Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

Ееее стига бе... харесах си едно рамче за лаптопа. Да изчакат да си поръчам пък тогава да правят атаки :D
 
От: Black Friday намаления къде

То аз нямах намерения до края на годината да взимам нищо и дан за 1 вечер си харесах iPad Mini И 35мм обектив и ще съм 600лв назаде пак :D Ама здраве да е.
 
От: Black Friday намаления къде

#70-ти пост умишлено ли се прескача, не знам.

Иначе ето и Newegg @ Black Friday Deals. Меката на техниката в US.

Hastag #Black Friday @ Twitter (trending). #BlackFriday слято също.

AMZN US @ BF / AMZN UK @ BF / AMZN DE @ CM.

----------

Ако не за друго (домашно ползване, напълно излишна гъзария), то поне някои чаркалаци поне ще стават за препродажба, например Philips 298X4QJAB мониторът или някои от скъпарските фотоапарати.
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Май само аз ще дам 45лв. утре :D

... и май само аз не спя още :lol:
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Отзиви от пишман побългарения им ШИРОКО рекламират и титулуван „За първи път в България ГРАНДИОЗЕН fail!“. Купища артикули разпродадени в 07:18 часа (пуснат сайт: 07:15ч. и 5 секунди).

Т'ва все едно да се напише, че игра в Origin платформата на EA не можела да струва 5 лв. Ами струва, как да не струва – €2,49.

----

Да не пропускаме и 3-минутната реклама в пиковия час в 07:57 до 08:00 българско време по Нова ТВ, „само днес, най-големият провал! на е-Масло.bg“. Пак наляти пари, доста разочаровани клиенти ще има, т.е. те ще се мултиплицират и множат многократно, по-добре да си спрат рекламите по телевизиите :).
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Баси работата, нито един продукт от набелязаните не е намален...
 
От: Black Friday намаления къде

Още един платен репортаж между 08:10 и 08:13, този път по bиTикVи. Още хилки. Явно не четат fB коментарите си и не се съобразяват с тях меринджеите им. Особено шефа с брадичката – Огнян Някоев. Btw, това е групата, която се занимава и с провалите в Шмекералник.com, т.е. от „едно семейство“ са, нищо че са в различни отдели (едните в аукциона шмекералник, другите в магазина, преобразуван от мега печелившия и популяризиран, $*4821821%+#9023 stats и прочие aukro).

Може и 1 бройка да е била, откъде знаеш? Тея реклами по 10k, 20k и прочие, ясно си бяха от румънския им склад в Букурещ за румънците. Те там и коли имаше на клипа им дори за giveaway, тук трохите побългарени as usual. Cheers.

eB UK Daily Deals / eB DE Daily Deals. Тук поне бройките продадени са ЯСНО ВИДИМИ и в реално време. Знаеш дали има или няма, колко са продадени, репутация и прочие, а не „шмекерии“ и шменти-капели.
 
От: Black Friday намаления къде

Тва е черен петък по Българо-Румънски 5 лаптопа и 5 телевизора на кръст истински Нармаг:)или пък изкупихме склада на Руманеско:)
Аз това не се моря да зяпам такива разпродажби всичко е с рекламна цел
 
От: Black Friday намаления къде

Абетука къде е далаверата?

Виж хората прилично са си показали оставащите бройки,само,че от там поръчаш ли си го чакай го догодина:),сега около празниците ше е ад
 
От: Black Friday намаления къде

Аз едно не мога да разбера, защо всички се хвърлят да пазаруват от БГ?
Нещо ми бяга логиката тука
И обещаното от jump.bg
http://www.jump.bg/promotions/blackfriday2013.html.html
Това го повтори 100 пъти вече.

Сигурно, защото някои са осъзнали, че така ще има повече парички в България (случая не е точно такъв, защото сайта е румънски, но..)

Не може всичко да се пазарува от хамазон...
 
От: Black Friday намаления къде

тия емаг са най-големите смешници , стоях цяла нощ ,легнах да спя ставам в 9 , всичко купено , ама 80 % нещата... кога смогната да купят всички вилизи лажици прахосмукачки и ножове от домакинските уреди и аз не разбрах.... май само този склад на клипа е бил изислица... няма кой да купи толкова неща за толкова малко време .
 
От: Black Friday намаления къде

тия емаг са най-големите смешници , стоях цяла нощ ,легнах да спя ставам в 9 , всичко купено , ама 80 % нещата... кога смогната да купят всички вилизи лажици прахосмукачки и ножове от домакинските уреди и аз не разбрах.... май само този склад на клипа е бил изислица... няма кой да купи толкова неща за толкова малко време .

Същото стана и при мен :D ставам в 9:00 и DAMN всичко разпродадено... а този склад на клипа от снощи би трябвало да е румънският... както и да е българска му работа.
 

Горе