BLOGGER или WORDPRESS.com

BLOGGER или WORDPRESS.com


  • Общо гласове
    309

tzinc

New Member
Почвам скоро собствен блог , на него ще има афилиеит и адсенс В РАЗЛИЧНИ СЕКЦИИ и се чудя на коя платформа да го сложа-

BLOGGER или WORDPRESS?

Между другото WORDPRESS имат вградени статистики...


Та къде?
 
Аз и двата ги харесвам, но WP има повече опции, като чели. Аз и на двете платформи имам и смея да твърдя че и двата си имат "+"-ве и "-"-си. В Blogger пък получаваш по добър SEO бек ъп.:) Всеки си мисля че ще го потвърди, все пак е на Google.:) Но пък за WP има плъгине за подсилване на това.

Ако питаш мен, на собствен домейн е най добре с някой уникален тамплейт, и всичките подсилващи неща, за неговото оптимизиране. :wink:
 
Блогар
Не забравяй че блогар е собственост на гоогле.
 
Понеже това е секция за професионалисти:

Най-мощната тема за wordpress е semiologic.

Използвайте го.
 
Аз предпочитам WordPress, защото има повече опции и плъгини...нз кой е излъгал МсГер, че няма JS, аз имам WP блог и си има и адсенс и всичко останало...Предимството на Блоггър е това че е попростичък и е собственост на Гугъл... :)
 
отдавна следя форума и реших най-накрая да се регистрирам :) та по въпроса използвам блоггер заради адденс :)
 
iNDESiGN каза:
Аз предпочитам WordPress, защото има повече опции и плъгини...нз кой е излъгал МсГер, че няма JS, аз имам WP блог и си има и адсенс и всичко останало...Предимството на Блоггър е това че е попростичък и е собственост на Гугъл... :)
Когато имаш WordPress софтуер на собствен хостинг - ограничения нямаш, освен правителството и закона :) Но хостваш ли на WordPress.com безплатно, JavaScript е извън въпроса.
 
От: BLOGGER или WORDPRESS.com

Кофти е,че реално домейнът ти не е от първо ниво...но пък ми се струва,че при блогер търсачките по-лесно индексират.
 
От: BLOGGER или WORDPRESS.com

Отскоро започнах да се занимавам с блогър и ми се струва, че значително по-лесно ми се получават нещата. С WP също е добре, но тук е по-лесно, защото няма нужда да мисля за хостинг, само един домейн ми трябва и всичко е ок. Също така не ми се е случвало блогър да се срине.
 
От: BLOGGER или WORDPRESS.com

Аз пък харесвам Tumblr.
Доста по-гъвкаво, модерно, красиво.
 
От: BLOGGER или WORDPRESS.com

Аз искам да питам нещо. Как да настроя един блог на blogger.com, да е Dofollow ?
 

Горе