Blogspot.com на Български ?

ZzZaPyr

Member
Или е наистина ново или просто на мен не ми е направило впечатление до сега , но Blogspot вече (предполагам ) има и поддръжка на Български език на Админ Панела :)
 
ZzZaPyr каза:
Или е наистина ново или просто на мен не ми е направило впечатление до сега , но Blogspot вече (предполагам ) има и поддръжка на Български език на Админ Панела :)

Ново е бате, и аз го забелязах днес. Еми честито на всички - ставаме все по-бяла държава. Като се логваж днес в акаунта на блога си видях това. И си мислех "абе аз да не съм си инсталирал някой транслейтър на мозилата и да не съм разбрал". Ама се оказа, че наистина вече Blogger е на български, еми идва реч и на Adsense. ЗЬа повече инфо темата я знаете: Google Adsense работи на български сайтове.
 
Те хубаво го пуснаха това както и за адсенса ама аз пък спрях рекламата на форума в контент нетуърка ако се чудите защо прочете ми поста в темата от линка на блинки
 
И на мен не ми харесва превода.... по ми харесва на английски
 
ДА кофти са преводите, но се всиква. За разлика от друг път поне тези, които са работили си знаят кое къде се намира. Всичко си е там където беше. :) Абе имам чувството, че това става вече някакво правило - Google да се се адаптира към езика ни. Явно скоро всичко ще си е Ок, Май ще дойде времето за AdSense на български. :wink:
 

Горе