Brexit?

Ще гласива ли Великобритания за напускане на ЕС?

  • ДА

    Votes: 4 28.6%
  • НЕ

    Votes: 10 71.4%

  • Общо гласове
    14
  • Poll closed .
От: Brexit?

Според мен пък не. Между другото, няма особено значение кой колко налива в една кампания. По-важни са посланията.
 
От: Brexit?

Инвестиция и манипулация са различни неща... последно?

Инвестиция в пропаганда и манипулация на масите. В сащ харчат милиарди за кандидат президентските кампании.

Според мен пък не. Между другото, няма особено значение кой колко налива в една кампания. По-важни са посланията.

защо не? Според мен след излизане от ес, великобритания няма да преживее икономически БУМ който да оправдае инвестицията за пропаганда на идеята за излизане?
 
От: Brexit?

Инвестиция в пропаганда и манипулация на масите. В сащ харчат милиарди за кандидат президентските кампании.



защо не? Според мен след излизане от ес, великобритания няма да преживее икономически БУМ който да оправдае инвестицията за пропаганда на идеята за излизане?

Сега е момента да пуснеш някое клипче от сем. Симпсън, като доказателство. :D
 
От: Brexit?

защо не? Според мен след излизане от ес, великобритания няма да преживее икономически БУМ който да оправдае инвестицията за пропаганда на идеята за излизане?

Защо не? Защото, ако ти обещая, че парите - вноска към ЕС ще отидат в твоето здраве, това е адски силно понятие, а аз мога да го обещая без да ми струва нито стотинка. И за другата страна става адски трудно, ако ще да харчи милиарди - какво ще ми обещае, че ЕС е един чудесен свят, свободна търговия и подобни? Дреме ми, онова послание е в пъти по-силно.
Ето затова е защо не. Защото силата на посланието е основното, а не толкова нейния бюджет.

Колкото до икономическия бум, изобщо не бъди сигурен. Всъщност, Англия може да изживее наистина сериозен бум чисто икономически.
 
От: От: Brexit?

ТОЛКОВА за тази опорна точка :p :p :p
да си статистик е една от най-жалките длъжности :( и какво се оказа? прилича на вица за кюфтето - от 10 човека 5-ма яли по две кюфтета > следователно всеки е изял средно по едно :oops: та така са разпределени и процентите в горната таблица
Това с кюфтетата е пълна простотия. Бай Ганьо ще се върже.
Статистика се изготвя по следния начин

10 човека ще ги попитат, колко кюфтета са изяли.
5 човека ще отговорят 0 кюфтета
5 човека ще отговорят 2 кюфтета

Резултатите ще са:

50% не са яли кюфтета
50% са яли по 2 кюфтета
 
От: Brexit?

Защо не? Защото, ако ти обещая, че парите - вноска към ЕС ще отидат в твоето здраве, това е адски силно понятие, а аз мога да го обещая без да ми струва нито стотинка. И за другата страна става адски трудно, ако ще да харчи милиарди - какво ще ми обещае, че ЕС е един чудесен свят, свободна търговия и подобни? Дреме ми, онова послание е в пъти по-силно.
Ето затова е защо не. Защото силата на посланието е основното, а не толкова нейния бюджет.

Колкото до икономическия бум, изобщо не бъди сигурен. Всъщност, Англия може да изживее наистина сериозен бум чисто икономически.

1. първо не съм чул тези които са ЗА излизане да са предложили парите от вноската да отива за здраве
2. прав си за посланията, само с пари не става, но и без пари не става. Ето защо се наложи да убият един човек. Лошото е, че и това не свърши работа :mad: ако бяха убили двама, можеше и да вземат още един процент :p
 
От: Brexit?

Всъщност, втората точка е леко пресилена. Ако тръгнем да действаме по Шерлокхомски, реално това убийство натежа повече на желаещите да останат и беше в полза на брекзитожелаещите. Именно поради твоето мнение. Т.е., логично е да обвиним тях.
Колкото до първата точка, то и Царо реално не е обещавал 800 дни да се оправим. Нито Кунева обеща 10% увеличение на заплатите.
 
От: Brexit?

реално това убийство натежа повече на желаещите да останат и беше в полза на брекзитожелаещите

последно? в полза на желаещите За оставане или за Напускане е било убийството?

защото според Найджъл Фарадж: Убийството на Джо Кокс възпря инерцията в полза на Brexit
До сега не съм чел мнение, че убийството би засилило Брекзита (ако това твърдиш).
 
От: Brexit?

Като Атака, АБВ и БСП съберат мнозинство излизането ни е в кърпа вързано.

:lol: :lol: :lol:

0000307682-article2.jpg
 
От: Brexit?

Аз си мислих, по-големи мишки и глупаци от нашите няма, ама ... борето джонсън, фаражчо вдигнаха високо летвата http://dnes.dir.bg/news/ostavka-lider-brekzit-farazh-23190150?nt=4
Сега остава да се разбере, кои интереси обслужиха и кои ги финансира (всеки сам се сеща) защото приказката след тях потоп е в пълна сила ... англетата направо гледат като теле в железница, докато завалиите си взеха нужното за свършената работа.
Ако сега пак някой тръгне ми врънка колко сме заблудени всички в БГ, къв кофти матрял сме, кви офци сме и как нашите политиците са най-големите мизерници в света - директна червена ряпа давам :D :D :D
 
От: Brexit?

Аз си мислих, по-големи мишки и глупаци от нашите няма, ама ... борето джонсън, фаражчо вдигнаха високо летвата http://dnes.dir.bg/news/ostavka-lider-brekzit-farazh-23190150?nt=4
Сега остава да се разбере, кои интереси обслужиха и кои ги финансира (всеки сам се сеща) защото приказката след тях потоп е в пълна сила ... англетата направо гледат като теле в железница, докато завалиите си взеха нужното за свършената работа.
Ако сега пак някой тръгне ми врънка колко сме заблудени всички в БГ, къв кофти матрял сме, кви офци сме и как нашите политиците са най-големите мизерници в света - директна червена ряпа давам :D :D :D
Голяма сцена, голям театър, мноооооооооооооооооооооооооооооого пари горница.

Дали ще останат сега? О_о
 
От: Brexit?

Аз си мислих, по-големи мишки и глупаци от нашите няма, ама ... борето джонсън, фаражчо вдигнаха високо летвата http://dnes.dir.bg/news/ostavka-lider-brekzit-farazh-23190150?nt=4
Сега остава да се разбере, кои интереси обслужиха и кои ги финансира (всеки сам се сеща) защото приказката след тях потоп е в пълна сила ... англетата направо гледат като теле в железница, докато завалиите си взеха нужното за свършената работа.
Ако сега пак някой тръгне ми врънка колко сме заблудени всички в БГ, къв кофти матрял сме, кви офци сме и как нашите политиците са най-големите мизерници в света - директна червена ряпа давам :D :D :D

Мисията изпълнена.
 

Горе