Bitcoin / Биткойн

Реших да направя един технически анализ, след като койна предложи повече пазарно инфо:
5V0JQ7h.jpg


Има AB=CD т.е. равно измерено движение между лявата пунктирна линия и нейната проекция като края е на 3595, като това се пада и последната подкрепа на възходящото движение.
Очаквам цената да стигне до нея подкрепа след, което цената да корегира до 4к, но ако цената затвори под 3595 то следващата спирка е до 1,8-1,9к - като това движение може да е изключително бързо, масата може паникира след като види близо 30% спад и да шитка ударно мислейки си, че балона се спука ...
Имайте предвид, че между 3,5к до 1,8к така че умната :)


Май трябва да зуумнем тая графика нагоре....
Не се заяждам, само показвам разни предвиждания за цената. Януари пак ще я пусна да видим :).
 
Най-много пада дедовия. :p

Какво става, бре? Подкарахте ли частни самолети вече? :cool:
За ферарита няма да питам. :D
 
Доколкото чета темите, не е било никак трудно първите години да се добиват такива количества. Още повече, че бяха евтини и можеха да се купят, дори да не ги копаеш :) Но тогава сигурно почти никой не е предполагал докъде ще стигне цената...
А някой ако има 100, значи е милионер вече :)
Така е...
 
Май трябва да зуумнем тая графика нагоре....
Не се заяждам, само показвам разни предвиждания за цената. Януари пак ще я пусна да видим :).
Няма какво да се засягам, това е просто прогноза - ако стане стане, ако не друго чакаме :)
 
Аз лично не познавам никой, който да има повече от 0, и нещо биткойни
макар, че преди няколко години един ми открадна от портфейла на сайта около 20 биткойна, тогава бяха по 300 $ след големия първи спад.
едит: ама балъка си купи ауди а6 с тях, то никой не ги държи ония от едно време евтините 100%
 
Последно редактирано:
Аз лично не познавам никой, който да има повече от 0, и нещо биткойни
макар, че преди няколко години един ми открадна от портфейла на сайта около 20 биткойна, тогава бяха по 300 $ след големия първи спад.
едит: ама балъка си купи ауди а6 с тях, то никой не ги държи ония от едно време евтините 100%
Как така ти ги открадна... без да остане анонимен...
 
Как така ти ги открадна... без да остане анонимен...
имаше достъп до админа и си ги обмени от долари в биткойни и си ги изкара на портфейла и се покри, приемахме плащания през една шано система payeer :D
 
добавиха бтцз в https://c-cex.com/?p=btcz-btc
не е голяма борса, ама е по-голяма 10 пъти от трейдсатошито, сега трявба да я добавят след 2-3 месеца в някоя сериозна като битрекс, или поне полониекса
 
  • Like
Реакции: sedo
Пускам да купя малко етер аз :)

Някой може ли да разясни на кратко за този hard fork на биткойн за 16-ти ноември, какви са вариантите и защо тази промяна според някои ще доведе до допълнителни койни?
 
Последно редактирано:
Пускам да купя малко етер аз :)

Някой може ли да разясни на кратко за този hard fork на биткойн за 16-ти ноември, какви са вариантите и защо тази промяна според някои ще доведе до допълнителни койни?
Дръжте BCH като хедж, само това ще кажа :D
 
Пускам да купя малко етер аз :)

Някой може ли да разясни на кратко за този hard fork на биткойн за 16-ти ноември, какви са вариантите и защо тази промяна според някои ще доведе до допълнителни койни?
Ако е същото като форка през август , койните се удвояват. Демек имаш 1 биткойн , след форка имаш пак този 1 биткойн + 1 от новата валута.
 
Ако е същото като форка през август , койните се удвояват. Демек имаш 1 биткойн , след форка имаш пак този 1 биткойн + 1 от новата валута.
А новата валута сега няма да е биткойн кеш, а нещо съвсем ново, така ли да го разбирам?
Нали уж идеята е, че трябва да се прави промени по блокчейна, за да работи по-добре цялата система? Защо това води до създаването на нова валута?
 
А новата валута сега няма да е биткойн кеш, а нещо съвсем ново, така ли да го разбирам?
Нали уж идеята е, че трябва да се прави промени по блокчейна, за да работи по-добре цялата система? Защо това води до създаването на нова валута?
Защото част от хората остават със старата и продължават да я копаят, а други правят промените и се създава нова валута, която те копаят.
 

Горе