Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

Аз си поръчах това. Бях хвърлил око и на рамта, но беше изчерпана. Имаше и един тостер намален от 30 лв на 4.99 лв - да тостер от тия дето филииките изкачат за 4.99 с безплатна доставка до дома! Дет се вика, що му плащаш? :D
 
От: Black Friday намаления къде

Измама ли е „Черният петък“ на eMag? (Подробен анализ) / Навръх Черен петък: потребителите масово пропищяха от eMag. КЗП вече предупреди за този магазин.

На мен ми е странно явлението – г-н Virosss къде се изгуби от темата? Какво стана? Блог постинг ще имаме ли пак? Или?
Шерифе ти най-неистинския човек за мен. Един човек който премисля* какво ще каже не човек за мен.
И не знам защо си приел ролята на обществен защитник от "злото"

*най-малко 3-4 минути ако не и повече е събирал този пост и 10 пъти е премислял как да поднесе информацията, с тея постове с по 1000 линка може и да шашнеш някое лапе в цс-бг.инфо, но тук не са мярка. Пиши каквото ти е на езика, а не романи, аз за толкова време така и не видях един твой истински пост.
И в крайна сметка завиждате ли не емаг? Те си направиха кинтите, боли ги фара за вас "пазачи от злото'.
П.П Бягай пак да се оплакваш на админите как съм те нагрубил като някоя ученичка
 
От: Black Friday намаления къде

не знам защо подскачате като ощипани моми
и да са увеличили цените преди намаленията - какво от това?
имате интернет (щом пазарувате от онлайн магазин :oops:) - проверете как са цените..аз мисля, че не само в България се прави това...така че

като има простаци които ще купуват само защото е на промоция, ще има и такива практики
 
От: Black Friday намаления къде

Точно, като ученик отиваме в Кауфланд да пазарим за ядене, лятно време. При зеленчуците амен война - всеки граби краставици като луд били на промоция. Купих и аз, отиваме след това до зеленчуковия пазари кво да видим, там краставиците по-евтини от тези на промоция в Кауфланд. :D

не знам защо подскачате като ощипани моми
и да са увеличили цените преди намаленията - какво от това?
имате интернет (щом пазарувате от онлайн магазин :oops:) - проверете как са цените..аз мисля, че не само в България се прави това...така че

като има простаци които ще купуват само защото е на промоция, ще има и такива практики
 
От: Black Friday намаления къде

Точно, като ученик отиваме в Кауфланд да пазарим за ядене, лятно време. При зеленчуците амен война - всеки граби краставици като луд били на промоция. Купих и аз, отиваме след това до зеленчуковия пазари кво да видим, там краставиците по-евтини от тези на промоция в Кауфланд. :D

:) :) :) А най-интересното, че купуват толкова, колкото няма как да изядат и после половината ги джаскат в кофата изгнили :)

Относно шерифа, явно не обича хората да не са на неговото мнение, щом специално ми е отговорил и след като не съм забелязал темата, си направи труда да ми пише чак ЛС да погледна за да ме провокира :) :) :)
 
От: От: Black Friday намаления къде

:) :) :) А най-интересното, че купуват толкова, колкото няма как да изядат и после половината ги джаскат в кофата изгнили :)

Относно шерифа, явно не обича хората да не са на неговото мнение, щом специално ми е отговорил и след като не съм забелязал темата, си направи труда да ми пише чак ЛС да погледна за да ме провокира :) :) :)
Ти внимавай с каубоя, че се оплаква на админите ако му повишиш тон. И оплакването е като постовете му - 1000000 линка, 28 различни шрифта, 6-7 цитата и поне 3-4 различни размера шрифт.
Ама какво да очакваме от човек, който мами децата и им продава игри
 
От: Black Friday намаления къде

Взех си сокоизтисквачка аз, обаче днес :D


Само не знам защо всички срещу emag се активизирахте. Примерно в един голям мол, които тръбят реклами от 1 месец за черния петък и как всички магазини щели да бъдат с намаление, едно че нямаше място за паркиране от риби, които мъкнеха плазми и си мислеха че са минали тънко, другото е че не видях абсолютно никакви промоции вътре, ама абсолютно никакви промоции! За технополис и техномаркет да не говоря, имаха шанс да ударят джакпота покрай този ден, но явно нямат желание. Интересно ми е нашенските така наречени онлайн хипермакети като get.bg store.bg и т.н. защо не направиха нищо по въпроса, а оставихме пая на романеще да го изяде ?
 
От: Black Friday намаления къде

Е нали за да правиш подобни намаления най-малкото трябва да си вносител и стоката да си е твоя :wink: От изброените само маркетите са вносители. Ама те май им дреме на шапката - имат име, клиентела, пазар, поддръжка и так далее, явно не се зорят за тоя оборот вчера (дет се хвалят от емаг) за сметка на печалбата си
 
От: Black Friday намаления къде

В крайна сметка този черен петък се превърна в emag петък, доста шум около тях и ето крайната им статистика.

1 200 000 посещения
52 000 закупени продукта
3 500 000 евро оборот

Според тях са инвестирали 500 000 евро в сървъри специално за този ден, малко ми се струва понадута тази цена. Мен лично ми е интересно на колко се равнява рекламната кампания.

ПП: Интересното е че в румънския emag, нямаше подобни промоции, поне аз като го отворих си беше като за нормален ден. Явно от българска страна хората, които се грижат за развитието на сайта са си свършили работата.
 
От: Black Friday намаления къде

Определено са си свършили работата. Имам доста познати, които ми се оплакаха, че не са сварили плазмите на прИмоция. А до преди ден-два даже и не знаеха за съществуването на въпросния магазин.

Така, че поздравления. Хареса ми кампанията им, добре си свършиха работата. :)
 
От: Black Friday намаления къде

Няколко човека казаха, че са си поръчали от емаг. Получихте ли си нещата? Аз петъка си направих поръчката и очаквах още в събота да ми доставят стоката (съдейки по една споделена статия тук, че доставяли и в събота, а и на сайта им пише до 24ч.). Сега си влизам в акаунта и гледам, че пише Статус на поръчката: Поръчка, разпределена на консултант, което за мен си означава, че изобщо не са изпратени стоките.
 
От: Black Friday намаления къде

Ние получихме писмо че на 3-ти ще е на адреса стоката, но интересното е че никой не се е ожадил да потвърди поръчката
 
От: Black Friday намаления къде

Няколко човека казаха, че са си поръчали от емаг. Получихте ли си нещата? Аз петъка си направих поръчката и очаквах още в събота да ми доставят стоката (съдейки по една споделена статия тук, че доставяли и в събота, а и на сайта им пише до 24ч.). Сега си влизам в акаунта и гледам, че пише Статус на поръчката: Поръчка, разпределена на консултант, което за мен си означава, че изобщо не са изпратени стоките.
В блога им пишеше, че почват с доставките от понеделник и до събота ще са ги разпратили
 
От: Black Friday намаления къде

Аз събота поръчах и снощи съм получил имейл че утре ще е при мен. Като цяло бързо ще дойде ако я доставят утре.
 
От: Black Friday намаления къде

То ако ще го чакам 1 седмица не ми трябват изобщо.
 
От: Black Friday намаления къде

То ако ще го чакам 1 седмица не ми трябват изобщо.

Можеш да им откажеш поръчката...има го в условията.
Надявам се догодина да са си взели поука от този черен Петък, че като гледам отзивите и на други места малко се поизложиха.
 
От: Black Friday намаления къде

Петък си го поръчах, току що пристигна, в едно забутано Стара загорско село. Всичко е О'к.
 
От: Re: Black Friday намаления къде

Мога ли да си купя 10 телефона от тези? http://gaga.aliexpress.com/250539009-1473091250-detail.html

И сериозно ли са по 17$ ? Доставката фрее ли е?

Ако някой може да помага да казва, Please :)


Лъжливи идиоти!!!! Не, не можеш.

Пробва да си взема, но докато натисна бутона бяха свършили, а чаках таймера да отброи.

Пробвах и един таблет да взема на прИмоция, същата работа.

Пълен фейк е "блек фрайдито"...

------------------------

Ето тука:

http://gaga.aliexpress.com/250610010-1310313753-detail.html

Отдолу където е transaction history, има над 19 страници с транзакции от потребители, а промоцията още не е започнала.

Отделно

тука:

http://gaga.aliexpress.com/250539010-1400612761-detail.html

6 налични бройки. Остават 30 минути до началото на продажбите и таблета няма как да се купи на редовна цена.

А отдолу транзакциите - 6 на брой и то от днес.

http://gaga.aliexpress.com/250539011-1295051747-detail.html

Още една яка промоция

http://gaga.aliexpress.com/250539011-1295051747-detail.html

Ама отново закупени предварително. Как става номера - никаква идея. Така, че е общо взето биг фейк.
 
От: Black Friday намаления къде

Бях строил брата да дебне за един телефон, пълен ташак.
Спира таймера, цъка на бутона и вече пише оут оф сток :D
 
От: Black Friday намаления къде

Ние получихме писмо че на 3-ти ще е на адреса стоката, но интересното е че никой не се е ожадил да потвърди поръчката
Хайде вече да се научим, че това "обаждане, за да потвърди" няма да го бъде, а? От Китай като си поръчаш боклуци от дийл-а звънят ли в къщи на домашния да питат "Мяу, бау, потвърждава?"... От ибей също не са ми звъняли. Само ганьо трябва да му звъннеш, па ако може и безплатна доставка да му направиш и като я получи да се окаже, "че то не било каквото съм мислел че било" и трябва да му платиш и транспорта наобратно, защото някой недопрочел.

Сега сериозно - това е грешна практика и съветвам всички бг онлайн магазини да спрат да я извършват. Първо, защото си качват разходите, а бонуса "спокойствие" е толкова лъжлив, че няма на къде и второ е крайно време да научим клиентите как се прави това нещо наречено "онлайн търговия" на запад.

За това има имейл - изпраща се писмо с потвърждение на него. Като се шипне пратката се изпраща и тракинг инфото на него. Това, че пратката ще е на адреса преди да си е проверил клиента пощата не смятам, че е проблем на магазина.
 

Горе