bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Никога не съм гледал турски сериал, но ми се струва малко пресилено това "сатанизиране"?

Всичко е въпрос на вкус и всяко изкуство възниква и се налага само благодарение на определена таргет група, която го харесва и следи.

За това са филмите - дават ти поводи да се замислиш, правиш си изводи за живота си, намираш отговори, забавляваш се или убиваш време, ако ти е в излишък ( пенсионери ).
Например - сестра ми не случи на съпруг и копнеейки за любов беше станала луда фенка на латино сапунките.

Имаше един период, през който в службата се заглеждахме по американските комедии, за да неутрализираме с безсмислен смях огромното напрежение от работата.

Като си признах, че съм гледал най-вече американски ситкоми, то мога да кажа, че не съм във възторг и вече трудно бих се излъгал да гледам подобни "бози".
 

Тази медия потъва много сериозно. Даже в момента гледам, че много хора вече след работа минаха на новините на Нова, вместо тези от БТВ, където не се знае коя политическа фигура или монопол е звъннал преди това, за да съборят някоя друга неудобна новина. Не че и другите не са така, но на тази телевизия и личи брутално. ;)

Сега Слави го чакаме да напусне кораба и още някой. Това вече ще е ясен сигнал, че нещата скоро ще потънат и стигнат дъното. :) Като го удавят, може да затравят кепенца и към Босфора, там да си дават гнусните сериали. ;)
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Сега Слави го чакаме да напусне кораба и още някой.

Аз бих прогнозирал друго - Слави от години имаше идея да си прави собствена телевизия, но или пари не му достигаха или
смелост да поеме риск.

Сега си е нарисувана възможността да влезе в управата на БТВ и после използвайки, че е зле капитализирана да я купи за без пари. Не без стабилно финансиране от таен "благодетел".

:lol:
 
От: От: От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

ТИ си конкретизираната, конкретиката си ти.

Мне, не схващам.

Кое ми е конкретизирано.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Говори за типичната домакиня с промит мозък и дава конкретен пример с теб
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Говори за типичната домакиня с промит мозък и дава конкретен пример с теб

Ооо, мерси за пояснението. Не съм разбрала, защото очевидно не се отнася за мен.

Нито съм типична, нито домакиня.

Естествено, характерно за един средностатистически пръчльо е да прави анализ на базата на аватар и 10 думи в изречение. ;-)

С това си обяснявам тъпото заключение на blaster.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Каквото искат да си пускат. Аз не ги гледам. Така, че ми е все тая.
 
Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Каквото искат да си пускат. Аз не ги гледам. Така, че ми е все тая.
Пускаш водата и това е. ;) Много пумия се излива от там всеки ден. Ще видим кой политик колко ще си плати преди май месец. ;)
 
От: Re: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Пускаш водата и това е. ;) Много пумия се излива от там всеки ден. Ще видим кой политик колко ще си плати преди май месец. ;)

Хахаха, напълно съгласен с това мнение
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Естествено, характерно за един средностатистически пръчльо е да прави анализ на базата на аватар и 10 думи в изречение. ;-)

С това си обяснявам тъпото заключение на blaster.


След нашествието на "алтернативните уфси" забелязвам много тегава тенденция във форума - в доста от темите или тече ухажване по двойки, тройки или четворки (което е приемливия вариант)
или двама се хващат за гушите и не се пускат с дни. Бизнес и предприемачество не виждам. (е фейсбук вериша само процъфтява). 8)
 
От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

След нашествието на "алтернативните уфси" забелязвам много тегава тенденция във форума - в доста от темите или тече ухажване по двойки, тройки или четворки (което е приемливия вариант)
или двама се хващат за гушите и не се пускат с дни. Бизнес и предприемачество не виждам. (е фейсбук вериша само процъфтява). 8)

Аз ли съм замесен, и защо? трябва да пиша дълги тиради за да си обясня собственото мнение или защото съм новобранец, но гоня 500 поста ви влязох в зоркия поглед? Мнее не е това, просто няма какво да кажете, кво да направя, че сте скучни и мислите в някаква рамка и като ви дойде някое мнение извън стандарта и не знаете как да реагирате, релакс и без омраза.
 
От: От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Аз ли съм замесен, и защо? трябва да пиша дълги тиради за да си обясня собственото мнение или защото съм новобранец, но гоня 500 поста ви влязох в зоркия поглед? Мнее не е това, просто няма какво да кажете, кво да направя, че сте скучни и мислите в някаква рамка и като ви дойде някое мнение извън стандарта и не знаете как да реагирате, релакс и без омраза.

Човече, ти ли говориш за рамки с посредствените си изказвания?

Дай да не сравняваме "кой е по-умен" - гледни точки много, смисъл няма.

Мисля, че идеята на форума и конкретно темата е друга, така че си спести обидите!

П.П.: Какво общо има "гоненето на постове" и какво значение има, че са 500+?
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Човек, кажи какво те дразни в прав текст
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Човек, кажи какво те дразни в прав текст

Кривите текстове повече ги харесвам, затова в крив текст - не поставяй разни определения или заключения, без да познаваш човека отсреща!
 
От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Кривите текстове повече ги харесвам, затова в крив текст - не поставяй разни определения или заключения, без да познаваш човека отсреща!

Абе то си личи, че си крив човек и кривите текстове ти харесват...
 
От: От: От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Абе то си личи, че си крив човек и кривите текстове ти харесват...

Радвай се на малко червенко. Оди да обиждаш в друг форум - не тук!
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Аз не разбрах как съм те обидил, но наистина не съм искал, защото просто не е в стила ми. Ако е за някой бъзик, може и да съм виновен, но тогава сигурно ще отнеса още червени и няма да ме видиш тука. Както и да е, защо не приемате различните мнения малко по толерантно и не си ги слагате толкова вътрешно.
 
От: bTV заменя един час праймтайм публицистика с турски сериал

Обаче си знаеш твоята. Проблема е в обидата, не в различното мнение (като не знам за кое точно мнение става дума, че е различно). Както и да е. Въпросът е приключен.
 

Горе