Black Friday намаления къде

А бе бая пара наляха в реклама.. не вярвам да са си пуснали трик да ви кажа.. Пък и за кво им е да пускат трик? Няма никва логика?

Аз тряя да съм луд да налея хиляди в реклама, и като дойде деня, да нямам да продам нищо ? Не ми се вързва логиката?
 
От: Black Friday намаления къде

Не знам за трикове, но такава мащабна реклама отдавна не бях виждал. В колата днес на 2-3 радиа чух техни реклами, повечето известни сайтове в момента са брандирани с техни реклами, за ТВ да не говоря.
 
От: Black Friday намаления къде


Това за пореден път показва че и емаг ни мислят за глупаци. Опитах се да постна тези два линка в блога им но....коментарите са забранени.
Изглежда че са си направили блог само за тях, да не търпят критики :).
 
От: Black Friday намаления къде

ТУК (aff линк) и ТУК (не aff)

Гатора предлагат 60% отстъпка на всички хостинг планове + домейни (нови и трансфери) по $4.59

Аз взех, че си взех за 2 години, много добра промоцийка.
 
От: Black Friday намаления къде

Днес на работа сверих цените на разнообразни по-интересни продукти (прахусмукачка, Genius SW-HF5.1 6000, HP 3520 All-in-One, Epson WorkForce AL-M200DN, Canon SELPHY CP900 Black). Както и други разбира се...

На изброените намаленията са РЕАЛНИ и задрасканите цени НЕ СА ПО-ВИСОКИ! ВЕРВАЙТЕ МИ!

Айде мерси от такива намаления!

(цените са сравнявани в амазон ЮК и др. европейски сайтове, включително и български!)
 
От: Black Friday намаления къде

Да, This product is sold out or the seller discontinued selling this product.
 
От: Black Friday намаления къде

Да, This product is sold out or the seller discontinued selling this product.

ааа това не съм го видяла.


А иначе по принцип може ли да се хваща вяра на подобни цени? Виждат ми се максимално нелогично ниски. :shock:
 
От: Black Friday намаления къде

Аз си взех това: http://www.emag.bg/bezzhichen-ruter-n-tp-link-tl-wdr3600/pd/EHJ2KBBBM/
Задрасканата цена е по-висока, но крайната цена за днес е по-ниска. А и без това от доста време се кана да си взема рутер.
За сравнение:
http://www.jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=546639&t=0
http://www.pazaruvaj.com/CategorySearch.php?st=N+TP-LINK+TL-WDR3600

Реално не ме грее дали отстъпката ще е 8 лв. или 30 лв. Предлагат най-добрата цена за съответния продукт. А да и един телефон за 30 лв. си взех. Пак беше беше най-евтиния вариант (с едно изключение, но там доставката се плащаше отделно и пак става по-скъпо).

Това което ме издразни в емаг е малкия шрифт на стотинките. Не, че има голямо значение дали ще дам 20 или 40 стотинки повече, а това че са с шрифт на 1 милиметър. Даже на някой места се сливаха с последната цифра на сумата преди стотинките.
 
От: Black Friday намаления къде

Измама ли е „Черният петък“ на eMag? (Подробен анализ) / Навръх Черен петък: потребителите масово пропищяха от eMag. КЗП вече предупреди за този магазин.

Владимир Александров Надухте цените на сума ти продукти 2 дни преди "Black Friday" и днес им сложихте -10% до -30% "отстъпки"!!! Таблетчетата AllView бяха по-добре на "старите" им цени от преди седмица, същото се отнася и за телефоните! Така се прави промоция в България - вдига се цената с 30% и после се пише "-23% отстъпка"

Stanislav Miloradov Не мога да ви разбера какво толкова очаквахте от румънци.... Единствените по-зле от гърците в мултиДрама са тия. Разбира се, че ще надуят цените и ще направят някакви смешни намаления от по 10%, 20%. Обичайната измислица с големите намаления на 5-6 бройка за цяла България и забележете, че никъде не отговарят на въпроса какво стана с тях... Иначе голяма реклама, голямо нещо. Споко те си ви рекламират в сайтовете да не купуват от вас от доста време . И стига писахте българска работа... тия лешпери са румънци за тва са толкова зле...

Dobrin Dimov Жива пародия.Всички хубави и маркови стоки изведнъж се оказаха разпродадени още от сутринта и то уж с големи намаления.Всичко което си струва изведнъж е разпродадено.Отстъпки то 40 до 50% на лопати и отверки.Трагедия.Бях се наточил за нов телевизор и телефон ама на вятъра.

Krastin Tsvetanov Ех... явно ще се чака някой да направи друга кампания.. неможе на страна с 1-2 мил домакинства. да предлагаш 2000 продукта.... Waiting for Christmass..

Виктор Десподов Не знам да се смея ли да плача ли, колко хиляди там квадрата рекламирахте ги изкупиха за 10 мин Ако някой прочете това имам една молба - Пишете спецификациите без грешки. Имаше един компютър след като установих че такава видеокарта има само за лаптопи и се чудих как сте я набутали в персонален компютър го изкупиха и него.
На мен ми е странно явлението – г-н Virosss къде се изгуби от темата? Какво стана? Блог постинг ще имаме ли пак? Или?
 
От: Black Friday намаления къде

Е ти направо си уцелил кьоравото :lol:
Аз днес си взех един външен хард за 101лв, а в черния петък го дават за 97лв с голямата отстъпка :D:lol:
Нещата, които си струваха бяха изчерпани още в началото.
 
Re: От: Black Friday намаления къде

Румънци да правят бизнес в БГ - винаги има нещо гнило :)

А бе че са наядоха наядоха са.. то тва е ясно :lol:

Ама имаше и тук таме някой процент промоция.

Не разбирам какво повечето тук се правят на ангели пазители? В цял свят, СВЕТОВНА практика е да се надуват цените и да се слагат % намаление, до реалната им цена.
Не сте ли учили маркетинг? :)
 
От: Black Friday намаления къде

На мен ми е странно явлението – г-н Virosss къде се изгуби от темата? Какво стана? Блог постинг ще имаме ли пак? Или?

Разбира се, че ще имаме :)

Не съм се изгубил от темата, просто честно казано ми стана малко безинтересна и хвърлях само по 1 поглед отгоре-отгоре.

Наистина от eMag е поизложиха с някой от промоциите и наличностите си, но кой съм аз да ги виня? Относно завишаването на цените, не мога да коментирам, понеже не им следя цените на стоките всеки ден, но е факт, че при тях има някой стоки, които могат да се намерят значително по-изгодно при някой техни конкуренти и обратното... има неща, които са доста по-евтини при тях, дори без тази им промоция.

Лично аз нищо не си харесах, понеже търсих конкретни неща, а единственото, което ми грабна окото явно беше свършило преди да стана сутринта... нищо :) Между другото видях много коментари и по тема наличности и как всичко било изчерпано за няколко минути... едва ли не са имали по 1 бройка промоционална... Гледах някакви клипче от склада им в което бяха обявили някакви наличности, които звучаха внушително, но реално погледнато с кампанията която бяха предприели предишният ден, както и на самият Черен Петък е съвсем нормално такъв обем хора да ги изчерпят за няколко минути. Направете си сметката сами... въртяха се страшно много пъти рекламата им по ТВ, отделно аз поне в четвъртък и петък видях рекламата им в всички големи сайтове и форуми, които посещавам и в които влизат наистина много хора. При такъв обем показвания и ниски цени, нима ви звучи нереално за няколко минути да се продадат 10 000 таблета?!?

Горните неща, няма как да променят Впечатленията от покупката ми преди няколко дни. Всеки магазин сам избира какви промоции и как да ги води. И в тоя ред на мисли, къде бяха промоциите на големите Български вериги, че аз не видях?

Както и да е, аз съм от хората, които не държат да налагат мнението си и смятам, че всеки има право на собствено мнение, но съм твърдо против налагането на мнение и затова си казах моята гледна точка и си пуснах линк към статията с feedback-а. Все пак всеки си има глава на раменете, може сам да преценя кое е по-важно за него и на кое да вярва :) Нали?
 

Горе