blackfriday отстъпки

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Смятате ли да пазарувате и какво ще си купувате..

На мен като чели ще ми свърши работа един Лаптоп тип таблет...

Има такива лаптоп + таблет в едно.. някой да има наблюдения къде ще има такива отсъпки?
 
един телевизор може да гепна ако има нещо евтинко за детската
 
  • Like
Реакции: CTAH
Аз ще дебна за безжични слушалки, че се каня от някакво време да си взема нещо такова.
 
Хаха почнаха с видеокарти по 850лв, където никога не са били такива xD
Всеки ползващ интернет може да направи справка каква е цената на други места и да си направи сметката. Това че пише промоция не означава автоматично , че е най-изгодното предложение. Примерно някой ако си търси тв има новия Олед на ЛГ 55 инча за 2,4к , което си е оферта.
 
Да? Ти не вярваш ли?

Не, не вярвам. Под 50% са истинските промоции. Всички продукти са надути с яки надценки и като напишеш 30% намаление почват поръчките. Хората се кефят, че са набарали далаверата, а всъщност си плащат всичко...
 
За мен какво представлява офертата?..

примерно търся си сега лаптоп и таблет 2 в 1.. примерен хубав такъв е към 800 -1000 лева.. Ако си намеря някакъв за 400 лв.. това ще е промоцийката иначе не бих си купил..
 
Да? Ти не вярваш ли?
Аз вярвам. И в дядо Коледа, дори.
23847175_1759426110774625_1000006424062415127_o.jpg
 
За това говоря @4moki ама 80% от хората не могат да го проумеят. Това, че пише с големи червени букви ПРОМОЦИЯ, не значи, че си уцелил кьоравото...
 
Ще пропусна, че все си купувам неща дето реално не ми трябват, а ги взимам само защото са намалени.
 
В България е така са промоциите, преди години помня една пералня как на нормална цена беше 470 а на следващата седмица на промоция беше 499 :)

Може и да има истински промоции на някои продукти, но като цяло ще са малък процент от всичките "оферти"
 
За това говоря @4moki ама 80% от хората не могат да го проумеят. Това, че пише с големи червени букви ПРОМОЦИЯ, не значи, че си уцелил кьоравото...
Виж какво е писал нагоре бърнхикс, че не ми се спори с хейтъри.
 

Горе