Bitcoin / Биткойн

Както всеки си отчита, когато познае, че някое крипто ще се покачи, не е зле да припомняме и "гредите", да не си помислят някои, че всичко е цветя и рози. :D

Пичове, както Ви казах за ripple точно преди 5 кратно поскъпване в рамките на 5 дена

са ви казвам за BTCZ

https://www.tradesatoshi.com/Exchange?market=BTCZ_BTC

оня ден купих на 0.00000044, днес е 0.00000197

500% за 24 часа.

Обърнете му внимание преди да е скъпо ;)


Qy3jDF0.png

Qy3jDF0
 
Добре де, а не е ли по- бързо и евтино да се копаят новите валути. Те би трябвало да се копаят сравнително бързо, а заради Биткойна и тяхната цена си се качва чат пат. Гледам хората с копачките още не са спрели постоянно се въртят и търсят карит за копаене. Има ли сайт който дава базова информация колко време е нужно за изкупаването на 1 койн от дадена валута по зададени видеокарти. Аз лятото откакто обърнах 150-160 долара в 900 за няколко дни не съм ги следил много нещата, че биткойна не спря да се вдига и чакам и аз спукване като предните години.
TbSDiwm.jpg
 
Както всеки си отчита, когато познае, че някое крипто ще се покачи, не е зле да припомняме и "гредите", да не си помислят някои, че всичко е цветя и рози. :D
така е, умре ама който е купил и продал навреме е изкарал по 5 за няколко дни :D
 
Прочетох 4-5 страници назад и виждам, че има хора знаещи и четящи, та какви са ви прогнозите до края на годината за Етериум и Лайткойн
Всеки се надява някоя от тия двете да стане реално конкуренция на биткойна , ама разликата между тях само се увеличава.
 
  • Like
Реакции: dnc
8000, чудя се дали да изкарам малко и да играя само с печалбата или да държа още. Мисля да вкарам и в други крипто валути, взех малко етериум, но мисля да взема още, както пише - редовно и по малко да се инвестира.
Интересно ми е тези големите от Чикагската борса като влязат в играта, дали цената ще се вдигне, както всички очакват или пък точно обратното, как мислите?
 
Дори наличието на алтернативни безкешови методи за разплащане, каквито са криптовалутите например, ще попаднат под рестрикциите на бъдещото европейско законодателство, както става ясно от това становище на Европейската комисия.
https://frognews.bg/biznes-turisam/...ziti-otpuskat-djobni-ujilenite-vlojiteli.html
 
когато в една новина видя, това не е лъжа, определено е такава, тука има изгубени в превода.

в линка се предлага изменение в плана за управление на кризи, където ще отпадне задължението на проблемна банка да изплаща гарантираните депозити независимо от наложения мораториум, тъй като може да ѝ се усложни положението допълнително.

а депозитите са гарантирани в директива 2014/49 и дават пример за заявка към deposit guarantee schemes/DGSs/ тука се казва Фонд за гарантиране на влоговете в банките/, т.е. когато на една банка се наложи мораториум на плащанията тя няма да изплаща и гарантирани депозити, а на депозантите се предлага вариант да получават ограничени суми след заявка към DGSs.
 
Скамкойна Bitcoin Gold се намърдал на 5 позиция в coinmarketcap, което е позорно. Колко безполезни разновидности на Bitcoin станаха... то не беше Dark, Cash, Gold, Silver, Platinum, Diamond, че и онова Z. Гледам има още Red, Plus и Fast. Предлагам някой да направи нов форк с името Bitcoin Bitcoin. Цената му ще рипа на квадрат (само заради името) и много бързо ще изпревари оригиналния Bitcoin :confused:

Ето по какво биткойна и луковиците на лалетата си приличат - могат да се делят. Но по-добре да сравним биткойна с нещо по-голямо - Римската империя:

Всъщност, залезът на Римската империя започва още през I век. Още от онова време държавата постоянно е разделяна по един или друг начин. В края на III век император Диоклециан окончателно я разделя на две части. След серия от войни...
 
Скамкойна Bitcoin Gold се намърдал на 5 позиция в coinmarketcap, което е позорно. Колко безполезни разновидности на Bitcoin станаха... то не беше Dark, Cash, Gold, Silver, Platinum, Diamond, че и онова Z. Гледам има още Red, Plus и Fast. Предлагам някой да направи нов форк с името Bitcoin Bitcoin. Цената му ще рипа на квадрат (само заради името) и много бързо ще изпревари оригиналния Bitcoin :confused:

Ето по какво биткойна и луковиците на лалетата си приличат - могат да се делят. Но по-добре да сравним биткойна с нещо по-голямо - Римската империя:
И коя от всичките валути с подобно име има цена подобна на биткойна - никоя....
 

Горе