Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

nikolaicho

Active Member
Здравейте, искам да ви представя http://blogvam.net, с който се занимавам в последно време.

Можете да си регистрирате блог с адрес от типа нещо.blogvam.net/
В момента качвам различни изгледи (themes), които съм харесал и насъбрал във времето. Има и няколко качени плъгина.

Идеята ми е да развия така сайта, че да предоставя максимална гъвкавост и свобода при менажирането на всеки един блог.

Няма да слагам каквито и да било реклами по потребителските блогове, освен едно линкче във footer-a към главната страница, но всеки свободно може да поставя реклами на блога си, в най-скоро време ще кача и някой плъгин за вграждане на adsense.

Това е за сега, очаквам от вас всякаква критика и предложения, включително за това, какви плъгини използвате попринцип и желаете да бъдат качени, както и предпочитания към изгледите.

P.S. Все още не съм регистрирал сайта никъде и няма почти никакви регистрирани потребители, така че можете да вземете доста интересни блог адреси :)
 
Поздравления за този проект! Как смяташ да го монетизираш в бъдеще? Мисля, че за да има проекта успех, трябва някой да гарантира по някакъв начин, че утре няма да се затрият блоговете, защото собственика е решил да прави директория или просто да паркира домейна.
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Ами за монетизацията имам едни по-особени идеи, които още ги обработвам и вероятно ще споделя по-късно. А пък това е много правилно, че трябва да има някаква гаранция за блоговете, но какво да ти кажа ... хоствам няколко мои блога в blogvam.net и не бих разкарал всичко, за да паркирам домейна примерно.

Имам сериозните намерения да го поддържам, но за сега го препоръчвам за тестови проекти, защото все още очавам да се включат нови потребители, за да видя как върви като цяло, каква натовареност ще генерира и т.н.
 
Разбира се, не е важно да споделяш, как точно ще се изкарват пари от този проект. Важното е ти да имаш изградена ясна концепция и идея, за това как ще се развиват нещата през следващите месеци. Хората които създават блогове на безплатен хост се нуждаят най-вече от сигурност, че блогът им ще просъществува за неопределен срок в бъдещето. Бих създал блогове при теб, когато има повече яснота около бъдещето на проекта. Пожелавам ти успех!
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Оценявам, благодаря ти за мнението.
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

не е лоша идея, дори регистрирах един пробен (още си чакам мейла за активация).
 
Последно редактирано:
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Временно сайта няма да работи
 
Последно редактирано:
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

забелязах, мейлчето ме препраща към неработещ линк
 
Последно редактирано:
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Сайтът отново работи, така че можеш да си направиш акаунт. Регистрациите са отворени.
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Имам блог там ,дано не вземеш нещо да приключиш с сайта ,че всичко ще иде на кино , искам да направиш ако може в homepage на blogvam.net да излизат популярни блогове примерно, мисля че е добра идея?
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

saita ne raboti ,sry za kirilicata , flex se bygna!
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

всичко работи при мен, регнах се и мисля да пусна още някой блог да видим как ще потръгнат работите
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Да ти продам домейна blog7.org да го добавиш като втори домейн :)
 
От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Да ти продам домейна blog7.org да го добавиш като втори домейн :)


Екс домеина на QnuZuV или какъвто беше тоя идиот, направих си блог ,даже инвестирах малко в него , обещаваше ,че няма да спира блог хостинга, и взе че го продаде или нещо такова, збирщина идиоти
 
От: От: Blogvam.net - Безплатен wordpress hosting

Екс домеина на QnuZuV или какъвто беше тоя идиот, направих си блог ,даже инвестирах малко в него , обещаваше ,че няма да спира блог хостинга, и взе че го продаде или нещо такова, збирщина идиоти

Какъв Qnuzov бе братле?Блог7 е бил винаги мои работи си няколко месеца и поради адски слабата активност го спрях.Имаше само 1 блог които пишеше 1-2 пъти в месеца.
 
Последно редактирано:

Горе