Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

И този Black Friday в България е побългарен, защото
в емаг - всичко беше изкупено за първите няколко минути, от което мога да заява че количествата на съотвените продукти не са били повече от 3-5 броики.
по моловете, един магазин прави намаление на обувки, друг прави намаление на якета ... няма нито един където да си купиш всичко а и преди всичко намаляват отново останали неща които така или иначе ще бъдат намалени сле 15 дена.
 
От: Black Friday намаления къде

все едно съм в БГМАМА :oops:
тук не трябва да обсъждаме къде има слушалки, якета и обувки с намаление, а как да мислим за стратегия за другата година. Както и да обсъдим цифрите изнесени от еМаг.

по-горе някой беше писал, че докато ровел за инфо, те разпродали таблета
ами тези които го купили не са търсили инфо и това говори, че този черен петък е за простаците и жените :)mrgreen:)
 
От: Black Friday намаления къде

И този Black Friday в България е побългарен, защото
в емаг - всичко беше изкупено за първите няколко минути, от което мога да заява че количествата на съотвените продукти не са били повече от 3-5 броики.

Даааа и аз съм разочарован от еМаг...хем ги следих изкъсо и пак не можах да разбера как толкова бързо някой неща свършиха...забелязах някой артикули който са с малка отстъпка и пак са се свършили, не зависимо че цената не е много конкурентна спрямо други магазини. И аз мисля че е само рекламен трик от тяхна страна, един минус от мен за тях...единственото което постигнаха че няма да бъда техен клиент за вбъдеще.
 
От: Black Friday намаления къде

тук не трябва да обсъждаме къде има слушалки, якета и обувки с намаление, а как да мислим за стратегия за другата година.

Що ще обсъждаме намаленията да не сме в БГМама? :mrgreen:
 
Между другото, ако намерите АНДРОИД телфони за до 30$ парчето, моля пишете. Искам да купя 10-20.. Трябват ми само да имат Google Play, нищо друго :lol:
 
От: Re: Black Friday намаления къде

Мога ли да си купя 10 телефона от тези? http://gaga.aliexpress.com/250539009-1473091250-detail.html

И сериозно ли са по 17$ ? Доставката фрее ли е?

Ако някой може да помага да казва, Please :)

Ама чети по надолу...само 5 броя има и това ще бъде някъде след 73 часа. Ха познай дали ще имаш шанс...да удариш от тотото е по голям шанса отколкото да купиш този телефон на тази промоция. Но все пак успех...кой знае.
 
От: От: Re: Black Friday намаления къде

И аз на тях се точа :D пък и що да нямаме шанс
Ама чети по надолу...само 5 броя има и това ще бъде някъде след 73 часа. Ха познай дали ще имаш шанс...да удариш от тотото е по голям шанса отколкото да купиш този телефон на тази промоция. Но все пак успех...кой знае.
 
От: От: От: Black Friday намаления къде

постовете досега не показват да сме по-различни :D

Не съм твърдял да сме различни ама ти риташ вратата некъв важен с думите: "Тука станАло като БГМама, д'ге!" и в следващия момент "Да обсъдим стратегията за догодина за слушалки, якенца и сандалки". :lol:
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Black Friday намаления къде

Не съм твърдял да сме различни ама ти риташ вратата некъв важен с думите: "Тука станАло като БГМама, д'ге!" и в следващия момент "Да обсъдим стратегията за догодина за слушалки, якенца и сандалки". :lol:

не ве :twisted:
нали ние се занимаваме с интернет бизнес и трябва да измислим как да се възползваме от простаците и БГмамите
освен това цифрите които изнесоха от еМаг са впечатляващи - вместо тях ние коментираме обувки и дрехи :D
 
От: От: От: От: От: Black Friday намаления къде

не ве :twisted:
нали ние се занимаваме с интернет бизнес и трябва да измислим как да се възползваме от простаците и БГмамите
освен това цифрите които изнесоха от еМаг са впечатляващи - вместо тях ние коментираме обувки и дрехи :D

То зависи от гледната точка да ти кажа колко са впечатляващи. Начи 2 500 000 евро оборот до тук, брой продадени продукт 40 000 = 62,5 евро средно на простак. :)
 
От: От: От: От: От: От: Black Friday намаления къде

То зависи от гледната точка да ти кажа колко са впечатляващи. Начи 2 500 000 евро оборот до тук, брой продадени продукт 40 000 = 62,5 евро средно на простак. :)

дано тук да има доста колеги които са постигнали поне една стотна от това което са те :p
 
От: Black Friday намаления къде

емаг, колкото и да ги плюят направиха за 6 часа 5 милиона лева оборот (ако е вярна статистиката), айде някой да се похвали с такъв оборот за същия срок от време във същата сфера :)
 
От: Black Friday намаления къде

емаг, колкото и да ги плюят направиха за 6 часа 5 милиона лева оборот (ако е вярна статистиката), айде някой да се похвали с такъв оборот за същия срок от време във същата сфера :)

Всеки голям магазин за техника в БГ може да го направи стига да иска, ама явно не щат. :)
 
От: Black Friday намаления къде



Е това е блога на емаг...едва ли ще си напишат нещо отрицателно за себе си в техният блог. Дебнах при тях за една безжична мишка...много странно ми беше че само 40 мин. след като пуснаха офертите вече имаше надпис че е изчерпено. Както каза колегата по горе, или са пуснали по няколко броя или просто е било рекламен трик.
 
От: Re: Black Friday намаления къде

ХАХАХАХ.. :lol:

В един епизод на Чък имаше подобна случка в техния магазин BuyMore. Явно наистина е такава навалица при намаления. :D :D

Цък - 26:00-тата минута

[video=youtube;-xL8rE9DT4g]http://www.youtube.com/watch?v=-xL8rE9DT4g#t=404[/video]

Заклеам са..
 

Горе