blackfriday отстъпки

Ей това не го разбирам!
https://www.technopolis.bg/bg

Имаш 150 продукта на супер цени и абсолютно никаква информация! Нима наистина очакват всичко живо да се юрне на 20-30 км. за да види какво предлагат? Търся например телевизор, даже при тях да е 5 лв., другаде 500 няма как да разбера,че е така. Това не е квартален магазин да слезеш по пантофки да видиш какви са тези 150 артикула.
 
Ей това не го разбирам!
https://www.technopolis.bg/bg

Имаш 150 продукта на супер цени и абсолютно никаква информация! Нима наистина очакват всичко живо да се юрне на 20-30 км. за да види какво предлагат? Търся например телевизор, даже при тях да е 5 лв., другаде 500 няма как да разбера,че е така. Това не е квартален магазин да слезеш по пантофки да видиш какви са тези 150 артикула.
Предни години на черния петък им блокира сайта , защото като влезнат много хора на куп и крашва. Затова след товва решиха да го затварят - тъпа стрратегия, вместо да си оптимизират помията.
 
Предни години на черния петък им блокира сайта , защото като влезнат много хора на куп и крашва. Затова след товва решиха да го затварят - тъпа стрратегия, вместо да си оптимизират помията.
Те имаха 10% отстъпка и нищо съществено не направиха.. Обаче Зора спечели много от това с 40 % намаления.. доста оборот направиха
 
Предни години на черния петък им блокира сайта , защото като влезнат много хора на куп и крашва. Затова след товва решиха да го затварят - тъпа стрратегия, вместо да си оптимизират помията.
Вече дори българските хостинг компании пускат мейли до клиентите си и осигуряват допълнителен ресурс за черния петък. Надали системните им администратори не са знаели какво се очаква /поне се надявам, че ползват собствен сървър/, просто се цели печалба без инвестиция. Това е българският бизнес модел за жалост
 
Предни години на черния петък им блокира сайта , защото като влезнат много хора на куп и крашва.

Аз не знам дали е файда да им се задръстят магазините като препращат хората там. Иначе по новините разправят как тази година в Америка хората пазарували повече онлайн. Ние тук само се излагаме. Макар че лично аз не съм фен на подобни измишльотини и ако имах магазин, просто щях да си го оставя да работи както всеки друг петък :)
 
Аз не знам дали е файда да им се задръстят магазините като препращат хората там. Иначе по новините разправят как тази година в Америка хората пазарували повече онлайн. Ние тук само се излагаме. Макар че лично аз не съм фен на подобни измишльотини и ако имах магазин, просто щях да си го оставя да работи както всеки друг петък :)
Колко са се задръстили е друг въпрос. Аз например си купих всичко оналйн - предполагам и много други хора. Сега единственото кофти е че се чака 1-2 седмици за всяка доставка :(
 
Вече дори българските хостинг компании пускат мейли до клиентите си и осигуряват допълнителен ресурс за черния петък. Надали системните им администратори не са знаели какво се очаква /поне се надявам, че ползват собствен сървър/, просто се цели печалба без инвестиция. Това е българският бизнес модел за жалост

Българския бизнес модел масово е да направиш черен петък на хостинг дето струва колкото две кутии цигари и да се надяваш, че ще се получи. Поне една четвърт от магазините които разглеждах вчера връщаха HTTP500/502 или изобщо не връщаха нищо. Собствениците едва ли го знаят това.
 
След масовото поскъпване цените на стоките, по случай черния петък, тези дни се очаква нормализирането им до нормални стойности.
 
Някой да се похвали с някоя придобивка от Черният Петък или Сайбър Мондей? Аз лично не видях моите неща намалени, даже видях едно нещо вдигнато и намалено на цената, на която си беше преди има няма 1 месец. Става дума за едно мини нитендо класик. :) Не падна под 100 лева, хахах. Беше 136 лева, влизам намалено на 136 лева от 176 лева и си викам "Да, добре....на някой друг тия" и си излязох. :)
 
Аз напазарих главно в Udemy с тяхната "2 курса за 10 евро прмоция". Не ми трябваха повече курсове, иначе сигурно щях да направя един Udemy Haul! :D

И сега налазих промоцията на https://designbundles.net/ и напазарих от 1-доларовите им сделки за към 44 долара неща. Доста готини шрифтове и Фотошоп/Илюстратор елементи/ефекти успях да си накупя. Ако се занимавате с Print on Demand продукти като мен( с уговорката, че за мен това е страничен бизнес/хоби), това е супер оферта да си обогатите активите. :)
 
На черния петък си купих само едни слънчеви очила Полароид спортни с каучукова рамка /огъва се/ - за спорт и туризъм са идеални
На кибер понеделник само 1 .com домейн за $1 от неймчийп.

Тази година доста скромно, ама то и не видях реално читави неща на добри цени
 
Аз се сетих да купувам домейни от чийпа, когато бяха затворили сергията вече...
 
Българския бизнес модел масово е да направиш черен петък на хостинг дето струва колкото две кутии цигари и да се надяваш, че ще се получи. Поне една четвърт от магазините които разглеждах вчера връщаха HTTP500/502 или изобщо не връщаха нищо. Собствениците едва ли го знаят това.
Знаят го ама не им дреме, бате. Важното е търгаш да става.
 

Горе