Black Friday намаления къде

От: Black Friday намаления къде

Който ми намери хубави и стабилно намалени слушалки ще го черпя!
Макс пари за слушалките: 20$
 
От: Black Friday намаления къде

Добре бе тея емаг за къф уи нямат никъде телефон за контакт или майл. Харесах си рутер и го поръчах и тамън тръгнах да плащам с картата и ми секна нета. Ся на поръчката пише че е разпределена за доставка а парите в картата не са пипнати. Някой да им има на тея телефона да има кажа че ше го пратя с наложен примерно или просто да си ебат мамата :Д
 
От: Black Friday намаления къде

Към 7:00 пуснаха емаг промоциите, 7:10 влизам в сайта, виждам таблета за 47 лв, цъкам в гугъл да видя мнения за него, щото ми се стори доста постен (дори за 47 лв) и след 5 мн рефрешвам и вече е разпродаден :) Явно в крайна сметка ще взема от технополис леновото за 199 лв.
 
От: Black Friday намаления къде

Какъв черен петък. Харесах си рам тя свършила преди да я пуснат. Но то това май е нормално. Като големите маркети. Вестници реклами за промоции като идеш в магазина всичко свършило .. Някой ако има желание да пише за тях отрицателна рецензия на драго сърце я слагам на блога си!
 
От: Black Friday намаления къде

За емаг - появяват се нови артикули , така че проверявайте периодично .
 
От: Black Friday намаления къде

За емаг - появяват се нови артикули , така че проверявайте периодично .

точно от тези нищо няма какво да им проверявам...
 
От: Black Friday намаления къде

Ето и от мен 1 връзка: totallyerectedstore.com - изключително съм доволен, като клиент. Никога не съм имал проблем и там където имат намаления са реални. :)
 
От: Black Friday намаления къде

Виде се цирка на тея... дайте да коментираме при нас как е!

При мен слабо, гледат и тва е... Надявам се довечера да налазят след работа/училище....
 
От: Black Friday намаления къде

а 4гб рамче за лаптоп за около 45лв? Рових рових не намерих
 
за 45 не но за 56.44, ако ти е ддр3 и имат банерче за 5% допълнителни за онлайн поръчки по случай блек блек фрайдей така че би трябвало да падне на 54 лв но доставката не е безплата си мисля, може да идеш да поръчаш в офис на близо имат в цялата страна..

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=545525
 
От: Black Friday намаления къде

Аз малко се успах ама като чета тука коментарите (из нета не съм се ровил) оставам с впечатлението, че и да не бях зор щях да се вредя за руманеще мангалеще промоушън и докопам една от 2-те брой от всяко нещо. :lol:
 
От: Re: Black Friday намаления къде

за 45 не но за 56.44, ако ти е ддр3 и имат банерче за 5% допълнителни за онлайн поръчки по случай блек блек фрайдей така че би трябвало да падне на 54 лв но доставката не е безплата си мисля, може да идеш да поръчаш в офис на близо имат в цялата страна..

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=545525

Мерси. Грабнах я
 
Последно редактирано:
От: Black Friday намаления къде

Нещо интересно няма ли в БГ?
 

Горе