е на твоето мнение, то хубаво човек да се обгражда със съмишленици, но нека не забравя приказката за Царят е Гол, защото ако блокираш всеки не на твоето мнение, то ще се изкриви и ще тръгне в не най-благоприятната посока.

----------------

Аз нямам против ако мога да изкарам пари от това да го направя, но наистина по никакъв начин не бих искал да навлизам в материята.

Също така е видно как цената се влияе от доста фактори които споредмен не са особено ясни дори и за така наречените разбирачи по темата.
-------------

Към най-запалените - под вманиачаване имам предвид правене на неща от сорта - да си обърнете всички пари в Биткойни. - и ми е любопитно дали тук има хора които са направили това?
 
противниците и те доста енергия харчат за оборването им.
В грешка си, забавлявам се. Като им покажа как се обезценява златото им и се наси... (сещаш се).
Почти всеки алткойн има около седем години живот, после се обезценява и замира. Всеки може да види, не е до интерпретация или сектаджийство.
Странно ми е как стискат да си затварят очите, ако и да се понабутаха яко с кученца и други твари. Само преди няколко месеца мина тоя цирк, на Мъск му се усладиха непотени пари и сега ще го лапат пак с куче, само че с порода шиба.
 

Горе